Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

lilix
26. okt 2009

a kde, v ba? to zvladnes, my mame v triede niekolko bab, co porodilo a stale v pohode studuju dalej. co naisto viem 5. a jedna je znovu tehotna. dobre, nie?

slniecko4
26. okt 2009

v MI,ale bratislavská vš svätej alžbetky.. 🙂 my sme v triede 2 tesne pred pôrodom a tak pôrod vychádza medzi skúškami,že na jednu ešte aby som neporodila a na druhú už aby som z pôrodnice doma bola. 😀

petafr
26. okt 2009

baby, klobuk dole, drzim palce, sranda to nie je mat oboje naraz. ja som uz sice dostudovana, cele studium som robila aby som si to zaplatila, ale mat babo to je ine, ja som mala vecer doma klud po robote, a vy skola a potom 24 hodin baby... moja sesternica to tiez zvladla, mala 3 rocnu dcerku, do toho babo a chlapa v Taliansku za robotou, neviem, ako sa vedela zorganizovat, ale asi sa to da...

slniecko4
26. okt 2009

šak to som zvedavá,ako sa to bude dať zvládnuť,lebo keď pozriem na niektoré uplakané deti a vyčerpané matky,dúfam,že naša bude kľudné dieťatko a sa aj vyspím pri nej.. 🙂

zuzub
26. okt 2009

vonku je teda už riadna tma 😒 som si tochu aj zdriemla

tinika
26. okt 2009

jojo zuzi aj ja by som si ale mala som nasvstevu ta o chvilu sa vyvalim pred telku a podriemem

zuzub
26. okt 2009

mi volal mm, že príde zajtra na obed, musím niečo uvariť a neviem čo...jaaaj pomoooooc 😕

tinika
26. okt 2009

zuzub a čo tak karfiol ? 😀 😀

zuzub
26. okt 2009

nechcem zas vyprážané mali sme včera a dnes....
ty kokso mna tak strašne bolí hlava až mi je na grckanie 😝

tinika
26. okt 2009

zuzub tak nejake cestovinky, alebo strogano? a pijes dost vody? či nie si dehydrovana alebo z počasia?

zuzub
26. okt 2009

hej pijem veľa.... vybrala som nejakémäso z mrazáka tak čosi hádam vymyslím.podľa mňa je nízky tlak alebo...som si natrela hlavu alpou vypila čaj je mi trošku lepšie.
tini a ako robis to strogano?

dzou
26. okt 2009

ahojte tehulky ako sa mate? kukam ze dnes je tu celkovo nejak mrvto 😕 ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/dzou zeby som sa predsa len od vas narychlo nakazila? 😉 😀 no mrchu ne/cakam v piatok tak uvidime ak pride zajtra by som uz mala klesat...

zuzub
26. okt 2009

dzou, držím palčeky 😉

dzou
26. okt 2009

diki 😉 citam ze ta boli hlava uz lepsie?

katka444
26. okt 2009

ahojte babenky 🙂

vítam nove snazilky a verim, ze budete uz coskoro tiez tehulky 🙂

ja som si uzivala predlzeny vikend. 2 dni volna mi len prospeli a oddychla som si. a stvrtok piatok chcem znovu dovolenku, takze len dva dni a bude dalsi predlzeny vikend. jupií 🙂

katka444
26. okt 2009

a co je nove? nemal ist niekto na sono?

zuzub
26. okt 2009

ahoj kati 🙂 takže ty máš takýto krátky pracovný týždeň 😉 ako sa máš?

katka444
26. okt 2009

tak tak trochu volna som si dopriala. aj mm ma dovolenku, tak si to trochu uzivame vo dvojici. a je to super. nemusim rano do kuchyne tak mi neni ani ble 😝.

a co vavenka? len tak ockom som nakukla na stranky dozadu. je to krvacanie v poriadku?

zuzub
26. okt 2009

vavenke nič nezistili, mimčo je ok 😉 ešte ti býva kati zle?

katka444
26. okt 2009

dzou pekny graf. zeby IP? 😉

katka444
26. okt 2009

tak som rada ze male vavusca je ok 🙂 a ma pekne nove foto.

zuzub mne je zle najma rano ked vojdem do kuchyne. proste neznesiem ten kuchynovi pach (mm tvrdi ze on nic neciti) napne ma a uz bezim grckat. ale nastastie potom uz normalne fungujem. akoby nic.

a ty ako? nemala si ist tiez na sono?

zuzub
26. okt 2009

nie kati, ja idem na kontrolu až 11.11.

katka444
26. okt 2009

aha tak to asi maxi ma ist v stredu, som prave citala.

a tebe uz neni spatne?

pekny svetrik 🙂

tinika
26. okt 2009

zuzub uz si asi dačo ukuchtila ale pre buducnost, ja nahadzem hocico do toho a ked z tak robim bud take ze okorenim, osolim opaprikujem podusim, podlejem vodou a ked je skoro hotove dam par. pretlak povarim a smotanu. aelbo ako som robila včera, ale to sa roi den vopred do pacu: sol, cibula, horčica, kečup, korenie, paprika, kari korenie, vajicko, olej, sojova omacka (tu som zabudla dat naposledy) anecham cez noc postat v chladničke a potom podusim a mnamky mnamky, na začiatku treba viac miesat, bo to vajicko sa tak zrazi aby ti neprihorelo, ja davam viac vajikca bo to lubim

zuzub
27. okt 2009

ahojte 🙂 tini včera som už nekuchytila 😀 idem teraz doobeda a dik za dobrý tip 😉

tinika
27. okt 2009

Ahojte
zuzub tak som možno pomohla 🙂

zuzub
27. okt 2009

hej, hej tini, dala som práve morčacie mäsko do pacu, ale bez vajíčka. 😉

tinika
27. okt 2009

tak bru chut 🙂

zuzub
27. okt 2009

no ja dneska tini veľa chute nemám 😝
našla som dobrú stránku www.rajdeti.sk

tinika
27. okt 2009

ta čo zase neovlnosti? idem kuk tu stranku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre