Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
14. sep 2009

idete tini tiež prenajímať? my máme teraz také schpné nájomničky, aby som to nezariekla 🙂

vavenka
autor
14. sep 2009

Zuzi zda sa mi ze trochu to ustupilo po injekcii. Hej o tyzden v pondelok idem zas.....
Juj aj ja mam takeho dobreho najomnika, klop klop, stale mi da 2 mesiace dopredu peniazky, je sam, susedia sa nestazuju, dufam ze tam bude aspon 5 rokov 😀 😀

katka444
14. sep 2009

vavenka to co??? 😖 si ma naplasila. a to ako zmizne ci co? co ti povedala dr.?
fu az sa mi srdce rozbuchalo

tinika
14. sep 2009

zuzub ano ideme prenajímať

zuzub
14. sep 2009

my sme tu všetky jaké prenajímateľky 😉

maxii
14. sep 2009

vaviiiii, co toooo 😠 😠 😠 hematom 😠 😠 😠
drz sa, oddychuj, do prace sa neber, mimi je prednejsie, super ze srdiecko bije 😉 😉 😉

aj ja sa pridavam doklubu prenajimateliek bytu...momentalne mam velmi dobrych podnajomnikov klop klop 🤐 🤐 😅

zuzub
14. sep 2009

tak maxii vitaj v klube 😉

tinika
14. sep 2009

dufam ze aj ty nasi budu dobri

kocky a mate nejake rodinky či študentov?

maxii
14. sep 2009

ja mam mlady parik, strasne zlaty 😉

tinika
14. sep 2009

maxii to je super, my sme tiez chceli, ale sami studenti volaju, nakoniec budu dvaja kolegovia a jeden s priatelkou ale ze aj teraz takto byvaju, tak ked im to nevadi ..

zuzub
14. sep 2009

my máme študetky VŠ, tuším, že 3tiačky, hrajú dokonca ja volejbal za Žilinu, predtým sme mali firmu takých chlapíkov, ale tí absolútne nevedeli čo je poriadok a čistota.... 😠

tinika
14. sep 2009

no zuzi na to som zveda aj ja, ale boli tu pred nami študentky v najme a hroza aky byt nechali, takze jedno či baby, abo chlapi hih no dufam ze ta kocka tu občas uprace ze nebude prasiatko ...

tinika
14. sep 2009

taaaak som sa pobavila ako uz dlho ne

katka444
14. sep 2009

tini a nacom?

adenka
14. sep 2009

cafte kocky, kuk album ako sa dokaze ksichtit nasa dcera 😀

tinika
14. sep 2009

Kati na byvalej kolegyni

mi volala jedna kolegyna čo ma na mna čislo, ze sef kazal zatial moje papiere robit inej kolegyni kym dakoho pozhana (mal na to 8 mesiacov haha) ze ta druha kolegyna chce aby som zajtra prisla do roboty /haha je volno/ alebo ja zavolala z mobilu na pevnu (hahaha a čo ja som charita) bo nevie jak robit. hlavne ze este nemam dodnes vyplatu za 7 mesiac a to uz aj za 8 je splatna zajtra. a ja sa mam akoze ist rozculovat este????? ja som odovzdala a sa nestaram a cez telefon radiť nebudem, ked to nemam pred sebou, ne som pocitac aby som si vsetko pamatala a pritom som na PN, nestihame byt dokocit a mam aj doma roboty dost so svojimi klientami čo furt dakto dačo chce, no nie je zabavna? ešte ze ta moja kolegyna je natolko inteligentna ze tej druhej neposkytla na mna číslo

tinika
14. sep 2009

Adenka podarena ta vasa dcerurska

slniecko4
15. sep 2009

pekné ránko,babenky.. 😉
vavenka,ako sa dnes cítiš?

tinika
15. sep 2009

Bre ranko
Ahoj slni mame rovnake tt pri mene teraz hihi

tinika
15. sep 2009

Inač som zvedava, ktora z nas bude rodiť ako prva hihi

slniecko4
15. sep 2009

no,to som aj ja.. 😀
som teraz pozerala na nejakej stránke podľa dátumu pôrodu sa môže normálny pôrod začať od 17.11.,ta to už zas až tak ďaleko nie je. 🙂

zuzub
15. sep 2009

Dobré ránko 🙂

tinika
15. sep 2009

no slni mne to píše od 21,11 do 19,12

slniecko4
15. sep 2009

tini, čo nevidieť rodíme.. 🙂 najvyšší čas doplňovať výbavu.. 🙂 kupuješ aj monitor dychu? vidí sa mi zaujímavá vec, len neviem, či sa to aj tak využije za tú cenu..
zuzub, ahojček.. 🙂

zuzub
15. sep 2009

juuj babizne aj ja už chcem rodiť 😅
slniecko ten monitor dychu budem aj ja zvažovať, je to síce dosť drahé, ale ked si uvedomíš, že to môže bábätku zachrániť život 😒

tinika
15. sep 2009

slni včera som bola trocha doplniť zasoby, ale monitor dychu asi nie, ja si myslim ze to dost stoji, a viem, je cennejsi zivot drobca, ale sak kolko deti bez toho prezilo a ja dufam ze aj moj drobec to nebude potrebovat neviem, ja som uvazovala o pupocnikovej krvi, ale tiez som si toho dost prečitala a rozhodla sa to nechať tak

zuzub
15. sep 2009

inak na ten monitor dychu alebo aj na tú pupočníkovu krv by ozaj mohol prispieť štát, namiesto toho , aby dôchodcom dával nejaké vianočné príspevky 😒

tinika
15. sep 2009

zuzub ani nie dochodcom ale ciganom. Dochodcovia makali cely zivot tak im dopraj, ale čo cigani??? Este aj ten rodičovsky ked schvalia ako som včera čítala, ta zase len oni budu na tom dobre, bo nerobia a my čo si chceme privirobit dostaneme nizsi

zuzub
15. sep 2009

tini cigáni budú u nás vždy vo výhode 😠

tinika
15. sep 2009

😠 sak to a ze vraj su diskriminovany, nas diskriminuju bieli politici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre