Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
8. jún 2010

evus stastnu cestu a prijemnu dovcu 🙂
juj ja by som tiez sla niekam k moru....ale asi nehrozi...mm nechce ist kvoli stavbe, ze treba robit a ani peniazkov nie je az tak vela...no tak skoro ani nepojdeme ked bude nahodou buduci rok dalsie mimi.... 😒

evitkamalicka
8. jún 2010

ahojte,
my sme chceli ist tento rok povodne tiez na dovcu, ale tak budeme mat ine starosti, tak snad buduci rok

vavenka
autor
8. jún 2010

Ingu vidim ze kopeme rovnaku ligu 😀
Evit fiiha, 32tt, ty snad svindlujes 😀

evitkamalicka
8. jún 2010

vave nesvindlujem, ja nic ja muzikant 😀

mum_to_be
8. jún 2010

🙂 ze svindujes, hihi. to je dobre.
vavenka, a vanduska ako? uz zacinas mat pomalicky pocit, ze sa zladujete?

mum_to_be
8. jún 2010

nasa verca dnes bola po lakte v jazierku na detskom ihrisku... svokra sa otocila, ze jej nieco poda a sups, ... este ze maminka pribalila do kocika jedno bodynko!

evitkamalicka
9. jún 2010

dobre ranecko,
mum uz si aj nieco pribrala?

vavenka
autor
9. jún 2010

Mum no este nemam ten pocit 🙂
Sice, 22:00 je cas ked zaspava, plus minus 🙂 cez den to je cele take rozhadzane, ako pride,.....
A vobec, ja este ani nemam pocit ze som naozaj mama., niekedy sa mi zda ze mi ju niekto len pozical a nechce sa mi verit ze som rodila a bola tehotna 😀

tinika
9. jún 2010

vave poznam tie pocity, občas ich mam stale, ze sa mi sniva ze konečne mame drobca 🙂

mum_to_be
9. jún 2010

vave, ze pozicia, hihi 😀 tie prve tri mesiace byvaju tazke, ale potom to bude super, neboj sa... ja som dnes tak rozmyslala, ze lutujem maminy, co idu do prace, ked maju ich deticky rok. lebo odvtedy je to skvele, tie pokroky a je to take interaktivne, ja by som veru nesla...

mum_to_be
9. jún 2010

evitka, ano, uz mam 9 kil navyse (koncim 26.tt). ako som sa ucila a bravali mi ju von ostatni a ja som len sedela nad knihami, som dost rychlo pribrala. snad sa to teraz trosku spomali, ked sa uz zase ovela viac hybem. pri veronike som mala spolu 13 kil navyse, a to som ju skoro 2 tyzdne prenasala. 😉

evitkamalicka
9. jún 2010

ja zatial +5kg

tinika
9. jún 2010

mum no neviem nas do 3m bol zlaty ale teraz nechce spinkat a mrnci v kociku a tak ale ako pises tiez sa čudujem maminam čo idu skoro do prace, ale niektore nemaju na vyber

mum_to_be
9. jún 2010

ved ano, ked musia, tak musia, ale dobrovolne by som nesla...

mum_to_be
9. jún 2010

evitka, tak to je nic. 😉 z porodnice prides s normlanou vahou. 😉

janulik.j
9. jún 2010

ahojte 😉 konecne pocasie podla mojho gusta 🙂 tak sme vonku od rana do vcera... ja som bola dnes u maminy,a ked krpec zaspal som sla ku kamoske na kavicku, tak som si trosku oddychla a vypla 😎
Inak uplne suhlasim s Mum aj pre mna boli najtazsie prve 3 mes. potom sa to len zlepsovalo... a od roka je to uplne super, fakt si tiez maleho uzivam konecne ma clovek nejaku spatnu vazbu... 😵
My mozno pojdeme v lete do Tatier, ale este nic konkretne, uvidim co financny stav dovoli 😅 Ja som skor aj s mm typ do hor a Kubko sa mi zda este maly k moru. Ja moc kombinaciu dieta+slnko nemusim.... ale kolko ludi tolko chuti a kazdy mame ine dieta...
Kubis sa tu uz na mna vyskriabal samozrejme, tak uz musim koncit 😀 Vsetkym pekny zvysok dna!

tinika
9. jún 2010

ahojte tak ja som dnes rozbita jak ciganska hračka na mna je uz dost horuco ja take nemusim a tiez sme cele dni vonku

evitkamalicka
9. jún 2010

ja nenavidim taketo teplo a to som letne znamenie, ja maximalne 15 stupnov viac uz je pre mna katastrofa, ja radsej riadnu zimu

evitkamalicka
9. jún 2010

my chodime von az po 17tej teraz

tinika
9. jún 2010

no foto nebude lebo mm nevie najst kabel od mobilu tak priste
evit tak ja este do 25 zvladam ale potom uz ee a my o 5 uz vačšinou spat chodime ./ ale dnes sme potiahli vonku do pol 7

evitkamalicka
9. jún 2010

mna by teraz ani nehlo v tom teple ist s detickami skor ako o piatej von, vsak pospat mozu aj vonku

evitkamalicka
9. jún 2010

niekde pri vode v tieni to ano, ale len takto vonku sa prechadzat to nehrozi

tinika
9. jún 2010

evik len u nas je problem ze maly by aj spal ale doma mu horuco a v postielke bars nechce ta by bol zly jak čert keby vnespal ale uz nabehujeme na system ze cez obed spi doma, dnes mal rekord 1,5 hodky

ingulik
10. jún 2010

hojte babule
....no ja sa priavam do skupiny teplomilnych....ja ozivam ked je 25 a viac....zboznujem leto 😎
este pridavam foto z dnesneho ranneho spikania a z vyletu do mesta predvcerom 🙂

ingulik
10. jún 2010

len pozeram ze som zabudla otocit tu z mesta.... 😒

tinika
10. jún 2010

tu su foto zo včera

tinika
10. jún 2010

potahal konika za hrivu a hajde na druheho
ale nechce mi najst tu foto a pritom ju mam na obrazovke :( ta nic

tinika
10. jún 2010

ingu tak mne prave do tych 25 uplne stači

tinika
10. jún 2010

na fb je aj druhy konik

mum_to_be
10. jún 2010

tinika, podareny!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre