• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
a kde, v ba? to zvladnes, my mame v triede niekolko bab, co porodilo a stale v pohode studuju dalej. co naisto viem 5. a jedna je znovu tehotna. dobre, nie?
26. okt 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v MI,ale bratislavská vš svätej alžbetky.. :slight_smile: my sme v triede 2 tesne pred pôrodom a tak pôrod vychádza medzi skúškami,že na jednu ešte aby som neporodila a na druhú už aby som z pôrodnice doma bola. :grinning:
26. okt 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, klobuk dole, drzim palce, sranda to nie je mat oboje naraz. ja som uz sice dostudovana, cele studium som robila aby som si to zaplatila, ale mat babo to je ine, ja som mala vecer doma klud po robote, a vy skola a potom 24 hodin baby... moja sesternica to tiez zvladla, mala 3 rocnu dcerku, do toho babo a chlapa v Taliansku za robotou, neviem, ako sa vedela zorganizovat, ale asi sa to da...
26. okt 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
šak to som zvedavá,ako sa to bude dať zvládnuť,lebo keď pozriem na niektoré uplakané deti a vyčerpané matky,dúfam,že naša bude kľudné dieťatko a sa aj vyspím pri nej.. :slight_smile:
26. okt 2009 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku je teda už riadna tma :unamused: som si tochu aj zdriemla
26. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jojo zuzi aj ja by som si ale mala som nasvstevu ta o chvilu sa vyvalim pred telku a podriemem
26. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi volal mm, že príde zajtra na obed, musím niečo uvariť a neviem čo...jaaaj pomoooooc :confused:
26. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub a čo tak karfiol ? :grinning: :grinning:
26. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem zas vyprážané mali sme včera a dnes....
ty kokso mna tak strašne bolí hlava až mi je na grckanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. okt 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub tak nejake cestovinky, alebo strogano? a pijes dost vody? či nie si dehydrovana alebo z počasia?
26. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej pijem veľa.... vybrala som nejakémäso z mrazáka tak čosi hádam vymyslím.podľa mňa je nízky tlak alebo...som si natrela hlavu alpou vypila čaj je mi trošku lepšie.
tini a ako robis to strogano?
26. okt 2009 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky ako sa mate? kukam ze dnes je tu celkovo nejak mrvto :confused: ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou zeby som sa predsa len od vas narychlo nakazila? :wink: :grinning: no mrchu ne/cakam v piatok tak uvidime ak pride zajtra by som uz mala klesat...
26. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, držím palčeky :wink:
26. okt 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki :wink: citam ze ta boli hlava uz lepsie?
26. okt 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky :slight_smile:

vítam nove snazilky a verim, ze budete uz coskoro tiez tehulky :slight_smile:

ja som si uzivala predlzeny vikend. 2 dni volna mi len prospeli a oddychla som si. a stvrtok piatok chcem znovu dovolenku, takze len dva dni a bude dalsi predlzeny vikend. jupií :slight_smile:
26. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je nove? nemal ist niekto na sono?
26. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati :slight_smile: takže ty máš takýto krátky pracovný týždeň :wink: ako sa máš?
26. okt 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak trochu volna som si dopriala. aj mm ma dovolenku, tak si to trochu uzivame vo dvojici. a je to super. nemusim rano do kuchyne tak mi neni ani ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

a co vavenka? len tak ockom som nakukla na stranky dozadu. je to krvacanie v poriadku?
26. okt 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenke nič nezistili, mimčo je ok :wink: ešte ti býva kati zle?
26. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou pekny graf. zeby IP? :wink:
26. okt 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada ze male vavusca je ok :slight_smile: a ma pekne nove foto.

zuzub mne je zle najma rano ked vojdem do kuchyne. proste neznesiem ten kuchynovi pach (mm tvrdi ze on nic neciti) napne ma a uz bezim grckat. ale nastastie potom uz normalne fungujem. akoby nic.

a ty ako? nemala si ist tiez na sono?
26. okt 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie kati, ja idem na kontrolu až 11.11.
26. okt 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak to asi maxi ma ist v stredu, som prave citala.

a tebe uz neni spatne?

pekny svetrik :slight_smile:
26. okt 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzub uz si asi dačo ukuchtila ale pre buducnost, ja nahadzem hocico do toho a ked z tak robim bud take ze okorenim, osolim opaprikujem podusim, podlejem vodou a ked je skoro hotove dam par. pretlak povarim a smotanu. aelbo ako som robila včera, ale to sa roi den vopred do pacu: sol, cibula, horčica, kečup, korenie, paprika, kari korenie, vajicko, olej, sojova omacka (tu som zabudla dat naposledy) anecham cez noc postat v chladničke a potom podusim a mnamky mnamky, na začiatku treba viac miesat, bo to vajicko sa tak zrazi aby ti neprihorelo, ja davam viac vajikca bo to lubim
26. okt 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tini včera som už nekuchytila :grinning: idem teraz doobeda a dik za dobrý tip :wink:
27. okt 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
zuzub tak som možno pomohla :slight_smile:
27. okt 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, hej tini, dala som práve morčacie mäsko do pacu, ale bez vajíčka. :wink:
27. okt 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak bru chut :slight_smile:
27. okt 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dneska tini veľa chute nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
našla som dobrú stránku www.rajdeti.sk
27. okt 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta čo zase neovlnosti? idem kuk tu stranku