Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
17. mar 2010

evus čauu 🙂
jáááj to je v piatok Jozefa, no paráda musím mm niečo kúpiť 😒
u nás v tescu už nemajú z detských veci na zľave skoro nič, tak aspon nemusím oddolávať 😀

vavenka
autor
17. mar 2010

Zuzi ani u nas nemali, dnes som taka vyjavena ostala ze co to tam robi! 😀

evus
17. mar 2010

ahoj vave...ja tu obcas pridem nakuknut,ze co tu nove,ale par veci mi teda uslo 😅 ...hej,miso je potvora,uz zacina kecat,tak sa obcas vadime 😀 ...na dovolenku sa chystame,bud grecko alebo tunisko,uvidime,kde bude lepsia ponuka 🙂...inak,ked sme boli minuly rok v bulharsku,tak misko este nechodil,kojila som ho a mozem si taku dovolenku len a len vynachvalit,podla mna s takym malym babom je to super,tento rok to uz bude o drzku.

evus
17. mar 2010

zuzb,ahoj...tiez sa ti to krati 😉 ,no super,vy budete mat ties miska?krasne meno,ze? 😉

tinika
17. mar 2010

maxi aj ja som verila v lahky porod 🙂)) ale nelutujem aj tak by som epi nedostala 🙂

ja som spinal chcela z dovodu aby som si hned mohla drobca zobrat a aj prilozit hoci to neni zaruka bo nie vzdy vam ho daju čo je prekvapive kedze na nastenke v nemocke vsade pisali o tom ako by sa to malo. ale maly sa aj po troch hodinach ked mi ho doniesli pekne prisla, hladal len potom sa to pokazilo :/ a pocit ze som pri vedomi a viem ze ma rezu .. neviem hoci jasne je to mensia zataz pre telo ale zase sa musi lezat vraj 24 hodin čo po normalnej stači menej

kati tiez som bola zvedava či budem vedieť tu teoriu z cvičeni aplikovat v praxi 🙂) tak pri kontrakciach som aj aplikovala ale tlačenie uz som nestihla .)

mum dobra rada od doktora, takze to som tiez nevedela, ze mne plodova voda začala odtekat este pred kontrakciami takze by som aj tak nemala

tinika
17. mar 2010

nejaka dlha strana toto len sa furt presuvam hore dole a čitam a odpovedam a čitam a odpovedam 🙂 este pokračujem 🙂)

zuzub
17. mar 2010

my budeme tento rok o dovolenke len snívať 😵

tinika
17. mar 2010

mum uz dva dni rozmyslam v ktorom albume som videla pri mori na plazi brusko a az teraz ked spominas dovcu som prisla na to ze to tvoje 🙂))

zuzub
17. mar 2010

evus Miško pekné meno hej, hej len mm sa ešte nejak nevyjadril, ale minule už čosi sám povedal, že Miško 😅 tak sa asi už ztotožnil s tým menom 😀

tinika
17. mar 2010

zuzi aj my a uz druhy rok a na dlho 🙂)

tinika
17. mar 2010

evus my sme chceli misku 🙂)

zuzub
17. mar 2010

ja som tiež chcela mišku alebo luciu, tak čo bude miško 🙂 aj tak dobre

tinika
17. mar 2010

maxi ze 68 hihi tolko som mala pred tehu a teraz mam pocit akoby som bola druhykrat bo priberam akosi vaic ako v tehu a mam 158cm
zuzub ja som mala tiez dost tuku pred tehu a vies čo mam teraz? kopu strii a mlandrave brusisko obroske

a dnes mm dosiel z prace s balikom, ekonomky nakupili oblečko pre Paťka, tri body take ako ma teraz od 0-3 tak 6-9 🙂) nohavicke s koselou paradne, nadherne body s dlhym rukavom a nadpisom ze tiny teror a tričko ze mum´s big boy 😀

tinika
17. mar 2010

no konečne som dočitala 🙂

vavenka
autor
17. mar 2010

No u nas bude vsetko zavisiet od toho ako pojde stavba domu a kolko to bude zrat penazi... Jasne, nejaky rozpocet je, ale ktovie aka bude realita 🙂 a teda autom neviem ci by sme si trufli na dovolenku - asi ani nie, jedine ze lietadlom, a to by nam trebalo ratam minimalne 1600 eur (a to som hodne skormny odhad dala), a to si uz teda rozmyslim ci ich investovat do dovolenky alebo do domu 😒

zuzub
17. mar 2010

my budeme tento rok investovať do bytíku takže dofča tak či tak nehrozí 😒 ale teším sa ked prerobíme bytík aj ked more mi bude straaaaaaaaaaaaaaaašne chýbať, ja mám pri mori taký neopísateľný pocit šťastie a spokojnosti 😵 😵 😵

tinika
17. mar 2010

vave sme na tom rovnako, sice uz vieme čo nas to stoji ale hypo zerie dost a nemame najomnikov od januara čo nam svokra domrvila takze tak. ale buduci rok ak sa podari naskrabat ... snad teraz ideme v maji do tatier na vikend a snad sa este v lete podari dakde na slovenku

tinika
17. mar 2010

ale by sa zislo aj auto vačšie ... takze napady by boli len eurikov neni dost 😀

vavenka
autor
17. mar 2010

Zuzi presne, ja stale tvrdim ze som sa mala narodit o par sto km dalej smerom na juh 😀 proste si to viem nenormalne vychutnat a som ochotna 3 mesiace byt o chlebe a vode, aby som potom mohla sa vyvalovat 2 tyzdne pri mori 😀

tinika
17. mar 2010

inac sme dnes popresuvali trocha nabytok v detskej, mm dnes objednal postel huraaa uz to bude vyzerat ako detska izba a moze prist neterka-krsniatko na prazdniny a nalepili sme konečne borduru tak sa chodim kochat 🙂

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini no ja auto nemam vobec 😀 drahy ma sice oktavku, ale sluzobnu, takze na vyvazanie mna a malej isto nie, len v pripade nutnosti.... A nasi maju male auto, trojdverove, akoze sportiak 😀 takze tam ani kociar nevtrepem, a cez predne dvere montovat na zadne sedadlo autosedacku - asi ziadna vyhra...
Esteze mam vsetko po ruke... A co, ved MHD uz teraz maju dobre autobusy, bez tych predpotopnych schodikov, takze budeme sa vozit 😉

tinika
17. mar 2010

vave sak my tiez mame len jedno, peugeot 106 13 ročny a 3dverovy takze ked dame kolečka od kočiara na predne sedadlo a vaničku do kufra, ja sadnem dozadu s malym tak uz nič a nikto k nam 😀

tinika
17. mar 2010

som dala foto do albumu nas maly zazrak ze ako vyzera ta bordura

tinika
17. mar 2010

ta modra dole je taka zeleno modra, na fote nevidno spravny odtien bo som fotila večer

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini peknucke to je 🙂

No hej, vy ho mate aspon vlastne, ale my v podstate nemame ziadne 😉 ale tak budeme musiet potom nieco kupit, ked sa uz pojde do domu.... Tak ale to ma este cas 😉

tinika
17. mar 2010

vave sak este ho stale splacame 🙂)

tinika
17. mar 2010

este som pridala jednu foto ,som dnes dostala od kamosa čo som mu robila učto hadajte čo to je

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini ved to... Ja budem splacat cely zivot, ale tak zatial nelutujem moje investicie, len dufam ze budem zdrava aby som mohla pracovat..... A teda aj drahy......

tinika
17. mar 2010

vave sak aj my, byt mame na hypo 🙂 akurat mame rezervny byt keby dačo ale v nizsej hodnote, sak aj ty mas byt ne? a mm takze mate lepsie či zle pamatam?

tinika
17. mar 2010

a dnes nestači len zdravie musi aj praca byt 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre