Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
7. apr 2010

a ked som ho potom videla ze je to ok tak som bola kludna

slniecko4
7. apr 2010

tini,len nech sú zdravučkí,toto je v dnešnej dobe sen každej matky. 🙂 idem už drichmať,nejako ma zmáha.. dobrú nôcku vám prajem. 🙂

slniecko4
7. apr 2010

a Paťkovi nebolo na fotkách vidno,že by mal zdeformovanú hlavičku..

tinika
7. apr 2010

ja sa tiez chystam, slni no ked si pozrela z určiteho uhla bolo vidiet na licku a brade tak inač na jednej strane a inač na druhej ale uz nevidno 🙂) uz je baculo 🙂))

tinika
7. apr 2010

pekne sny
nas pato sa zase zobudil s brutalnym plačom ale dnes snad pomoze mlieko bo inokedy ani to nepomaha

vavenka
autor
7. apr 2010

Dobru noc dievcata 🙂

tinika
8. apr 2010

bre ranko.
my sme trocha nascipani :(

zuzub
8. apr 2010

dobré ráno 🙂 tini tak to nič moc 😒
vavenka ako? ešte nerodíš? 😉

tinika
8. apr 2010

zuzi veru ale zatial to nie je take hrozne a dufam ze horsie to nebude

slniecko4
8. apr 2010

pekný dník prajeme.. 🙂
vave,nič nového? 🙂 žiadne príznaky?
zuzub,ty ako,cítiš,že porodíš až v termíne,či skôr? 🙂

tinika
8. apr 2010

no ja som zvedava kto dalsi bude rodit 🙂

zuzub
8. apr 2010

no ja cítim, že asi skôr neviem prečo len mám taký pocit, by som celkom chcela 1.5. 🙂

vavenka
autor
8. apr 2010

Caute, som si trochu prispala, lebo v noci mi to nejak neslo 🙂
Ale som ok, aj ked ma dost zacalo boliet brucho menzesvo, ale nieje to pravidelne, takze zatial nestresujem......
Dnes pridu nas pozvat na svadbu jedni, o tyzden v sobotu to maju, tak musim dat do kopy byt, sa mi nechce ani trochu 🙄

zuzub
8. apr 2010

vave počuj ty tu ešte ozsj najskôr porodíš 😀 ja som sa túto noc na moje počudovanie prvý raz po dlhej dobe ani raz nezobudila, dokonca ani na wcko!!! ale je pravda, že som si pred spaním varila medovkový čaj a ten je na dobrý spánok 🙂

vavenka
autor
8. apr 2010

Zuzi ale sak sme tu uz len my dve 😀 😀 takze bud ides ty, alebo ja, alebo ideme spolu 😉

Juj tak fajne, ja tiez musim zbehnut do lekarne, aj ten malinikovy chcem kupit, aj medovkovy......

zuzub
8. apr 2010

a katka ešte tiež neporodila 😀 alebo žeby už hej? 😅
ja asi tiež dnes zájdem do lekárne, ešte mi tam traba čosi kúpiť to mi kámoška napísala, že čo sa mi môže zísť pre mimčo a hlavne ten malinikový čaj.
inak ja ten medovkový pijem ten bylinkový z mistralu to je kombinácia medovka,malina, mäta strašne je dobrý

vavenka
autor
8. apr 2010

Zuzi no Katka este nie, ale to ratam akoby uz hej 😀 😀 ju isto nepredbehnem 😅

No ved malina je malinik, nie?

A co este ides kupit?

zuzub
8. apr 2010

v lekarni ešte lieh na ošetrenie pupčeka, rektálnu rúrku,kvapky sab simplex- to sú na nafukovanie, koliky a pod,libenar kvapky-to sú nosné kvapky pre úplne malinké bábenka.
a ešte v pondelok alebo utorok pôjdem pozrieť do mesta nejakú deku do kočíka a osušku s kapuckou

vavenka
autor
8. apr 2010

fiiha, dobre rady..... ja deku uz mam, aj osusku, som kupila asi 2 tyzdne dozadu....
A tie veci z lekarne - nemam nic z toho, tak to popripade este zabehnem, aj ked na tu rektalnu trubicku su rozne nazory, ci ju pouzivat alebo nie, a som pocula ze detsky espumisan je lepsi ako sab simplex.,.. Joj dufam ze to nebudeme potrebovat 😅
A odsavacku na sople este furt nemam 😀

evitkamalicka
8. apr 2010

ahoj kocky,
na co vam je rektalna rurka? ja teda veru nie som jej zastancom, my sme nemali a ani pre druhe nekupim

zuzub
8. apr 2010

vidíš aj espumisan je, no ja tiež neviem tá rektálna trubka, ale tak pre istotu ju kúpim....a odsavačky mám až dve jednu som kúpila taku tu balonikovu a druhú mi dala kamoška takú tu normálnu hadičkovú ak by nejak častejšie trebalo tak kupime potom tu vysavačovu,ale zatiaľ to nejdem kupovať

zuzub
8. apr 2010

ahoj evi 🙂
ja neviem či ju budem používať, ale ak by trebalo nevyhnutne, že sa má maličký veľa trápiť tak prečo si nepomôcť, niekto si to nevie vynachváliť niekto to rázne odmieta, to je len vec názoru a skúsenosti.....

vavenka
autor
8. apr 2010

Evit no asi ste nezazili poriadne koliky, dovojickova uz ked nevedela co s chlapcami, ked ich tak boleli bruska, tak veru rektalka pomohla..... A zas, stoji to par centov, tak radsej to mat doma ako potom narychlo niekde zhanat....... Aj ked ako som pisala, dufajme ze to potrebovat nebudeme 😅

A ja odsavacku asi len na vysavac kupim, tiez pevne verim ze prve mesiace mi ju treba nebude 😅

zuzub
8. apr 2010

vave my budeme mať letné bábätka tak tie hádam nebudú mať nejaké soplíky 😉 neviem akúmám tu deku kúpiť sa mi zdajú byť bud tenke alebo moc hrubé 😒

evitkamalicka
8. apr 2010

vave ja som davala do ritky teplomer, samozrejme nie skleneny

vavenka
autor
8. apr 2010

Zuzi ja som kupila tenku, sak leto 😉 ... A prve tyzdne bude v perinke, takze pohoda 😉

zuzub
8. apr 2010

práve mi volal môj gyndoš, že zajtra sa mám zastaviť po recept na železo, dnes vraj prišli výsledky z krvi a treba, aby som brala 2xdenne 1tbl no čo už....
som sa dnes poobede stretla s novými potencionalnymi nájomníkmi, ale neviem či z toho čo bude, taký čudný pocit som mala, no uvidíme v sobotu, mali by podpídať zmluvu a nasťahovať sa..... 😒

slniecko4
8. apr 2010

zuzub,libenar budeš mať v tej taške,čo sa dostáva v pôrodnici. aj vzorku masti na bradavky bepanthen,aj libenar,aj sudocrem na riťku.. Rektálnu sme ani my nepoužívali,chvalabohu sme koliky nemali..

slniecko4
8. apr 2010

ináč,babenky,na mliečko je dobrá vinea,sesterka mi vravela,že oni si ju bežne nosili do pôrodnice,ja som to zistila len prednedávnom,ale fakt to funguje,som až odsávala potom,koľko mliečka bolo.. 😀

zuzub
8. apr 2010

a to biela vinea, však slni?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre