Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

adenka
13. apr 2010

ahojte, som tu len na skok...

katka veeeeeelka gratulacia, prajem vela vela zdravicka, skore zotavenie, vela mliecka... kristinka ma krasne miery, velkacka 😉 😵

vavenka
autor
13. apr 2010

Ahoj Aden 🙂
Uz sa nam minaju tehule 😀 kurnik, asi sme so Zuzub na rade, ci co 😀 A zas dalsie kolo zacina, vsakze, mum? 😉

zuzub
13. apr 2010

vavenka, my sme potom neskôr mali tiež spolu začínať dalšie kolo 😀

vavenka
autor
13. apr 2010

Zuzi no zavisi od toho kedy sa chystas na druhe kolo 😉
Ja som zatial taka zmatena, raz si poviem ze cim skor, po polroku otehotniet, potom si poviem ze by nebolo od veci medzi materskymi popracovat, aby sme sa trochu otriasli v ramci domaceho rozpoctu a aby vysla normalna materska, takze zatial sa vo mne biju tieto dva pohlady 😉

zuzub
13. apr 2010

vave ja som na tom podobne, tiež už rozmýšľam či nie je lepšie ísť z materskej na matersku a ja vek ma trochen bude tlačiť...

vavenka
autor
13. apr 2010

zuzi no o veku ja radsej pomlcim 😀

vavenka
autor
14. apr 2010

Dobre ranko 🙂

Juj sa tesim na Katku a fotky Kristinky 🙂 Ako sa mame? Ja ok, v noci som zas niekolkokrat zobudila na fajne mrchovske bolesti, ale ziadna pravidelnost, takze asi len Vanda roztahuje porodne cesty 😀

zuzub
14. apr 2010

ahojte 🙂 ja som spala celkom dobre, v noci ani žiadne bolesti 😅
u nás je také hnusne počasie, že až.aj mm sa včera vrátil zo služobky lebo to majú robotu po vonku a ked tak prší sa nedá robiť, tak som aj tak rada aspon je doma

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi u nas detto, otras pocasie 🙄 clovek potom aby nieco robil - sak to sa neda 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

ahoj kocky....u nas je takto hnusne uz 3 dni

zuzub
14. apr 2010

a čo sa chytáš robiť? mne sa nič nechce.poobede sa mám so sesternicou stretnúť v meste asi skončíme v nejakej cukrárni 😀

zuzub
14. apr 2010

kočky poradte čo mám variiiť? 😨

evitkamalicka
14. apr 2010

ja uz mam navarene - kelovy privarok, ten zboznujeme a vcera boli lasagne

zuzub
14. apr 2010

evi, ty si šikovná 😉 tie lasagne by som si dala,len ich nemám z čoho uvariť 😀

evitkamalicka
14. apr 2010

musim, lebo Adamko mi uz najneskor o 11:15 obeduje

tinika
14. apr 2010

čafte, aj u nas prsi som chcela ist z rehabky kočikom peso ale nehrozi a teraz si varim makarony so syrom 🙂) čo noveho? pozeram ze tehule stale 2v1

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi sprav nejake cestoviny - spagety, alebo penne, alebo len tak, kolienka s vajcom 😀
No ja sa v podstate nechystam robit nic, ale od piatku som nepohla ani prstom, tak je tu uz kvalitny bordel 😅

vavenka
autor
14. apr 2010

Tini no tehule sme uz len dve, kokso 🙂
Mum je uz druha vlna privatizacie 😀

zuzub
14. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 že druhá vlna privatizácie
som sa pred chvíľou dozvedela, že v sobotu ideme asi na oslavu,hura teším sa 😅 moja krsná má narodky, tak nás pozvala na obed

vavenka
autor
14. apr 2010

Zuzi super, my ideme na svadbu, tak budeme zurovat obe 😀 😀 teda ja sa aj tak najviac tesim na kolaciky 😀 😀

tinika
14. apr 2010

vave ale este shaarka v druhej teme a mozno este niekto

evus
14. apr 2010

ahojteeeeee

jeeeee,Katka uz ma bambulku????z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeem

evitkamalicka
14. apr 2010

evus ahoj

evus
14. apr 2010

evit servus...vidim,ze uz aj ty pekne pokracujes v tych TT...tfu,tfuj,len nech to takto dobre ide aj dalej

evitkamalicka
14. apr 2010

a vy tretie neplanujete?

evus
14. apr 2010

evit 😀 ...nieeeeeeeee 😅 ...ja uz chcem ist do roboty,mne uz ten piaty rok na materskej fakt ale fakt trosicka lezie krkom,aj ked maly je strasne zlaty,ale uz toho je obcas trosku dost...ale tretie urcite bude,ale to az za par rockov

zuzub
14. apr 2010

evus, no neni možné, že si sa aj ukzála,stále sa len fb flakáš 😀 ako sa máte?

evitkamalicka
14. apr 2010

my uz tretie neplanujeme, povodne sme chceli, ale potom sme sa rozhodli, ze si treba aj troska uzit, nie len s detmi doma sediet

evitkamalicka
14. apr 2010

a chceme stavat domcek a tak, takze dalsie uz nehrozi

evus
14. apr 2010

zuzub 😀 ,hej fcb moja srdcovka 😀 ...ale fajne sa mame,ujde to,teraz sa na nas lepili kadejake choroby,ale uz je dobre...a tebe sa to uz teda krati,pozeram

evit,presne tak,moja rec...aj my by sme chceli domcek,len nie a nie sa bytu zbavit,nikto nechce ist tu byvat a uz vobec nie na dvanastku

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre