• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
idete tini tiež prenajímať? my máme teraz také schpné nájomničky, aby som to nezariekla :slight_smile:
14. sep 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi zda sa mi ze trochu to ustupilo po injekcii. Hej o tyzden v pondelok idem zas.....
Juj aj ja mam takeho dobreho najomnika, klop klop, stale mi da 2 mesiace dopredu peniazky, je sam, susedia sa nestazuju, dufam ze tam bude aspon 5 rokov :grinning: :grinning:
14. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka to co??? :confounded: si ma naplasila. a to ako zmizne ci co? co ti povedala dr.?
fu az sa mi srdce rozbuchalo
14. sep 2009 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ano ideme prenajímať
14. sep 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tu všetky jaké prenajímateľky :wink:
14. sep 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaviiiii, co toooo :angry: :angry: :angry: hematom :angry: :angry: :angry:
drz sa, oddychuj, do prace sa neber, mimi je prednejsie, super ze srdiecko bije :wink: :wink: :wink:

aj ja sa pridavam doklubu prenajimateliek bytu...momentalne mam velmi dobrych podnajomnikov klop klop :zipper_mouth: :zipper_mouth: :sweat_smile:
14. sep 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak maxii vitaj v klube :wink:
14. sep 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam ze aj ty nasi budu dobri

kocky a mate nejake rodinky či študentov?
14. sep 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam mlady parik, strasne zlaty :wink:
14. sep 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maxii to je super, my sme tiez chceli, ale sami studenti volaju, nakoniec budu dvaja kolegovia a jeden s priatelkou ale ze aj teraz takto byvaju, tak ked im to nevadi ..
14. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme študetky VŠ, tuším, že 3tiačky, hrajú dokonca ja volejbal za Žilinu, predtým sme mali firmu takých chlapíkov, ale tí absolútne nevedeli čo je poriadok a čistota.... :angry:
14. sep 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi na to som zveda aj ja, ale boli tu pred nami študentky v najme a hroza aky byt nechali, takze jedno či baby, abo chlapi hih no dufam ze ta kocka tu občas uprace ze nebude prasiatko ...
14. sep 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak som sa pobavila ako uz dlho ne
14. sep 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a nacom?
14. sep 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky, kuk album ako sa dokaze ksichtit nasa dcera :grinning:
14. sep 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati na byvalej kolegyni

mi volala jedna kolegyna čo ma na mna čislo, ze sef kazal zatial moje papiere robit inej kolegyni kym dakoho pozhana (mal na to 8 mesiacov haha) ze ta druha kolegyna chce aby som zajtra prisla do roboty /haha je volno/ alebo ja zavolala z mobilu na pevnu (hahaha a čo ja som charita) bo nevie jak robit. hlavne ze este nemam dodnes vyplatu za 7 mesiac a to uz aj za 8 je splatna zajtra. a ja sa mam akoze ist rozculovat este????? ja som odovzdala a sa nestaram a cez telefon radiť nebudem, ked to nemam pred sebou, ne som pocitac aby som si vsetko pamatala a pritom som na PN, nestihame byt dokocit a mam aj doma roboty dost so svojimi klientami čo furt dakto dačo chce, no nie je zabavna? ešte ze ta moja kolegyna je natolko inteligentna ze tej druhej neposkytla na mna číslo
14. sep 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adenka podarena ta vasa dcerurska
14. sep 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné ránko,babenky.. :wink:
vavenka,ako sa dnes cítiš?
15. sep 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko
Ahoj slni mame rovnake tt pri mene teraz hihi
15. sep 2009 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inač som zvedava, ktora z nas bude rodiť ako prva hihi
15. sep 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no,to som aj ja.. :grinning:
som teraz pozerala na nejakej stránke podľa dátumu pôrodu sa môže normálny pôrod začať od 17.11.,ta to už zas až tak ďaleko nie je. :slight_smile:
15. sep 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
15. sep 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no slni mne to píše od 21,11 do 19,12
15. sep 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, čo nevidieť rodíme.. :slight_smile: najvyšší čas doplňovať výbavu.. :slight_smile: kupuješ aj monitor dychu? vidí sa mi zaujímavá vec, len neviem, či sa to aj tak využije za tú cenu..
zuzub, ahojček.. :slight_smile:
15. sep 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj babizne aj ja už chcem rodiť :sweat_smile:
slniecko ten monitor dychu budem aj ja zvažovať, je to síce dosť drahé, ale ked si uvedomíš, že to môže bábätku zachrániť život :unamused:
15. sep 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slni včera som bola trocha doplniť zasoby, ale monitor dychu asi nie, ja si myslim ze to dost stoji, a viem, je cennejsi zivot drobca, ale sak kolko deti bez toho prezilo a ja dufam ze aj moj drobec to nebude potrebovat neviem, ja som uvazovala o pupocnikovej krvi, ale tiez som si toho dost prečitala a rozhodla sa to nechať tak
15. sep 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na ten monitor dychu alebo aj na tú pupočníkovu krv by ozaj mohol prispieť štát, namiesto toho , aby dôchodcom dával nejaké vianočné príspevky :unamused:
15. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub ani nie dochodcom ale ciganom. Dochodcovia makali cely zivot tak im dopraj, ale čo cigani??? Este aj ten rodičovsky ked schvalia ako som včera čítala, ta zase len oni budu na tom dobre, bo nerobia a my čo si chceme privirobit dostaneme nizsi
15. sep 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini cigáni budú u nás vždy vo výhode :angry:
15. sep 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: sak to a ze vraj su diskriminovany, nas diskriminuju bieli politici
15. sep 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok