Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. jan 2010

no som nekojila po kupani nalial sa mi jeden prsnik a odsala som 60 takze ked pije tak stiahne 60 ak vypije vsetko a myslim ez kej je prsnik plny idem mu dost a rychlo. tak neviem uvidime ako to bude dalej

vavenka
autor
13. jan 2010

Tini ak chces kojit dlhsie, a mas mindraky, ci papa dost, tak si kup vahu na maleho.... Je to najjednoduchsie..... A aspon vies na com si 😅

tinika
13. jan 2010

vave to som robila v nemocnici a to bolo stresujuce, akoze ide o to ze on občas potaha ledva minutu a vypluva ta mam pocit ze ani nechce moje asi neviem uz mi z toho občas šibe 😠 🙂

vavenka
autor
13. jan 2010

Tini no tak to je zvlastne, co okolo mna kocky kojili tak si tu vahu velmi pochvalovali...
Ale jasne, ak ta to ma stresovat tak radsej nie 🙂

tinika
13. jan 2010

vave svokra mi ju chcela kupit ale som vtedy vravela ze do poradne budem chodit ta naco, ze radsej dačo ine ta mame ine 😀

adenka
14. jan 2010

tini ak mas nejake pochybnosti s kojenim napis tu na konovi annag. je to laktacna poradkyna a je fakt velmi dobra, mne niekolkokrat velmi pomohla ohladom kojenia aj spanku malej. ja osobne si myslim ze mliecka mas dost, a to ze sa ti prsia uz tak nenalievaju je znak toho ze sa ti zacina tvorit tolko mliecka kolko Patko potrebuje...ja som tiez na zaciatku mala nadprodukciu, vzdy mi mliecko vytekalo a po 2 mesiacoch sa to upravilo a mliecka bolo menej, ale stale dost.. podla mna ak je patko spokojny, nepyta si papat kazdu chvilku tak je vsetko ok, a mliecko nestratis ak si ho budes prikladat...
jo inak dobre ranko vsetkym 🙂

tinika
14. jan 2010

ahojte, tak ja uz mam popratany byt, patko aj medzitym zaspal hihi od mojej unavy ze by?

adenka no doteraz to bolo ok, ale on odmietne prsnik, z flase tiez vela nevypije a o hodinu plače ze je hladny, aj dnes v noci zase vstal o 2 a o 5 ale uz aspon pil z flase vsetko

adenka
14. jan 2010

a nejde ti mliecko prilis prudko?? ked ho mas vela tak mu moze striekat a potom sa zlosti..toto mi robila aj dominika a nasledne mala koliky...

zuzub
14. jan 2010

dobré ránko 🙂 čítam, že rozoberáte kojenie, ach jaj niekedy je to naozaj ťažké 😒

adenka
14. jan 2010

zuzi je, ale aj velmi krasne...ja som velmi rada ze mam zatial mliecko a mozem kojit...malinka sa na prsniku aj ukludni aj napapa a hlavne ma potrebny kontakt

maxii
14. jan 2010

caute babule 🙂

vave no ja nejak nestiham v poslednej dobe sem prispievat 😀

vcera sa nam malicka na 3D znova neukazala, tvaricka zaborena v placente, iba ukazala ze je dievcatko - to ukazala velmi pekne 😀, je otocena dolu hlavkou a je uz paradne velka, nepovedal mi miery, ale videla som zmenu oproti minulemu sonu, uz je to pekne babo 😵 😵 a sme sa rozhodli ze ju uz nechame na pokoji, zjavne sa ukazat nechce (uz sme skusali 2x ak pamatate)tak uz ju nebudeme pokusat, ved o 3 mesiace ju amme doma a mozme na nu pozerat non stop 😀

kati supis kocik, aj my uz musime zacat obzerat, ako sa vola tentvoj??? lubi sa mi 😉 😉

zuzub
14. jan 2010

maxii, to vaše dievčatko je asi hanblivé 🙂 ale nevadí presne ako píšeš 3 mesiace a máte ju doma.
inak už nám to všetkým pekne ubieha, juuj to bude ked sa všetky rozrodíme 😀

vavenka
autor
14. jan 2010

Ranko 🙂

Zuzi nestras, ja mam pocit ze je to este hrozne daleko, kym sa rozrodime 😀

Maxii - takze susku nemala problem ukazat, hej? 😀 😀 😀 Tak asponze toto mate potvrdene 😉 a tvaricka aj tak podla mna sa este xkrat zmeni kym mala pride na svet 😅

Dnes idem pozriet na nas povestny "blsak" - viem ze tam nejaky chlapik predava polske kociare aj postielky, tak idem popozerat ake ma ceny a tak... Dam potom echo 😉

zuzub
14. jan 2010

vavenk aj mne sa to zdá byť daleko, ale zas ked si uvedomím, že už viac ako polovicu máme za sebou tak to už tak daleko nie je 😀
tak potom nás informuj.a ozaj my ideme objednať tú postielku Safari s tou žirafou sme sa s mm dohodli a že potom ked prerobíme 4izbák dokúpime k tomu aj skrinu aj komodu, tak sa vytešujem sa mi to hrozne lúbi mám fotos aj v albume

tinika
14. jan 2010

maxi aj tak super ze viete ze dievčatko, bo vsetky moje kamosky čo mali kočky sa to dozvedeli az pri porode 🙂
adenka no strieka ked odsavam, ked on taha neviem, mozno ale sak aj doteraz to bolo tak a mu nevadilo. Neviem.

maxii
14. jan 2010

hej tvaricka sa este zmeni takze je to vlastne jedno len nemam fotku, ale ved prezijem 😀

zuzi veru hej, blizi sa to....ani sa nenazdame a je to tu 😀

tini snad nas uz neprekvapi ze by sa narodil chlapcek 😀 aj ekd bola by to sranda, nosil by ruzove bodynka no 😀

tinika
14. jan 2010

maxi aj take sa stava 🙂

vavenka
autor
14. jan 2010

Maxii no ja tiez kupujem ruzove, zlte, saticky, ked je to modre, tak minimalne motiv je dievcensky, to by bol teda riadny gol, kebyze sa nam z pisule vykluje pipik, sak ani meno nemame ! 😀 😀

Zuzi ja som tiez obzerala tu postielku, krasna je, len skoda ze ju nemaju aj v svetlom, my mame cely byt ladeny do svetleho dreva - roll door, podlahy, skrine, aj v detskej su police a stolik svetle, to by riadne svietila tato postielka 🙂 ale ja som sa tiez so nej na prvy pohlad zalubila (aj mala Vanda prave suhlasi, jak ma kopla 😀 ) no uvidim co bude tom polsku, vela si od toho slubujem, dufam ze nebudem sklamana.....

zuzub
14. jan 2010

vavenka ak by ju tam mali tak pozri čo stojí som zvedavá

zuzub
14. jan 2010

ja som ju našla na stránke www.kojenecke-obleceni.eu za necelých 55€ a posielajú aj na Slovensko takže to je celkom slušná cena.

zuzub
14. jan 2010

http://www.artforum.sk/catalog/koscova-katarina...
kočky odporúčam vám kúpiť si toto CD, je úplne fantastické 😵

katka444
14. jan 2010

ahojte, tak som pridala foto nasho kocika

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

Dnes som mala poradnu. Vsetko ok. Krcok uzavrety, ozvy pravidelne. Na matersku by som mala ist od 1.3. A este som sa v cakarni stretla s kamoskou co ma termin 14.4., tak by bolo super kebyze sme spolu v porodnici.
A este mam ist na krv. Sestricka mi zabudla povedat. Neviete na co sa robia teraz vysetrenia? V tehu knizke som kukala, asi som mala ist uz v 24 tt 😒

zuzub
14. jan 2010

kati neviem načo sa robia ešte vyšetrenia,ale mne sestrička tiež hovorila, že ked prídem toho 4.2 na ten cukor bude mi robiť aj iné odbery.

zuzub
14. jan 2010

kati pekný máte ten kočík aj ovečku v nom máte zlatú 😀

katka444
14. jan 2010

😀 ovecku tam dal mm
a dakujeme za pochvalu

mum_to_be
14. jan 2010

ahojte, katka, kocik je krasny, uz len aby ste s nim vy aj vasa malicka boli spokojni!
vavenka, a ja som si myslela, ze v polsku si uz bola, ked mas v albume tolko veciciek. 😉 ale tam asi chces ist hlavne kvoli tym vacsim veciam, vsak?

tinika
14. jan 2010

adenka, ako tak rozmyslam, on sa aj parkrat dusil poslednu dobu pri kojeni, asi mu fakt ide vela a zase potom mam pocit ked vypluva ze uz ani neide. A uz parkrat sa povrackal ale tak ze z necho prudom tieklo, dufam ze toto nie je reflux, ze je to len tym ze dva dni nekakal a sa puči a mozno tym si trocha akoby tlačil na zaludok ☹

vavenka
autor
14. jan 2010

Kati kociar vyzera fakt dobre....
Ja som bola na tom nasom blsaku - zaujali ma 2 druhy :

Tako Jumper (pridam fotky) - 3 kombinacia spolu s dazdnikom a vajickom vo farbe za 300,- eur - s kozenou ruckou, vyzeral pekne - ale len 4 farebne kopmbinace - cierno cerveny, cierno modry cierno zlty a cierno zeleny

Arte 3x3 (adbor) - tiez podobny typ kociara ako tako, ale uz ovela viac kombinacii farebnych a bol bez dazdnika za 280,- eur (takties 3kombinacie aj s vajickom)

Tie kombinacie s ciernou sa mi moc nepacia......

tinika
14. jan 2010

čo robit ked mi ide vela mlieka? odsat a dat z flase radsej? asi napisem tej kocke

vavenka
autor
14. jan 2010

Tini ja ti neporadim.....
Ale co si pamatam, tak ked grcka prudom, to je asi ten reflux 😖 skus sa popytat detskej......

No kociare som hodila do albumu.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre