• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
ja tiež nemám vôbec rada zimu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. sep 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka baby, cize dufam ze nebude ani u mna ziadne spinenie :sweat_smile: :sweat_smile:

inak aj mne ta zima polezie na nevy, to urcite, len teraz je to taka prijemna zmena ale keby netrvala dlho :grinning:
30. sep 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co mate dnes v plane? :slight_smile: ja lezim, ale zajtra pojdem do prace kvoli paperom, vypisat dovolenku a oidovzdat potvrdenia od lekara :slight_smile: a odovzdat sluzobne auto :frowning2:
30. sep 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja dnes poobede pôjdem pozrieť sesternicu do Bytče to je také mestečko asi 30km od žiliny a inak ešte ležím v posteli :grinning: a vave a od kedy nastupuješ na PN?
30. sep 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa idem naobedovat kym mala buva a potom musim pradlo pozbierat a bodlo by aj prach utriet na hornych polickach, lebo dnes som cosi hladala a zistila som, ze je ho tam spusta...no a potom si asi lahnem aj ja :slight_smile:
30. sep 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzub čo som zamestnancovi vypisovala papier pre socialku kvoli PN tak som tam davala HM takze aj premie ti tam idu a je to tych 55% ako píše vavenka
30. sep 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja lubim zimu ked je sneh a lad ale to tak mesiac stači, ale tie čapkanice nemusim ani sichrave počasie, najradsej ked slniečko svieti a sniežik sa ligoce a babie leto milujem a tento rok akosi kratko bolo a to som sa tesila ze si ho uzijem ked uz budeme v novom a teraz ked mozem behat von ta je zimaaaa
30. sep 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi no mam este 3-4 dni dovolenky? Neviem, zajtra zistim :slight_smile: A potom supi na PN, o tyzden vo stvrtok mam poradnu, takze mi lekarka uz vypise papiere....
Tini potesim Ta, toto vraj este nebolo babie leto, ale koniec klasickeho leta, babie estelen pride a vraj ma byt pekne az do dusiciek :grinning:
30. sep 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super vaven, dufala som v to a aj bracho, bo este nemaju strechu polozenu a vravel ze dnes strasna kosa
30. sep 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Co dnes fajne papate? Ja som uz hladna, ale dajak na nic nemam chut :slight_smile:
30. sep 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zohriala vajickovu polievocku a včera som bola na starom byte varit - kur. nozky pečene, zemiačky a rezne ta dojedam ale akosi nemam hlad, som sa rano vazila som schudla hihi jak počitam ta som za tehu pribrala 4.5 kg len no sak ja to este fakt dobehnem a to denne zozeriem aj dva keksy furt dačo sladke musim,ovocie a tak a aj papam rano naobed poobede večer a potom som zase hladna hihi
30. sep 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala chlebík s rybacou nátierkou
30. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm ja si dam asi s paštekou bo na to mam chut a masko si necham na večeru
kocky nemate nejaky dobry recept na nepečenu jogurtovu alebo smotanovu tortu ovocnu? s piškotami hm,??chcem mm urobit v pondelok na narodky 30 ma hihi a nemam este sporak zapojeny a musim improvizovat
30. sep 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej to vazne ma byt este pekne? :wink: supis, pekna jesen to je vzdy uzasne :dizzy_face: to si clovek tak viac vazi to slniecko :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini ja robím len takú jednoduchú tortičku: naspodok tortovej formy dám piškoty, potom si rozmiešam pochúťkovú smotanu a ovocný jogurt, dám na piškoty, potom zas uložím piškoty, príp. kakaové bebe keksy, potom opäť smotana, no to poukladám ovocie podľa chuti a nakoniec to zalejem želatínou a dám vytuhnúť
30. sep 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maxii ja davam kyslu smotanu s bielym jogurtom 50:50 a do toho vanikovy cukor :wink: a potom uz ako zuzub, ovocie, piskoty, a niekedy tu polevu rozdelim na polovicu a do jednej dam granko alebo kakao a potom t v tych vrstvach striedam a je pekna dvojfarebna :wink:
30. sep 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej,hej aj ja tam dávam ešte vanilkový cukor :slight_smile:
30. sep 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi si mi urobila chut - som si dala varit vajicko, otvorila konzervu sardinkovu a som zistila ze nemam maslo, no ja som trupka :slight_smile:
30. sep 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak si dáš čisté rybky, daj si tam cibuľku horčicu a máš :sweat_smile:
30. sep 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky dakujem za tipy, skusim niečo svorit, mm sa potesi, bo taku lubi, inac on na kolače nie je a na pomazanku sa tiez chystam, aj ine budem robit, ale skoda, v obchode niekedy malu taku supis rybaciu pomazanku v konzerve a uz ju nike nedostat a taaaak som ju milovala s cerstvym čiernym chlebikom
30. sep 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne slniečko vykuklo, včera cely den spalo a dnes tiez bola rano kosa a vietor fukal ked som bola v meste
30. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky som bola v poradni minuly tyzden ale akosi mi nepovedali kedy mam zase dojst, niekde som čítala ze uz kazde tri tydzne, inde ze kazde dva tyzdne, neviete poradit?
30. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini neviem, ja zatial kazdy mesiac, ale ty uz asi castejsie, tak sa objednaj za 2,5 tyzdna - kompromis :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo zuzi asi tak to urobim
30. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavi ja som mala zemiakovy privarok s chlebikom....hm tak s tymi pomazankami ste aj mna navnadili...
juj to je pocasie ja by som taaak spala :pensive:
30. sep 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky??
30. sep 2009 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som tuuuuu :slight_smile:
Len som sa zapozerala :slight_smile:
30. sep 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vaven a kam si sa zapozerala hihi
30. sep 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, tak dnes som ostala doma lezat v posteli. naparovala som sa a kvapkala tie slane kvapky do nosa. a vyzera, ze to pomohlo. uz mi je lepsie a tesim sa zajtra na poradnu :slight_smile:
30. sep 2009 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super kati tak sa tesime na vysledky, a drzime palce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. sep 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok