Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evicka293
17. sep 2009

Ahojte

chcela by som poradit mam 2 deti z prveho manzelstva a s priatelom sa nam uz rok nedari on mal v prvom vztahu tiez problemy ale nic,chceli by sme ist do CAR mam ist najprv ku gyn alebo rovno sa mam objednat do CAR,dakujem

vavenka
autor
17. sep 2009

Ja dufam ze moj potomok bude po mne, mne mamka vravela, ze do troch rokov ani nevedela ze ma ma... Ale potom som jej to vsetko vynahradila v puberte, riadne mnou obijala 😀 😀

vavenka
autor
17. sep 2009

Evicka prekonzultuj to so svojim gynekologom....

evus
17. sep 2009

vavenka,nech je ake chce,len nech je zdrave...ale tiez si neviem predstavit,zeby som mala k detom vstavat 100krat za noc a este cez den fungovat,ja mam dobre deti 😉

evicka293
17. sep 2009

vavenka:priatel ma zly spg zly pohyb spermii,v prvom vztahu bol na IVF aj sa podarilo ale opakovane hned potratila alebo sa neujalo tak ked vieme ze nam pomoze len CAR aj tak mam ist ku gyn

evus
17. sep 2009

baby,idem ja...treba mi este pobalit nejake veci,zajtra ideme k nasim na vikend,tak sa tu drzte,papa

vavenka
autor
17. sep 2009

Evicka no neviem presne, ako to funguje, ja s CAR nemam skusenosti, skus sa popytat v IVF teme, ale mne pride logicke ze Ta do CAR odporuca Tvoj zensky lekar/ka....Ale samozrejme ista si niesom... My sme tiez mali slaby spermiogram a pozri, mam pri mene tt 😉 V kazdom pripade drzim palce...

vavenka
autor
17. sep 2009

Evus pekny vikend prajem 🙂

tinika
17. sep 2009

Evus tak ako píses, volim si čas, ale terminy su terminy a najhorsie ze klientovi zavolas, ze dačo chyba, nech donesie a on ma čas dva tyzdne a ty este to drž v hlave a pripominaj, aspon si ich teraz vychovam, ze volam raz, nedonesu, smola, a nebudem stresovat na poslednu chvilu, urobim čo mam a hotovo a veru, neplanujem si nič velke, lebo ked bude Paťko taky ako jeho ocko, ta sa zosalim hihi

vavenka
autor
17. sep 2009

Idem si ja lahnut zeny, nejak ma to celodenne lezania unavilo 🙂
Bru nocku

tinika
17. sep 2009

vavenka krasne sničky

mum_to_be
17. sep 2009

ahojte, nakukla som a trosku som vas docitala. kati, 1.trimester budes mat co chvila za sebou a snad ti tie nevolnosti ustanu... ja som ani nevedela, ze som tehotna, ziadne specialne chute, ziadne nevolnosti, ... ale aj s nevolnostami to stoji za to, no nie? ahojte, drzim vsetkym palce.

mum_to_be
17. sep 2009

a s tymi 256 eurami by to bolo super... 😉 este kym clovek dostava matersku, je to vcelku ok, ale tato rodicovska, to je fakt vysmech...

mum_to_be
17. sep 2009

vavenka, si ma pobavila, ako ta celodenne lezanie unavilo 😀 ale pekne sa setri, oddychuj, ja som nikdy tak nezboznovala spanok ako teraz...

tinika
17. sep 2009

ahoj mum asi tu uz nie si, tak bru nocku

ingulik
18. sep 2009

ahojte...bre ranko....konecne neprsi hura vonku 🙂

adenka... neprehanaj to s tym fenyklom ani rascou a anizom....cajik staci tebe 2x denne a dalsiu rascu uz radsej ee....to potom nafukuje a tam moze byt problem...a zas pokial nerici od bolesti tak to nebude az take strasne...nasa mala tiez zhruba do dvoch mesiacov sa stale pucila az bola cervena v tvari ako rak a postupne to preslo 😉

petulig akurat dnes rano si ma napadla, ze ci este 2v1 si alebo uz mas babo 🙂

katka444
18. sep 2009

ahojte,

petulig, tiez som uz na teba myslela, ci si este 2v1. drzim na dnes palce 😉

babenky vy nemate spania? ste tu boli skoro do polnoci. to ja teraz o 21:30 uz sladko spinkam 😀

a ja budem mat narok na tych 256eur? 😕

katka444
18. sep 2009

v noci tu vypisujú a teraz drichmú 😠

vavenka
autor
18. sep 2009

Bre ranko 🙂
Jezis Kati jasne ze budes, ked si zamestnana......Preco by si prave ty nemala? 😉
Petulig drz saaa 😎 😎

katka444
18. sep 2009

no vies ja tym kecam v tych zakonoch moc nerozumiem. ja som biolog nie ekonom. tak ci som si to dobre vysvetlila 😀. to asi tinika zato, ze ostane na zivnost alebo na dohodu by nemala narok?

vavenka
autor
18. sep 2009

Aj Tinika bude mat narok, ked nebue pracovat....
Kati nemusis byt ekonom, ani ja niesom, ja som chemik 🙂 ale urcite by si na nete nasla clanok pre laikov, ako sme my, ktory by si isto pochopila 😉

katka444
18. sep 2009

ja sa vzdy radsej opýtam nasej tiniky 😀 aby som nemusela hladat. ona je zlata. mi pomohla aj s tym doplnkovým poistenim. ale ma porazi ak to od januara zrusia a budem mat z toho prd. som si za tie peniaze mohla nieco ine kupit 😠

danka24
18. sep 2009

ahojte tak vidim ze zasa tu je nieco nove.. a to plati aj pre mna ze budem mat tych 256€ aj ked som zivnostnicka a budem na MD?zivnost nechcem rusit ved budem mat "predavacku"..a odvody tiez nebudem platit..ako to je stym?
Katka jak ti to krasne letiii 😵 😵
vavi o 10 sa vstava? to co ma znamenat. 😀

katka444
18. sep 2009

danka vdaka. aj u teba to leti. ze vraj uz 32 tt uuuuuuuuuu. parada 😵

vavenka
autor
18. sep 2009

Dani ale sak musim lezat, takze sa len presuvam zo spalne na gauc, snazim sa co najviac spat, lebo je to o drzku takto lezat cele dni 😒
Dani - skus si nieco pohladat na nete, zatial tento zakon este neschvalili, ale s najvacsou pravdepodobnostou prejde.....

vavenka
autor
18. sep 2009

Ja kcem kapustnicuu 😅 😅

tinika
18. sep 2009

kati ked prerušim alebo zrušim zivnost a nebudem mať prijem na dohodu, tak budem mať nárok na ten vyssí RP

zuzub
18. sep 2009

čafte

danka24
18. sep 2009

tini a ja ked si nezrusim zivnost ale budem mat predavacku tak nemam narok na vyssi RP?

zuzub
18. sep 2009

od rána sa mi nedali pridávať príspevky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre