Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
11. feb 2010

to hej. tam bolo ze nad 140/90

mum_to_be
11. feb 2010

caute, ja som sa sem uz potom nedostala. boli sme od tretej s kamoskou a jej dcerkou (o den mladsou od veroniky). mali sme sa super! vercu som kupala o polhodinu neskor nez zvycajne a tak bleskovo uz potom zalomila, no parada. o dake 3 minutky bola hotova. mamina ma volno. 🙂 a mm tenisuje.

maxii
11. feb 2010

caute babule, nestresujte s preeklampsiou 🤐 🤐 🤐

kati bielkoviny v moci ak je ich vela znamenaju zapal, ale ked nemas problemy ziadne s mocenim ani ta nic neboli tak je to divne, nev iem 😖

ja som bola dnes necakane na 3Dcku a mala sa trosicka ukazala, ak sa mi podari spravit screen shot dam sem foto🙂
inak cely tato mala...len tvar hlavicky ma z nasej rodiny🙂
a ze ma uz 2 kilecka (1990g) a je o 4 dni vacsia nez podla MS, co je v norme...

vavi k tomu tlaku, aj mne dnes bolo na odpadnutie!!! asi je nieco vo vzduchu 😕 😕

evitkamalicka
11. feb 2010

ahoj baby, vidim ze sa bavite o preeklampsii, tak ja som ju mala, zacalo to u mna asi tak 2 mesiace pred porodom a preto som aj rodila cisarskym, teraz znova nemam prave idealny tlak, ale zatial to tych 140/90 nie je, ale vidim to tak ze ku koncu tehu to bude znova

evitkamalicka
11. feb 2010

ja som teraz na poslednej poradni mala tlak 135/85, takze uz sa k tomu blizim znova

zuzub
11. feb 2010

čau evi,fííha 15tt pekne ti to už pribúda 😉
ženy ja si práve dávam jahody a hrozno 😵 normálne som prekvapená aké sú tie jahody teraz v zime fajné 😅
dá si niekto? 😀

vavenka
autor
11. feb 2010

Zuzi ja prave pucim bananovy shake (mix banan, mlieko a malinovy sirup 😀 ) aj jahody by sa k tomu bodli 😉

mum_to_be
11. feb 2010

ja by som si dala. mnam!

mum_to_be
11. feb 2010

vavenka ma tehotenske chute! 😉

zuzub
11. feb 2010

vavenka ty máš tiež fajné 🙂 neviem či náš drobec nemá štikútku lebo sa mi nejak pravidelne natriasa v brušku 😀

vavenka
autor
11. feb 2010

Mum aale kde tehotenske, ja som mlsna odjakziva, len teraz si doprajem, kedze neriesim vahu 😀 😀
Zuzi 😉

mum_to_be
11. feb 2010

vave, 😀

tinika
12. feb 2010

čafte kočky ani vas nestiham, tak na fb som akurat a makam jak fretka ako sa mate tehulky? mamičky drobčekovia počuvaju? nas maly dnes spal od 7 večera do 5 rana resp. nespal hned od siedmej ale papal az o 5 fuha ze?

vavenka
autor
12. feb 2010

Ranko 🙂

Tini sak ked tak spal od vecera, tak dobre potom, nie 🙂

Co mate v plane? Ja akurat tlacim klobasku 😀 "veelmi zdrave" ranajky 🙂 ale tak Vanda si vypytala 😅

tinika
12. feb 2010

vave hej
my ideme na plucne cistit pliecko po očkovani, stale sa mu zahnisa :(

tinika
12. feb 2010

ze dobru chut vanduse 🙂

zuzub
12. feb 2010

ahojte, neviete či ste čítali z junoviek o tom dievčatku čo sa narodila na začiatku 23tt, ale dnes v noci zomrela 😢 bože to je také nespravodlivé 😔

katka444
12. feb 2010

ahojte,

zuzub to je smutne ☹
kamoske sa v piatok narodili dvojicky chlapci. nemala este ani 34 tt dokonceny, odtiekla jej voda. a nechali ju rodit prirodzene, tak jej ich tahali tou pumpou. tak ju vraj potom 2 hodky zasivali, chuda. a ona take male chude ziena. ale zato mali krsne vahy. 2,6 a 2,8 kg.

tinika, tak patko krasne spinkal 🙂 nech sa mu pliecko cim skor zahoji.

vave, tak ty takto na klobaske? ja som mala vcera zase + 3 kg. takze mam uz + 12 za tehu.

zuzub
12. feb 2010

Katio tak dvojičkam veľa zdravia prajem a ich mamine nech sa čo najskôr zotaví.inak toto nechápem prečo v takýchto prípadoch nerobia radšej cisarak 😒
ja mám zatiaľ plus 7kg, ale kedže teraz som sa nejak "rozžrala" asi to začne stúpať 😀

katka444
12. feb 2010

zuzi dakujem, este su v nemocke, lebo ten jeden ma este malu vahu. ale ze sa ani moc domov netaha, lebo tam si aspon oddychne. tiez nechapem preco jej neurobili cisarsky. ze vraj si mysleli, ze su mensi. 😒

vavenka
autor
12. feb 2010

Zuzub takto je smutne....
Kati pekne vahy na 34tt..... Len co je pravda 🙂
No ja mam +10 - 11 kg, kedy ako 🙂

Tini dik 😉 a drzime palce na plucnom,....

zuzub
12. feb 2010

no to mám najradšej tých lekárov, si mysleli... ja čo viem tak pri dvojičkách sa väčšinou robia cisarske, tak ale čo hlavne,že sú vporiadku 🙂

katka444
12. feb 2010

to hej. hlavne ze su ok. ona sa uz nejako zotavi. boli vytuzeny. dlho nemohli mat.

tinika
12. feb 2010

kocky vdaka
kati parada
zuzi to je fakt smutne

ingulik
12. feb 2010

ahoj baby...
nas caka ulietany vikend, dnes k nasim, v sobotu plavat a ku svokrovcom, no a v nedelu na dva dni k nasim a az v utorok vecer sa vratime do PO...uf sa "tesim" zase balit vsetko 😒
zuzub...no to je strasne smutne 😢
tini aj ja drzim palce nech to uz bude dobre

inak som tak minule premyslala ze sme tu uz iba same maminy a buduce maminy...snazilky uz nie su...o chvilu zacneme nove kolo 😀

vavenka
autor
12. feb 2010

Ingu ahoj, no tak budete mat fakt perny vikend...
Moj ide tiez na vikend k rodicom na vidiek, ale mne sa asi nechce 😅 asi ostanem domka....

No jo, Evitkamalicka uz zacala nove kolo, som zvedava kto pribudne 😉 a o par tyzdnov sa zacne kolotoc porodov - Maxii, Katka, Pipimiska, potom Zuzub, Shaarka a ja 😉

ingulik
12. feb 2010

no veru...ako na beziacom pase 😉
len tu nikto nebude, lebo vsetky budeme mat ine povinnosti s drobcami 🙂

zuzub
12. feb 2010

ale tak hádam na MK si občas nájdeme čas 🙂

vavenka
autor
12. feb 2010

Tak kto sa teoreticky moze pridat k Evitke?

Mum, Snazivazuzi, Evus asi tretie este nekce, Majuliena - inak ta tu uz hodne dlho nebola, potom Nikka, Janulik.J, Adenka, Ingu, a potom Petulig 🙂 A Tinika samozrejme, ty si tu najmladsia mamina 😉
A tusim aj Cka sa tu parkrat objavila, a to je asi vsetko, alebo som na niekoho este nechtiac zabudla? 😅

tinika
12. feb 2010

no vave ja pojdem az na tretie kolo si neviem predstavit mat dvoch drobcov a este aj robit 😀 alebo ja pockam na vas 😀 😝 a najmladsia je Petulik hihi som ju obehla o par dni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre