Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
13. mar 2010

vavenka, teda vy ste rodinka 😀 😀 😀 😀 a dnes sa čo chystáš porábať?

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi 😀 --...

Dnes? Nic take 🙂 pracka vyprala, ja som vyvesala a prednesok mam ulohu splnenu 😀 mozno si pustime nejaky film, este neviem 😉 A vy?

zuzub
13. mar 2010

my asi pôjdeme na nejaký väčši potravinový nákup lebo ma furt nebaví behať do obchodu ked som doma a čosi mi chýba... a večer ideme s tými kámošmi a som chcela aj žehliť vecičky,ale asi to nechám na zajtra

tinika
13. mar 2010

čafte konečne mam oddych, tlačim zmrzlinu mozno pomoze hihi

tinika
13. mar 2010

aj by som este mohla pozehlit ale sa mi nechce a este chcem robit skvarkovu pomazanku 🙂
ja som zatia s kočikom spokojna, hoci dakedy ho berie do strane, to je tymi pohyblivymi kolesami v predu ale da sa to

tinika
13. mar 2010

inac vave aj taky kočik ako mas sa mi pačil, ale aj modry so sedym ale ked som videla sportovu čast ta sa mi az tak nepačila 🙂)
nebojte, najdolezitejsi je ten baliček v kočiku a nie kocik samotny 🙂

zuzub
13. mar 2010

a vy máte tini kočík tako a či aký už si nepamätám 😕

vavenka
autor
13. mar 2010

Tini no ja uz neriesim, mam ho doma a hotovo 🙂

Zuzi my sme boli vcera na taky vacsi nakup, tak dufam ze okrem peciva aspon 2 tyzdne sa nic nebude kupovat 🙂 nabuduci vikend ideme k draheho rodicom, vela Jozefov tam maju + aj nejake tie narodeniny sa priplichtili 🙂
A my mame na jozefa 4te vyrocie 😉

zuzub
13. mar 2010

aj ja mám doma Jozefa 😀 tiež budúci víkend robíme oslavu,ale to len moja mamina príde a babička

tinika
13. mar 2010

vave sak jasne ja som potom tiez uz bars spekulovala 🙂)
zuzub hej tako jumper x mam v albume asi este

zuzub
13. mar 2010

bože mna inak v poslednej dobe chytá nejaký strach z pôrodu či čo a potom ešte, že či to budem všetko vedieť okolo toho drobca, strašne ťažké sa mi to zdá...už mi asi šibe z tých tehu hormónov 😀

tinika
13. mar 2010

zuzub nejbojkaj, ja som sa tiez bala a pohoda, naučis sa pride to postupne samo 🙂) ver mi

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi ja zatial z porodu nie, ale ja uz od zaciatku nejak mam pochybnosti o kojeni zasa 😀 ci to budem vediet....
A ta starostlivost o drobca - sa spolieham na mamku a kamosky, ze ked nieco nebudem vediet tak pomozu, uz som s mamkou dohodnuta, ze si berie 2 tyzdne dovolenku v praci a bude kazdy den chodit od rana, az kym drahy nedojde z prace, tak som taka spokojna 🙂

zuzub
13. mar 2010

no hádam hej tini, ja mám strašný rešpekt pred takými malinkými bábätkami sa normálne bojím, že im človek môže nejak nechtiac ublížiť....

tinika
13. mar 2010

ja som sa bala prveho kupania ale zvladla som

zuzub
13. mar 2010

kupania sa aj ja boj9m asi najviac 😨
my sme dorazli s nákupu

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi 🙂

Vecer co mate v plane?

tinika
13. mar 2010

my robime skvarkovu pomazanku na robote bo nemame mlynček na maso, ta sa trapime bo tazko ide 🙂) ale sa tesim mnam mnam a večer kedze klient nedoniesol doklady mam "nutene volno" 😀 tak telka a vytiahla som monopoly 🙂 maly dnes na čudo zaspal uz počas papania tak čakam do polnoci este brutal rev ze je hladny 🙂
a vy čo večer?

zuzub
13. mar 2010

my ideme s tými kamošmi, už sme zostali len dve tehule,ale tak aspon pokecáme a chlapi čosi popijú 😀

tinika
13. mar 2010

chodim vyzerat segedin 🙂) len aby ostalo na zajtra hihi sa musim pochvalit ze lepsi ako robi mamina. ale zase na jej madarsky sa netaham ani zdaleka 🙂)

vavenka
autor
13. mar 2010

Zuzi jaaaj, jasne, pizza a tak 🙂 tak nech sa dobre zabavis 😉

Tini no tak len aby ostalo na zajtra 😉 uz teraz si mozes dat aj kapustu, ked nekojis, co? 😉

Kokso nic nejde dnes v telke 🙄

tinika
13. mar 2010

vave hej mozem kapustu 🙂 a my mame kopu nahratych filmov čo som nemala čas kukntu ta dačo si vyberiem

ingulik
13. mar 2010

ahojte 🙂
vave ja kojim a kapustu jem... 😉
mum to mas super ked sa ti Nika tak sama odstavila....ta nasa je taka zavisla ze koniec...rano a dooeda kojime, na obed co to spapa...najradsej zemiakovu kasu s kuriatkom a este ju musim dokojit...poobede spapa vyzivu a na vecer kasu a este kojime aby zaspala po kupani...no a v noci sa mi budi aj 4 krat niekedy...ja neviem co ju furt budi, ale nevie sama zaspat len na cicke 😒 ale budem musiet nejako odnaucit ju od toho nocneho kojenia a koniec koncov celkovo od zaspavania na cicke, lebo ju budem kojit vecne asi 😀

ingulik
13. mar 2010

tini...no ja by som na tie masaze babatiek aj sla....ked to bude teda lacnejsie ako v tom sarisi...a kam si to dostala tu poukazku? tam kde sme chceli ist povodne?

tinika
13. mar 2010

ingulik tak ku mojej klientke v prešove ale čo som sa pytala ta ze 10 eur ,len neviem či na cely kurt abo jedno sedenie, treba tri sedenia takze to by bolo potom rovnako ako v sarisi ked jedno sedenie 10 eur
som zabudla dnes tam volat zistim v pondelok 🙂

ingulik
13. mar 2010

tini oki zisti a das i vediet....keby to stalo 10eur ta nevaham ani trochu a idem...ale ked 30...no keby sa dalo postupne zaplatit, tak by som zvazovala ale naraz 30eur by som nemohla dat....sak uvidim a sa dohodneme 😉

tinika
13. mar 2010

oki ingulik 🙂

vavenka
autor
13. mar 2010

Ingu sak ale ako ktora, su zeny co jedia secko a koja secko je ok, a su zeny ktore nemozu jest taketo prdkacie veci, lebo potom babatka bolia bruska.... Takze bud rada ze mozes papat cokolvek 😉

tinika
13. mar 2010

ja som tiez jedla kapustu trocha a v pohode bol maly dokonca svorka raz urobila fazulovu polievku ale ze fazulu vyberie, taks me mali s svagrinou len vyvar a ona tiez kojila a v poho

adenka
13. mar 2010

ahojte kocky,

dlhsie som nebola, bolo toho nejak vela, teraz je manzel v nemocke tak nic nestiham ☹ ...

ale vam krasne pribudaju tie tt..tesim sa s vami 😵

mum a gratulka 😵 😵

ako sa mi tu mate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre