Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
11. apr 2010

u svojho dokiho som ešte nebola, ale ked som bola v nemocke tak mi robili každý den.a som zvedavá na výsledky z toho sterptokoka, tebe už robili ten výter?

tinika
11. apr 2010

vave ty to vydržis do svadby a z nej poutekas do nemocky 🙂

vavenka
autor
11. apr 2010

Tini 😀 sak ja som uz aj sa prichytila pri myslienke, ze by som mohla porodit, aby som sa vyhla svadbe 😀 😀
Zuzi vyter mi robila, zajtra by mali byt vysledky... Dufam 😅 ale pri mojom stasti predpokladam, ze budem pozitivna.. Ved nic, pichnu mi atb a neni problem 😉

tinika
11. apr 2010

vave ty sa jej chces vyhnut?

vavenka
autor
11. apr 2010

Tini no po tomto vikende som mala dost, a to boli len krstiny, kde sa sedelo a kecalo... A som myslela ze nevydrzim 🙂 topanky na opatku som mala, nenormalne ma nohy boleli, aj mi dlho bolo, jak som tam sedela jak lekvar, a vobec, vydychany nzduch, hluk, co ja viem.....
A k tomu ked si predstavim ze este aj potancovat co to bude treba, a do rana byt hore, ach jaj 🙂 istoze by som ozelela.... A zas bude mi blbo sa vyhovarat, ked budem ok tak pojdem, co uz......

zuzub
11. apr 2010

my ideme zajtra pre postieľku 🙂 chcem sa spýtať teraz netreba žiadny paplonik ani vankušik až neskôr nie?

vavenka
autor
11. apr 2010

Zuzi myslim ze netreba....
Ja mam tu deku, co bola k hniezdu, co mam v albume, keby naahodou, to je take hrubsie presivane, ale isto bude stacit obycajna deka a v lete asi len plienka 😉

zuzub
11. apr 2010

no fajn tak aj ja myslím že len nejakú deku alebo prikrívku dám ked bude treba.

vavenka
autor
11. apr 2010

Zuzi jednoznacne....
Ja som sice kupila aj paplon a vankus v polsku, ale je to zalozene v skrini a oblecko na to som este ani neprala, ani sa nechystam.... Akurat este plachty musim oprat, deky, vankusik maly a hracky take latkove, co som nakupila..... Ale to mam tak na jedno polovicne pranie 😉

katka444
11. apr 2010

ahojte,
stale 2v1 🙂

zuzub
11. apr 2010

ja to mám všetko u maminy, my to už aj poprala, obliečky máme ale paplon a vankuš nie, to dáme niekomu kúpiť ked sa bude pýtať čo nám treba 😀
ja musím ešte kúpiť jednu deku, som už aj pozerala,ale teda nič moc nemali 😒
a pod plachtu dám asi tu jednorazovu podložku alebo čo ?

zuzub
11. apr 2010

kati aké hlásenia ty podávaš 😀

vavenka
autor
11. apr 2010

Kati 😀 😀

Ja pod plachtu asi nedam nic,... Ved zo zaciatku aj tak bude v perinke a neverim ze az tolko by curala, ze by to precurala 🙂
A neviem, naco som kupovala kokosovy madrac, ked aj tak bude spat nakoniec na gume,.... Nejak mi to pride ze chudacik Vanda 🙂

katka444
11. apr 2010

😀 no viem, ze to vas najviac zaujima, ci?

zuzub
11. apr 2010

tiež neviem či niečo dť pod tu plachtu len je pravda, že chlapci sa viacej prečuraju ako dievčatá, aspon čo som počula.a ty máš vave čisto kokosový matrac?
kati jasné, že chceme vedieť či ste ešte 2v1 😉

katka444
11. apr 2010

aj my mame doma svadobne kolaciky. mnam mnam. mne sa vcera vydavala ta sesterka, co sme mali ist na svadbu. ale ked sa nas pred tyzdnom pytali ci ideme, tak sme este nevedeli, ci si ma po velkej noci nenechaju uz v nemocke, tak sme povedali ze nech s nami nerataju. a aj tak svadba bola od nas 30 km + dalsich 36 km, to by som mala 66 km do porodnice, keby to na mna pride na svadbe. tak sme radsej neriskovali.

katka444
11. apr 2010

ja mam kupenu taku napinaciu frote plachtu, ktora je aj nepremokava, ale priedusna

zuzub
11. apr 2010

juuuj ,mi robíte chúťky s tými koláčikmi 😅 kati to by som už ani ja neriskovala sa trepať tak daleko

zuzub
11. apr 2010

ja mám také obyč bavlnené plachty napínacie, ale vidíš kati dobrý nápad mohla by som aj takú kúpiť nepremokavú

katka444
11. apr 2010

a sme sa rozhodli ist v utorok zas do nemocky. nech tam trcim o den menej ak ma tam uz nechaju

vavenka
autor
11. apr 2010

Zuzi nie, mam kokos/molitan/kokos - tusim 😅 z Polska, fajny pevny....
A plachtu mam napinacu bavlnenu s gumickou, z Ikei..... Nedavam nic po plachtu, sak kebyze naaahodou fakt tak bude curat ze precura, tak radsej kupim novy madrac, naozaj mi to pride take nepohodlne, spat na gume, chudacik malicky 🙂

Kati takze utorok? ty jo ty si uz 40tt, dufam ze ja sa takeho cisla nedozijem 😅 😅 v utorok mas aj termin, nie?

zuzub
11. apr 2010

no kati hádam ťa už nepošlú zas domov ked už tam budeš, tak keby niečo pošli mi smsku budem informovať 😉

zuzub
11. apr 2010

inak ked sa bavíme o tých plachtách a tak, si pamätám jaké igelity sa kedysi dávali do postieľok 😀

vavenka
autor
11. apr 2010

Zuzi 😀 😀 😀

tinika
11. apr 2010

babyyy sme vyhrali v lote 33 eur hihi normalne som happy akoby to bol milion hihi

katka444
11. apr 2010

hej v utorok mam akurat termin. ale ak ma tam budu chciet nechat a cakat kym sa porod nerozbehne, tak to radsej budem doma sedet nez v nemocke. ale jedna znama tam tiez lezala od terminu tyzden kym prisiel prirodzeny porod. no ale mozno ked ma prehliadnu tak usudia, ci uz to pride, alebo mam este cas.

vavenka
autor
11. apr 2010

Tini gratulujem 🙂 🙂
Ja som vyhrala minuly tyzden 3 eura 😀

vavenka
autor
11. apr 2010

Kati no som zvedava 🙂 a ktovie, mozno pojdes uz zajtra, s kontrakciami 😀

tinika
11. apr 2010

kocky ja mam taku vec pod plachtou frote čo vraj nepremokne a nepusti na madrac a stalo to cca 300 sk myslim

tinika
11. apr 2010

vave 3 eura mame často ale to tak akurart spat ta suma čo platime hihi dakovam
a inac maly sa mi este neprečural ked ma plienky myslim ze to skor ked babo sa oduča od plienok ale to uz asi nebude v postielke vtedy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre