Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
2. mar 2010

No de ste dnes vsetky? 😅

tinika
2. mar 2010

my sme sa okupkali, pocvičili, napapali a teraz idem varit aby sa aj rodičia napapali 🙂

evitkamalicka
2. mar 2010

ahoj zienky

maxii
2. mar 2010

cauteeeee 😀

sa hlasim zas po dlhej dobe aby som si kukla ktory som tt 😀 😀 😀

my sme cez vikend zmontovali postielku aj prebalovaci pultik uz mame uz to v spalni vyzera ako by sme mali mimi 😅 😅 a uz som si zbalila aj podstatnu cast tasky do porodky a vysvetlila manzelovi kde su vyprate a vyzehlene vecicky co mi prinesie do porodnice a vysvetlila rozdiel medzi bodynkom a dupackami 😀 cize podstatne veci mam uz poriesene a som spokojnejsia.... 😉

jak sa mate maminy??? 😵

vavenka
autor
2. mar 2010

Servus maxii,

ja este niesom mamina, takze nekces vediet ako sa mam? 😀

maxii
2. mar 2010

ale si takmer mamina a tak som to myslelaaaa 😉 😉 😀 jasne ze chcem vediet ako sa mas a aj som si uz co to precitala takze viem 😀 a gratulujem k peknej vahe aj nozicke 😉

vavenka
autor
2. mar 2010

Maxii sak jasnee 🙂

No pekne, 35tt, aj sa nejako specialne zacinas pripravovat na porod? 😉 ja uz pomaly tiez nakupujem veci do porodnice, ale zbalene este nemam.......

A co? Nejaku fotku bruska nedas? Kolko si pribrala? Ako sa ma babatko v brusku? 😉

tinika
2. mar 2010

ahojte maxi ja mamina som a mame sa super 🙂

slniecko4
3. mar 2010

ahoj maxi,ja tiež mamina a máme sa fajn.. 🙂

slniecko4
3. mar 2010

ináč,pekné ránko, babenky.. 🙂

vavenka
autor
3. mar 2010

Pekne ranko aj tebe slniecko 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

ahojte, ze vraj pekne rano 😅

vavenka
autor
3. mar 2010

cau evit, ako?

evitkamalicka
3. mar 2010

fajne...a vy?

vavenka
autor
3. mar 2010

Aj my sa mame fajne 🙂

Prave som spucila bryndzove halusky, tak odfukujem 😀

Katka kde sa flakas? Ved uz si na MD, tak som myslela ze tu budes so mnou klabosit 😀

Maminy sa asi prechadzaju s ratolestami, ked sa nam takto pekne rozbieha jar a dufam ze zuzub coskoro pustia...

Ach jaj......

evitkamalicka
3. mar 2010

mne muzik robi "superdietnu" veceru - vyprazany syr, zemiacky a tatarka

dnes som objavila krasny kosik pre miminko, sice drahy jak slak, ale tretie uz asi nebude, tak sa musim este poriadne vyblaznit...kuk album

vavenka
autor
3. mar 2010

Evit pekny kosik, myslim ze lia ma tiez taky 🙂
Aj ked ja nejak sa neviem nadchnut pre taketo veci 🙂 pride mi to ako zbytocnost, ani nad vyrezavanymi postielkami a koliskami nejak nehikam 😅

evitkamalicka
3. mar 2010

vave ja len preto, ze som rozmyslala ci kupit dalsiu postielku alebo kosik a nakoniec som sa rozhodla pre kosik, Adamko sa svojej postielky este nechce vzdat, uz mi pekne spinkal tyzden na valende a ako mu isli stolicky a bol mrzuty tak sme ho dali naspat do postielky a odvtedy valendu nechce ani vidiet, spravili sme chybu ale tak co uz

vavenka
autor
3. mar 2010

Evi 😀 😀

Ale ved Adamko ma este narok a valendu tiez vyuzijete 😉
Mozno ked ja budem cakat posledne babatko, tak tiez sa na to budem uz pozerat inak 🙂

evitkamalicka
3. mar 2010

no ved uvidis, kazdy to berie inac....ja som pri Adamkovi tiez nejako nepozerala po takych veciach, tiez ma len obycajnu postielku

inac dnes som Adamkovi kupila slipy a od zajtra ideme skusat byt cez den bez plienky, lebo uz do plienky vobec nechce kakat a aj cika uz prevazne do nocnika, tak uvidime co z toho bude

katka444
3. mar 2010

ahojteee. tady som. 🙂

zuzub sa neozvala

ako som na MD (zatial 3 den 😀 ) tak furt niekde lietam. v robote som sedela pri PC, tak to bolo ine.

vcera som si kupila matersku podprdu. este mi treba vlozky, podlozky a take srandy a mozem balit tasku. kosele uz mam prichystané, zupan vypraty.

zajtra idem k dr. tak som zvedava ci sa mala uz otocila. teraz prave vyduvala taku hrcku nad pupkom, len neviem ci to bola nozicka, ci pliecko 😒

vavenka
autor
3. mar 2010

Kati no vitaj 🙂

Tak dufam ze zajtra das hned vediet ako ste dopadli u doktora 🙂

katka444
3. mar 2010

cau vave. budem sa snazit. dufam, ze tam budem zase sediet cele doobedie 😠 a dufam, ze mi stihne porobit aj sono, nie ako minule. ale uz by mi mal robit aj prietoky. tak som zvedava. to asi dava take pásy na bruško. ci ako sa to robi 😕

vavenka
autor
3. mar 2010

Kati ja idem na prietoky do nemocnice 19teho......
Tak zajtra potom daj vediet co a ako 🙂

No a inak ako sa ti vodi? Ako sa citis? Vsetko ok? Aj sa chystas nieco robit ohladom pripravy na porod? Malinikovy caj, masaz hradze atd atd....

katka444
3. mar 2010

rozmyslam nad monitorom dychu. kupit-nekupit 😒

katka444
3. mar 2010

vave krasne nausnicky 🙂

vavenka
autor
3. mar 2010

Kati - ja som sa rozhodla ze zatial nekupujem... KEbyze fakt budem nervna z toho ci mala dycha alebo nie, alebo bude v noci sa dusit alebo bude reflux - tak sa prinajhorsom kupi... Ale zatial sa tomu branim 😅

katka444
3. mar 2010

som dala nejake foto bruska do albumu

evitkamalicka
3. mar 2010

katka pekne, aj ja som dala pred 2 dnami

vavenka
autor
3. mar 2010

Kati fajne brusko uz mas 🙂 este ti nieje dlho? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre