Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
31. okt 2009

blbne mi kon zase
vave 😀 😀 😀

tinika
31. okt 2009

ale ked uz napisem ze blbne ta sa spamata hihi

tinika
31. okt 2009

ideme na prechadzku, vonku krasne, hura sa tesim bo minuly tyzden sme mali oslavy a myslela som ze posledny krasny den 🙂

vavenka
autor
31. okt 2009

Aj ja kcem ist na prechadzku 🙄 🙄 🙄

tinika
31. okt 2009

Uz sme po prechadzke, sme trocha vymrzli, vyhladli a kupila som si kolačiky v tej novej cukrarni - tiramisu, habos a karamelovy veternik, idem sa pred telku napchavat 🙂

vavenka
autor
31. okt 2009

Joj jake mam nervy - zemiaky vydlubkane a zistila som ze bryndza je pokazena 😠 😠 som bez auta, tu v okoli uz ziadne potraviny niesu otvorene.... Do prdele 🙄 🙄 🙄

dzou
31. okt 2009

ja som uz sp5t... vavus to s tymi nechtami... to aj ja vzdy tak, ale uz som sa naucila ze vzdu idem tesne predtym cikat 🙂

tinika
31. okt 2009

dzou mne by v tomto období nepomohlo ani to íst predtým na wcko, ja chodim kazdu chvilu
vave to nepotesi, a nemas aspon kyslu kapustičku?

vavenka
autor
31. okt 2009

Tini no ked som si spravila chut na bryndzove tak kysla kapusta to nezachrani.... Ale konecne dosiel drahy zo stavby tak som ho hned vyhnala do obchodu 🙂

tinika
31. okt 2009

Kočky som pridala čerstve 36tt brušino 🙂
Vave viem, ked je chut tak to nasrdi no vidis este ze mame tych chlapov nasich hihi mojho mam najnovsie na viazanie snurok na topanke, tlačenie ma po schodoch hore, nosenie nakupov a podobne hihi

vavenka
autor
31. okt 2009

Tini no riadne bendzo mas 🙂 ale sekne ti to 😉 Kilecka ako? Drzis tych 7 zatial?
Mna dnes nenormalne boli hlava, ked to neprejde tak ma drbne,..... Sak je to uz tyzden co ma v kuse! boli hlava 😖

tinika
31. okt 2009

dakujem uz asi 8 mam som včera vazila ale večer po oslave ta uvidime rano
moja nezavidim ti tu hlavu

slniecko4
1. nov 2009

bré ránko prajem všetkým..😉
tini,klobúk dolu pred tvojím bruškom,také ja asi nikdy nebudem mať. 😀

vavenka
autor
1. nov 2009

Cau slni 🙂
A ty si na tom ako s kilami? 😉

evus
1. nov 2009

caute baby...

vavenka,furt ta hlava???daj si aspon pol paralenu,ak je to fakt take zle

dnes vari mangel,srdiecka na smotane,takze mam oddych,len kolacik som upiekla,cucoriedkovo-smotanovy,tak bude poobede ku kave

vavenka
autor
1. nov 2009

evus hej, dnes uz uplne od rana.... Ja ale nerozumiem kvoli comu boli 🙄 ved uz je to vyse tyzdna, a nemozem brat kazdy den paralen.... Vo stvrtok mam poradnu, tak sa popytam co to moze byt 🙄 🙄 🙄

evus
1. nov 2009

vavenka,nepovie to doky na to nic,ja som mala toto iste,lekarka vravela,ze si kludne mozem dat polku paralenu,urcite nie kazdy den,ale uz ked to bude na nevydrzanie,tak v pohode si mozem polku supnut...Povie ti len aby si vela pila,vraj bolesti a migreny v tehu su uplne normalne,po case uplne zmiznu,mali by po tom 14tt a potom sa uz budes citit v pohode...nemas nizky tlak????a moze to byt kludne aj z toho fraxiku co si pichas

vavenka
autor
1. nov 2009

Evus tlak mam nizky, to je pravda, aj sa snazim vela pit... A picham si uz od februara..... A toto prislo necakane - proste som sa jedno rano zobudila s bolavou hlavou a odvtedy boli.... V utorok som bola na hemato a mam malo zeleza - mozno z toho - ale uz beriem zelezo od utorka a nepomaha.....
Tiez si vravim ze je to proste tehotensky priznak a musim vydrzat kym to neprejde..... Len je to hnusne - a mna za 32 rokov bolela hlava asi 6x v zivote, z toho 3x kvoli preflamovanej noci 😀 😀 😀
Ono ta bolest je znesitelna, len je to v kuse!

evus
1. nov 2009

vavenka,nizky tlak a to zelezo toto dokopy mozes mat z toho tie bolesti,asi treba len vydrzat,hadam to prejde

slniecko4
1. nov 2009

čau vave,ja som na tom nejak 14kg naviac,z toho tipujem 2 kg len prsia,čo sa mi naliali,aspoň teraz si to mm môže užívať.. 😀 ale bruško samotné až také veľké nie je,si myslím,že sa to tak rovnomerne rozložilo - trošku do stehien,trochu do zadku. Ale sa teším,až to všetko zhodím,bo sa cítim nemotorne,aj keď všetci v práci mi tvrdia,že veľmo na mne nevidno,že som tehotná,že len do bruška som pribrala. Ja si zas pripadám ako hrošík,mm vraví,že ako korytnačka. 😀

vavenka
autor
1. nov 2009

Slni no mas krasny prirastok, tak akurat, myslim ze kazda jedna priberie aj do prs aj kade tade, to je tymi hormonmi, kazu aby sa viac tuk ukladal kvoli kojeniu 😉 Joj ale sa vam to s Tinikou krati 🙂 Ja som zmierena s tym ze priberem vela, takze ak to tak nebude,tak budem len rada 😀 😀

slniecko4
1. nov 2009

ja osobne som do toho šiesteho mesiaca ani nejak moc nepribrala,skôr až odvtedy.. A hádam už toho veľa nebude,keďže sa to kráti.. 🙂 Neboj,pochudneme naspäť,hlavne,aby boli bábätká zdravučké. 🙂

slniecko4
1. nov 2009

a tú váhu ani nejak neriešim,lebo raz som si na nete v nejakej tabuľke zadávala svoju výšku a koľko by som mala pribrať,tak mi vyšlo 14-19 kg,takže ešte v norme.. 😀 Ja taká dlhočizná,180cm.. 😅 Dlhá jak týždeň pred výplatou.. 😀

vavenka
autor
1. nov 2009

Slni to mas super, no ja som mala nejake to kilecko navyse uz pred otehotnim, takze neriesim... A jasne, po porode to pojde dole, o to sa postaraju krpci 🙂

zuzub
1. nov 2009

ahojte 🙂 tak som si vás dočítala, my sme včera voli celý deň preč boli sme u našej babky a po cintorínoch, vonku bolo krásne,ale riadna kosa 😒 a teraz máme tu v ZA -3stupne.
vavenka inak s tou bolesťou hlavy mám aj ja problém dnes ma od ráno bolí ☹

vavenka
autor
1. nov 2009

Zuzi tak super, si mala prijemnu sobotu na cerstvom vzduchu 😉
Mna tento rok hroby minuli 🙂
Joj ta hlava je hnusna, som si teraz celo ponatierala alpou... A som asi 2 hodiny venovala bolesti hlavy v tehotenstve na nete a zistila som ze az 3x500 ku paralen za 24 hod sa moze.... Dnes uz vydrzim, ved o 4 hodky idem spat, ale ak zajtra od rana nastupi bolest, tak si dam paralen 🙄 🙄 🙄

tinika
1. nov 2009

Ahojte, ja na skok, dnes beham kade tade, este ideme k svokrovcom
slni dakujem a ty kolko mas kil nabrateych?

zuzub
1. nov 2009

vavenka, alpa aj mne pomáha, síce na chvíľu,ale lepšie ako nič 😉

katka444
1. nov 2009

ahojte 🙂

ako sa mame? ja som mala tiez taky vikend. po rodine a po cintorinoch.

zajtra idem na krv na tie trple testy, tak drzte palce nech mi nabere spravne hodnoty 🙂

tinika
1. nov 2009

katka držikam palce vsetky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre