Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
20. nov 2009

katka,ja mám kokosový z Poľska. a neboj,sem-tam zabehneme,hodíme fotečky a idú vianoce,tak hádam bude aj času trocha..

tinika
20. nov 2009

tak tak, nejak sem aspon nakukneme pridame fotečky
ja mam madrac co sme mali este mi a netusim aky je hihi

petafr
20. nov 2009

ahojte buduce mamicky, uz o chvilu vas tu nebude budete vsetky v porodnici... 😉 joj tesim sa za vas, ako budete mat tie malicke vonave uzlicky na rukach 😉
no ja mam velmi divne obdobie, mam same stresy, v sobotu som krvacala, od pondelka spinim, som myslela, ze sa to neudrzalo, dnes som bola na gyn, tak mi dali duphaston, ale na sone este nebolo vobec nic vidiet... tak mi zobrali krv a vysledky budem mat v pondelok - takze bud bude najkrajsi den alebo najciernejsi... hrozne, ta neistota, neviem, ako to cez vikend vydrzim...
a vy sa mate ako? este vladzete?

slniecko4
20. nov 2009

petafr,mysli pozitívne,musí byť všetko v poriadku,držím pršteky v pondelok,nech to všetko dobre,cez deň kľud,len tie noci ubolené.. 😝

katka444
20. nov 2009

vraj tie kokosove nesmu sa namocit. budes mat na nom nieco pogumovane? co kukam na net, tak co clovek tonazor. tak fakt neviem, ktory je lepsi.

ahoj peta. fajn ze ti dali dufik. drzim palce, nech to dobre dopadne a babo sa udrzi. v 5 tt este ozaj nic nemohli na sone vidiet. a nepovedali ti ci bola sliznica vysoka?

slniecko4
20. nov 2009

kati,nemám na ňom nič,len riadne plachtu navlečenú,nepočula som o tom,že sa nemôže namočiť..

katka444
20. nov 2009

no ja neviem, zatial som citala len jednu diskusiu tu na MK a tam bolo:

A zvlášť komické je, že vzhledem k tomu, že pročůraný kokos se nedá nijak vyčistit, protože se nesmí namočit a dá se leda vyhodit, protože po uschnutí pročůrání pořádně smrdí (narozdíl od molitanu, který se v případě nouze vyprat v horké vodě dá, i když to teda taky není žádná snadná rychlá operace), doporučuje se na kokos obsahující matrace používat různé chrániče matrací, igelitové či pogumované podložky. Čímž se samozřejmě naprosto ztrácí jediná výhoda kokosové matrace, tedy zvýšená prodyšnost 🙂

ale vravim co clovek to nazor, tak neviem 😒

slniecko4
20. nov 2009

neviem,musím sa opýtať na názor v predajni s detskými vecami,poprípade si kúpim ešte tú pogumovanú podložku,čo už..

petafr
20. nov 2009

dakujem za povzbudenia, slniecko, ja sa tesim na tie ubolene noci 😀 dufam, ze sa ta moja omrvinka udrzi, nech je z toho riadny valibuk 😀
katka, nic mi nepovedal ohladne sliznice, tak musim fakt len cakat a cakat, hroza, ja clovek netrpezlivy... 😒 no co, treba vydrzat...
slniecko a cakas zo dna na den, co?

katka444
20. nov 2009

jej peti krasne vecicky vyrabas. tie deky su nadherne.

slni asi fakt najlepsie sa opytat v predajni. ci treba dat tu pogumovanu plachtu.
mne sa osobne tie molitanove nepacia. zdaju sa mi prilis makke. aj my mame doma tvrde matrace. mozno kupim nejaky s tej tvrdenej peny, ale este fakt nemam ani paaaru.

slniecko4
20. nov 2009

peti,ešte radšej nečakám,28.11. mám ešte skúšku,tak radšej až po nej.. 😀
katka,ja mám na molitánové ten istý názor ako ty..

petafr
20. nov 2009

fuha, slniecko, to mas teda odvahu... dufam, ze ti daju dobru znamku aspon za to usilie... tak to budem na teba mysliet... este 9 dni teda...
katka, dakujem, musim tam doplnit novu deku, lebo som ju dala pre par dnami a admini mi to vymazali, vraj to nevyzeralo na detsku deku 😖 😀 no niekedy nemaju co robit, ale vraj si ju mozem dat naspat... tak dam...
teraz hackujem zase novu deku, zohnala som bio pletaciu priadzu, tak skusam, je to uplne super pre deticky... potom hodim aj foto, ked bude hotova...

tinika
20. nov 2009

peti držim palceky, prajem vela optimizmu a nech tvoja omrvinka rastie na fazulku a potom na babo
a kocky ja mam od petky jednu deku v albume a je super 🙂

katka444
20. nov 2009

jej tini to tiez od peti. ta je tiez krasna.

katka444
20. nov 2009

ma rozculuje ta reklama co tu nabieha na pravo. na tie strieborne sperky. furt si myslim, ze to tam je nejaka salama. tak to vyzera 😀

tinika
20. nov 2009

jojo kati nadherna
ci kati ale fakt to leti, ty uz 20tt sak si nedavno hlasila // fakt ten čas leti a kym porodite nas maly uz bude mat par mesiačikov 🙂

petafr
20. nov 2009

tak uz som si obnovila album... kati, to je ta ista deka ako v mojom... tini, si zlata, ze mi robis takto reklamu 😉
ja som teraz na pnke, takze idealne, hackovat mozem aj poleziacky, so sitim je to tazsie, to velmi zatial nie...
no moja fazulka to musi vydrzat, uz by som tak strasne chcela nieco sit aj pre seba... mam plno casopisov s detskymi vecickami, uz len sa do toho pustit 😀
tinka aj tebe sa to blizi, joj, tak sa musis tesit...

katka444
20. nov 2009

tini veru leti to. ved ty si nedavno hlasila // a uz ides rodit. ja uz sa tak tesim, dufam, ze co najskor uz bude april. a myslim, ze to rychlo ubehne. o mesiac su vianoce. ja mam dovolenku od 21.12. a do prace idem az 11.1, a potom uz len cca do konca februara, cize mesiac a pol a idem na matersku. to urcite ubehne ako voda.
len nech je este teto sono v utorok v poriadku a budem spokojnejsia.

katka444
20. nov 2009

peta takze nebudes mat problem zo zhananim veciciek. si ich vyrobis sama. ja sa mozno cez sviatky dam na sietie veciciek do postielky. vankusik, perinku a to okolo co sa dava.

tinika
20. nov 2009

kati určite to ubehne
a este dnes si pamatam ako ste ma ukecali aby som si este urobila test, po prvom s / a ako mi sanka spadla ked tam boli moje prve // hihi
peti veru tesim tesim uz sa neviem dočkat

petafr
20. nov 2009

kati, tak nech sa ti to pekne vydari...
baby, odchadzam na vikend, ozvem sa vam ked sa vratim, dufam, ze MS ma bude obchadzat... 😉

nadenkaaa
20. nov 2009

petka a ty nas takto zanedbavas??? 😅 😕 loptoska jedna neverna 😀 😀

ingulik
20. nov 2009

ahojte babenky...
hlasim ze nasa mala sa odvcera vie sama na brusko pretocit 🙂 pregula sa a potom sa zlosti, lebo nevie ist spat

peti....blahozelam a drzim palce...modlim sa aby omrvinka v tvojom brusku rastla a aby bolo vsetko v poriadku...musis verit a vydrzat, aj ked to bude asi velmi dlllllllhy vikend

tinika
20. nov 2009

čafte
kocky maminy, mate monitor dychu? ma dnes kamoska ukecavala nech nesom blazon a kupim si

janka911
21. nov 2009

Ahojte...tak bola som u lekara a tak somm tehotná ale niekde uple na zaciatku HCG mam 353 a povedak ze sa mi plod nevyvija ale na ultrazvuku bolo vse v poriadku plodnma 3 mm.tak som teraz uplne v strese a pondelok idem zase na krv a spravia mi HCG ze ked sa to nevzysi tak je to zle...neviem co teraz

tinika
21. nov 2009

janka gratulujem a držim palce
aj kamoska dnes zahlasila // tak sa vytesujem

tinika
21. nov 2009

39tt a stale 2v1 🙂

slniecko4
21. nov 2009

pekné ránko,
tini,aj my kupujeme monitor dychu,pokojný spánok je pokojný spánok..

tinika
21. nov 2009

slni a novy kupujete? či z bazaru?

slniecko4
21. nov 2009

berieme nový,už sme sa na neho aj boli pýtať,ale že ho vezmeme,až prinesieme malú domov a uvidíme,či sa nám osvedčí ten nanny,alebo ho potom vymeníme za ten,čo sa na plienku pripevňuje.Si zober,že máš na neho záruku a využiješ aj pri druhom dieťaťku raz. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre