• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tini dik. cize 14 tt je uz 2 trimester :slight_smile:. 13 tt este stale prvy.
14. sep 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak jasne, ked sa to pocita ze 12tt+0 je uz vlastne 13ty tyzden, tak az od 14teho je druhy trimester, jasne :grinning: vdaka za objasnenie baby :dizzy_face:

idem na obed, paa zatial - mozno aj nieco zjem :sweat_smile: :sweat_smile:
14. sep 2009 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati nie je zač
maxii bru chut ja si akurat varim zemiačky ku rybacim prstom
14. sep 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiež už najedla, ale teda veľmi mi to dolu krkom nešlo :grinning:
14. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja akurat tlacim zvysky vcerajsieho obeda :slight_smile:
Aj mne by asi na par dni nezaskodilo ttochu nevolnosti, lebo zeriem jak prasa, v kuse !! Nepoziciate mi niektora? :wink:
14. sep 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tize požičam ale tuku, ja som sa povazila dneska a po obzerstve cez víkend mam uz skoro 6 kg viac
14. sep 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini dakujem, ale myslim ze Tvoje kg pri mojom terajsom zrani veeelmi rychlo dobehnem :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa radšek k mojim kg ani nevyjadrujem, brucho mám jak v 4.mesiaci :grinning:
14. sep 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ja som pred tehu mala ako v 6 mesiaci hihi
Vav never tomu, ja som jedla na čo som mala chut a nepriberala saom, az v 6mesiaci som začala a vidis, teraz som 7 a uz 6 kg mam navyse, ale berem z rezervou, kedze som sa napchavala včera, ze to kusok klesne to tak beha hore dole
14. sep 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NO čo sa týka rodičovského zatiaľ to vyzera takto a bohužial ani ziaden príjem z dohody nemoze byt:

Najzaujímavejšie navrhované zmeny:
oprávnená osoba nesmie vykonávať žiadnu zárobkovú činnosť, zakladajúcu nárok na akýkoľvek zdaňovaný príjem zo závislej činnosti alebo z podnikania - nesmie mať príjem ani na dohodu, nesmie poberať náhradu príjmu pri PN ani nemocenské alebo ošetrovné,
rodič, ktorý pred čerpaním rodičovského príspevku poberal materské, bude mať po skončení poberania materského až do dovŕšenia dvoch rokov veku dieťaťa nárok na rodičovský príspevok vo výške 256 € mesačne,
v ostatných prípadoch bude rodičovský príspevok vo výške 164,22 € mesačne (pozn. suma platná v súčasnosti od 1.9.2009)
Návrh zákona musí prejsť medzirezortným pripomienkovým konaním, musí ho schváliť vláda, Národná rada a napokon podpísať prezident.
14. sep 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No zeny -
krvacam... Pred polhodinou som bola na wcku a na papieri cerstva krv - najprv som skoro odpadla a potom sadla do auta, medzitym zavolala doktorke, a o 3 minuty som lezala u nej na stole.
Srdiecko nam bije, ale je tam hematom (zrazenina) - takze som dostala so zadku injekciu a lezat lezat lezat...
Takze moja dilema ci ist do roboty alebo ostat doma je nateraz vyriesena :confounded:
14. sep 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka ostan doma, ani nerozmyslaj a držkam palce :wink:
14. sep 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky okrem detskej lekárky máte aj pediatra?
14. sep 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, teda strašne som sa vystrašila :astonished: pekne ležkaj a oddychuj!!! a kašli na robotu, nestojí to za to! a ten hematon , to ako čo kedy sa vytvorí, či čo veľmi tomu nerozumiem :unamused:
14. sep 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini - to nieje to iste? :confused:
14. sep 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven neviem, preto sa pýtam, bo vsade sa hovori o pediatrovi a pritom potom su detstke lekarky
14. sep 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to pediater a detský lekár je to isté :wink:
14. sep 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám kámoša pediatra detského lekára
autor
Zuzub kua no to neviem ani ja....
Pripisujem to tej mojej "skvelej" zrazanlivosti.....
Si ani nevies predstavit aka om vystrasena ja, uz som si fajne porevala a lezim.... No co uz....
Este napisem kolegom maily nech si rozdelia moju robotu. Zatial cerpem dovolenku, v pondelok za na kontrolu...
zuzub dakujem za vysvetlenie, lebo som si nebola ista a reku či treba zhanat esta aj pediatra :grinning: :grinning: boze teraz uz začinam stresovat, este neviem čo kde vybavit ,.... idem googlovat
14. sep 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka, verím ti, no ale aspoň že takto, že to nie je nič horšie, a už neplač moja dobre bude, veď vieš , že mi budeme spolu rodiť a kričať len každá na inej pôrodnej sále :sweat_smile:
14. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini neboj vybavíš zariadiš času dosť :wink:
14. sep 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. sep 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a hlavne, že "mi" :grinning: :grinning: :grinning: slovenčina naša teda MY som chcela :grinning:
14. sep 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave a čo povedal ten hematón je malý či aký?
14. sep 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavenka fakt kasli na pracu, oddychuj a mysli pozitívne, ja verím, ze uz ked sa Vám to tak naraz vsetkým trom podarilo, ze to uz dotiahnete do konca vsetky :wink:
14. sep 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac som dnes zabudla volat na ten utz a naobed mi sami zavolali ze mam prsit ale nie o 9 ako som bola objednana ale az 19,30 tak super. pekne od nich :wink:
14. sep 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi neviem, nepytala som sa, nic som sa nepytala, bola som v strese :pensive:
Tini lezim - teda len na wcko mozem ist....
14. sep 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na utz na 19.30 ? :confused: to je dobrééé.tak tak vave pekne ležkaj, ono sa to vstrebe a v pondelok ti kázala ísť na kontrolu? a po tej injekcii ešte krvácaš?
14. sep 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub aspon pojde aj mm ak nebude makať na byte
akurat volal kamarat ze nemozu prist dnes dokončit, az v stredu joooj som myslela ze stihneme pomalovat do konca tyzdna a budeme mať týzden klud na pobalenie a stahovanie ja si to hodim do haja a to este tu kupelnu dat dokopy a v oktobri uz najomnici pridu
14. sep 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok