Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
29. sep 2009

hmm tak to máte fajn, ste ho celý na kompletku prerábali? aj elektriku, nové omietky ?

tinika
29. sep 2009

zuzi robili sme nove jadro a tam aj novu elektriku a to vyslo tak ze nova elektrika je v kuchyni, pracovni a kupelni, ostatne sme nerobili, bo to vrtanie by susedia nezvladli 😀 😀 a by sme nemali este hotove, potom sme davali na strop polystyren, kvoli horucavam v lete, bo sme pod strechou, sietku a stierku a pomalovali. A este v pracovni bude mm davat podlahu lebo tam bola guma

zuzub
29. sep 2009

tak to ste mali tini dosť roboty, u nás to bude ešte horšie my ide úplne všetko všetučko prerábať aj novú elektriku v celom byte steny, podlahy, jadro no všetko to teda bude pekná makačka 😨
som si odšťavila hrozienko juj či je len sladké 😵

tinika
29. sep 2009

zuzi nezavidim ti, ale stihate si myslim, my sme začali prerabat ked som bola v 6 mesiaci a este pred tyzdnom som behala po rebriku a umyvala okna a malovala 😉

maxii
29. sep 2009

jeej baby, aj my prerabame, uz dlhooo domcek...uz by to malo byt za mesiac hotove....je to hroza prerabat, stavat nanovo ide rychlejsie 😀 😀 hlavne manzel je uz na nervy z toho....

tinika
29. sep 2009

maxi veru veru lepsie nove stavat a si neviem predstavit ako niekto preraba jadro ked v tojm byte aj byva sak tu vsade bol prach, bordel a aj material trebalo dakde dat

maxii
29. sep 2009

no je to vzdy na nervy s tymi rekonstrukciami ale nastastie potom je to supis 😉 😉

tinika
29. sep 2009

jojo maxi potom je to supeeer hihi a ako tehulkovanie?

zuzub
29. sep 2009

my chceme prerábať budúci rok na jesen, dovtedy tam máme nájomníkov

maxii
29. sep 2009

tini celkom v pohode, uz lepsie ako pred mesiacom ked som mala velmi zle nevolnosti 😅

zuzi to uz budes mat malicke 😅 😅

tinika
29. sep 2009

zuzub aha, tak to si este počkaš hihi
maxi tak to je fajn, ze uz to ustupuje

mum_to_be
29. sep 2009

caute tehulky!!! vsetky si vas aj s vercou pozdravujeme!!! 😉

tinika
29. sep 2009

mum ja vas tiez zdravim obe

vavenka
autor
30. sep 2009

Caute zeny, ako sa mame?
Ja som tu mala 2 dni svagrinu, takze na kona nebol velmi cas, ale uz som zas len vasa 😀 😀

ingulik
30. sep 2009

bre ranko holky 🙂
no pridavam sa do klubu stavitelov 😀 my mame teraz v plane strechu, uz mame zasalovany balkon, dnes beton maju doviest a potom hura drevo na strechu davat....a ako na potvoru prsi 😠
zajtra ideme s Nikcou na kardio na kontrolu tak drzte palce, ockovanie si presuvame az na dalsi tyzden, lebo este furt mame sopliky ☹

zuzub
30. sep 2009

ahojte, vonku sa nám teda už pekne zjesenieva 😒

zuzub
30. sep 2009

tini chcem sa ťa spýtať, ako je teraz platená PNka, ale nie od zamestnávateľa ale potom ked už platí sociálka.dik

maxii
30. sep 2009

caute ladynky, mne toto pocasie uz aj vyhovuje, neviem preco ale to teplo mi uz liezlo na nervy, to sa mi este nestalo to bude asi tym tehu 😀 😀 jaj a mam nove boticky jesenne tak som ich konecne vyskusala 😵 😅 😅

vavenka a ako tvoje spinenie, uz nemas?

vavenka
autor
30. sep 2009

Maxii uz nespinim asi 4 dni, sami pekne vratil biely tehulovsky vytok, tak dufem ze to uz bude ok....
My tiez teraz akurat robime krov, len som sa este stale nerozhodla aku krytinu, a to uz mala byt davno objednana 😀 😀

zuzub
30. sep 2009

jéeeeej maxii ty už máš 14tt 😉 nové jesenné topánočky mám aj ja len kde budemnosiť, ked som doma? 😅

vavenka
autor
30. sep 2009

Zuzi 🙂

Ja som si kupila este v auguste take paradne poltopanky na opatku, ale asi prd z toho, kedze opatok je riadne vysoky, aj z minuleho roka mam na jesen bud opatkove, alebo potom len botasky...
Ale ako pise Zuzub - po byte mi stacia papuce 😀 😀

maxii
30. sep 2009

jeeej ozik dnes som uz 14tt,a le podla velkosti maleho az v sobotu 😅 😅

ja nove topanky vencim do prace 😉 😉 kde sa mi nic nechce robit 😀

inak ja sa troska bojim buduci tyzden koncim s duphastonom, aby som nezacala potom spinit 😖 😖 😖mate niektora skusenost ako je to pri vysadzovani duphastonu??

vavi supis gratulujem asi sa myom vstrebal ci co 😵 😵 😵

zuzub
30. sep 2009

no vavenka asi tak, mali by sme si kúpiť nejaké pekné nové papuče 😀 😀 😀 vave a ty čerpáš ešte dofču? kedy ideš na kontrolu? a už nešpiníš?

vavenka
autor
30. sep 2009

Zuzi nie uz nespinim.
Zatial terpem dovolenku, ale potom automaticky prejdem na PN...Myslim ze socialka plati 55% zo mzdy ked si dlhodobo PN.

vavenka
autor
30. sep 2009

terpem=cerpem 🙂
Maxii myslim ze by si nemala zacat spinit.... Nie je dovod, babeno je uz poriadne zakusnute 😉

ingulik
30. sep 2009

maxi ja som brala na zaciatku tehu duphik a po nom nic, ziadna spinka 😉 a vsetko bolo ako ma byt 🙂

zuzub
30. sep 2009

a tých 55% to je z hrubej mzdy alebo z toho čo dostanem na výpĺatu? lebo mne 20 až 40 platu tvoria prémie

ingulik
30. sep 2009

my dnes ostavame doma, vonku je riadna kosa uz....skoda ze babie leto netrva celu zimu a potom zas normalne leto by mohlo byt

vavenka
autor
30. sep 2009

Zuzi z hrubej, myslim ze personalista posle na socialku nejaky priemer z poslednych 3-6 mesiacov - to neviem presne - a z hrubej mzdy samozrejme, vsetko sa riesi z hrubych miezd.....
Mne tovria vyplatu vyze 50% premie - ale - podla mna - ide o hrubu mzdu, uz ci je tvorena len pevnou jednozlozkovou vyplatou alebo viacerymi zlozkami.....

vavenka
autor
30. sep 2009

Ingu moja rec, pre mna keby zima vobec nebola 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre