Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
29. sep 2009

kati drzim palce aby nebolo 😉 vykloktaj si slanu vodu a uvidis, bude dobre🙂

zuzub
29. sep 2009

neboj kati dobre bude, ideš teraz vo štvrtok? ja idem až 14.10. chcem sa vás spýtať, ešte vás bolia prsia? lebo mna už nejak menej, dúfam, že to nie je nejaké zlé znamenie....

maxii
29. sep 2009

zuzi aj mna uz menej, a je to tak ze niekedy ma bolia a potom aj 2 dni nie....cize sa to strieda....a vraciam uz tiez nepravidelne co je super 😉

katka444
29. sep 2009

uz som vcera kloktala, len mam pocit, ze mi to z hrdla prechadza do nosa.

zuzub
29. sep 2009

kati skús sa napariť nad slanou vodou

maxii
29. sep 2009

hej a este slanu vodu aj do nosa, je to nechutne, ale pomaha 😖 😖

maxii
29. sep 2009

je aj taky sprej, sterimar, s obsahom morskej soli a mozu ho tehotne puzivat, len je dost drahy 😕 😕

zuzub
29. sep 2009

hej ten je výborný aj ja som ho mala stojí okolo 200Sk

katka444
29. sep 2009

mamina mi uz kupila nejake kvapky slane do nosa. tak az pridem domov, tak kvapnem. a skusim sa aj naparit. aspon preventivne. to by mohlo pomoct aj na to hrdlo. len nech mi to neprejde do nosa. lebo tam fakt vo stvrtok nebudem moct do cakarne medzi tie tehulky.

maxi a ty citis nieco v podbrusku? vsetky tu pisu, ze citia roztahovanie maternice. ale ja necitim vobec nic. ani pichanie ani tahanie, nic. 😒

vavenka
autor
29. sep 2009

Caute,
Zuzi aj mna uz prsia bolievaju pomenej, a Kati necitim ani ja ziadne natahovanie maternice 🙂
Inak ten zapal mocnovych ciest mam strasny, popijam urologicky caj, ale nejak nezabera.... a do toho bolave creva od zapchy....

zuzub
29. sep 2009

ani ja vôbec necítim žiadne naťahovanie maternice ani žiadne bolesti, no proste nič. Vavenka zápchu mi ani nespománaj ja už som nebola týžden na Wcku už som z toho šiši nič mi nezaberá...
ozaj som si vybavila cez jedného kámoša hematologiu v Martine, má tam nejakú kámošku doktorki tak idem k nej na kontrolu, objednala ma 21.10. a že mi možno zvýši dávku fraxíku, ale že dovtedy mám pichať 1xdenne 0.3, tak uvidíme

vavenka
autor
29. sep 2009

Zuzi ja mam stale 0,2 1xdenne, a to som bola uz 2x na kontrole, zatial mam ok krv.....
Ta zapcha - ti poviem - uz take kombinavie a "zarucene" recepty ako sa vytoto, a akurat trochu pokruti creva a koniec....No snad sa to zlepsi 🙂

katka444
29. sep 2009

nasla som vam cosi na zapchu. ak to pomoze:

Zápcha

Vynechajte škroby, rafinované potraviny nahraďte potravinami s vysokým obsahom vlákniny, jedzte šaláty 2 – 3x denne, sušené alebo čerstvé marhule, hrozná slivky, ovsené vločky, do jedál pridávajte ľanové semienko. Od 34. týždňa zaraďte do svojho jedálnička ľanové semiačka – raz denne polievková lyžica drvených alebo celých ľanových semienok, zapiť dostatočným množstvom vody ! (inak pôsobí opačne – vytvorí zápchu), semienka nežuť, len prehltnúť a zapiť. Ľan pôsobí ako mierne laxatívum (preháňadlo). Pri množstve 1 polievková lyžica denne upraví stolicu, zlepší črevnú peristaltiku a zvýši tvorbu poševného hlienu (pri pôrode „nechá dieťa ľahko vykĺznuť“).
Orech popolavý (je mierne laxatívum – preháňadlo)
Na zápchu pomôže piť jablčnú šťavu, najlepšie na lačno, povzbudzuje črevá a naviac dodá telu minerály

maxii
29. sep 2009

mna tiez len sem tam pichne v podbruskua sem troska citim, ale ze by som citila roztahovanie maternice to co ja viem, skor nie 😉

baby drzim palce s tou zapchou 😖 😖

maxii
29. sep 2009

vavi a kde si zobrala zapal mocovych?? dokelu....na to su zas dobre brusnice...

katka444
29. sep 2009

jejda ved ja uz mam dnes 12 tt 😵

katka444
29. sep 2009

a co je s tinikou. davno tu nebola. hadam stahuju.

maxii
29. sep 2009

katka leti to, leti, ja uz zajtra budem mat 14tt tu na konikovi 😉

katka444
29. sep 2009

veru leti. prave som si davala do albumu tu tabulku s tt, ze ktory mesiac je aky tt. takze 14 tt je uz 4 mesiac 😲 to je uz zachvilu. a za 5 mesiacov rodime 😲 😲 😲

maxii
29. sep 2009

jeeej kati supis, budem ti tu tabulku chodi okukavat 😀 ale podla velkosti mimi usudzujem za zacnem 14tt az v sobotu....podla posledneho utz...ale sak tych par dni to je uz jedno

ty uz v stvrtok uvidis pekne mimusko s nozickami a rucickami 😀

katka444
29. sep 2009

juj maxi veru. uz sa tesim. len aby som nemala nadchu a sla tam vobec.

rucicky, nozicky, rucicky, nozicky. jupiiii 🙂 🙂 🙂 🙂 😀 😀 😀

zuzub
29. sep 2009

som sa vrátila z mesta injekcie mám do zásoby na 20dní, ženy som si kúpila v meste gyros a som ho doslova zožrala 😀 😀 😀 asi sa z neho 😝 dneska mi je nejak podozrivo celkom dobre až sa mi to nezdá 😒 a ozaj kúpila som si femibion 800 beriete ho niektorá?

tinika
29. sep 2009

seruste čaje, konečne mam zase net, takze idem čitat čo ste popismenkovali za ten skoro tyzden

zuzub
29. sep 2009

tinika, pekne vítam 🙂 tini ty už za 9týždnov rodíííííííííííííííííííš 😅

vavenka
autor
29. sep 2009

Kati dik za tipa, ja som prelustrovala dost stranok na nete, aj tento clanok som nasla... Zial zatial na mna neplati nic... Snad to podobne, ako vase nevolnosti, casom prejde 🙂
Zuzi jak na 20 dni? Mne stale na recept predpisu 3 balenia po 10, a obvodacka mi dala 2 recepty naraz, takze ja mam injekcie na 2 mesiace 🙂
A presne, minuly tyzden som aj ja kupila femibion 800, na posledny mesiac prveho trimestra 🙂
Cau Tini, ako v novom bytiku? Spokojna?

zuzub
29. sep 2009

tini mne doki povedala, že mi môže predpísať len 2 balenia, tiež ich je po 10, tak ja neviem... 😒 ja si idem ešte možno aj dnes skúsiť odšťaviť hrozno a jablčka možno to zaberie na tu blbu zapchu 🙄

pipimiska
29. sep 2009

ahojte 🙂

vavi,ako sa ti dari?co hovorila doki,do kedy mas este lezat? 😉 ....mne uz sa nekceee

tinika
29. sep 2009

jooj baby sak mi ani nehovorte ako to letiiii
byva sa super, uz spinkam ako zabita od kedy mame svoju postel
este som vas nestihla prečitat bo som si musela poplatit veci cez banking a bola vonku s havou

zuzub
29. sep 2009

tini ja sa už tiež tak veľmi teším ked prerobíme náš bytík 😵 😵 😵 tini a to máte koľko izbový?

tinika
29. sep 2009

Zuzub je to 3-izbový prerobený na 4 izbový

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre