Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
26. aug 2010

@tinika 🙂

mum_to_be
27. aug 2010

tinika - jasne, myslela som romanka. 😀 😀 😀 pekny vikend vsetkym!!!!

mum_to_be
31. aug 2010

ahojte, dnes som bola na kompletnom vysetreni a babeno je uz dole hlavickou a vazi cca 322O gramov. do porodu zostava cca 2 a pol tyzdna.

tinika
31. aug 2010

@mum_to_be super, takze uz kazdu chvilu 🙂 nejako tu je ticho posledne dni furt kukam a nikoho tu u nas dnes skarede počasie. paťko sa po mne furt taha chce stat ale kroky este nerobi 🙂 vo stvrok ideme na plavanie ak teda nedostanem mrchu vrrr bo tato nemoze ist takze snad to vyjde nechcem vynechat hned prvu hodinu

slniecko4
31. aug 2010

@tinika,kam idete na plávanie? jeej,super,určite sa bude Paťkovi páčiť.. 🙂 naša Peťka sa tiež ťahá,ale ona už aj kroky robí,má nové papučky.. 🙂 ináč,ja už od štvrtku naspäť do práce.. 😒
@mum,sa ti to kráti,držím pršteky.. 😵

tinika
31. aug 2010

@slniecko4 ta čo tak skoro pracovať??? nezavidim. No plavanie u nas je take stredisko kde len drobci plavaju 🙂 bude sa pačit, sme boli dvakrat na dovci v bazene a sa mu lubilo, sice tu bude aj pod vodou a tak ale snad aj to sa mu zapači. papučky aj ja som uz pozerala, ale zatial nekupila. tak mala sikovna 🙂 nas pochvalili ze pekne plazime tak som zatial spokojna aj s tym, verim ze do roka budeme aj my chodat 🙂

vavenka
autor
31. aug 2010

Mum kraasa 🙂 ja tipujem ze to bude az po 20tom septembri 😉
Slni cooo? Ty uz do roboty?? A nieje ti luto? No mna by fakt len existencna kriza do roboty vyhnala, inak ani nahodou.. Ale to som ja 😅

Tini sak aj keby mrcha dosla, nastoknes tampon a hotovo, nie? 😉 Aj ja chcem s Vandou chodit plavat, aj ked neviem, v KE ci sa bude otvarat, kamosky chodili k vam do PO, ale ja som teraz bez auta, takze u mna neprichadza do uvahy Presov 😖

vavenka
autor
31. aug 2010

Hehe jak vy furt v mnoznom cisle pisete o drobcoch, ja som si na to nejak nevedela zvyknut 😉 u nas Vanda robi vsetko sama, bezo mna 😀

slniecko4
31. aug 2010

@tinika,vavenka,ide mi o miesto,takže tak.. 😒

vavenka
autor
31. aug 2010

Slni a myslis ze ine by si nezohnala? Ako neviem aka je u vas situacia, ale ja som si povedala, ze odrobim este 35 rokov, kym pojdem do dochodku, tak tie ASPON 2 roky, ked ostanem doma, ma z "biedy" nevytiahnu a to su take roky, ked kazdy den moje dieta urobi nieco nove, nieco nove sa nauci a ja budem robit vsetko preto, aby som bola pritom, a nepocuvala tie novinky len sprostredkovane od babky/ucitelky v skolke/jasliach ....
Ale v kazdoim pripade je to kazdeho osobna vec, takze chapem ak niekto naozaj musi... Len je to skoda, no....

tinika
31. aug 2010

@vavenka suhlasim s tebou uplne, a je mi luto ze niektore mamičky nemaju inu možnost, tez sme teraz na tom horsie kym zase začne danova sezona, ale nejak to snad zvladneme, hoci uz začinam mat depky a neviem ovplyvnit nejako počet svojich klientov ale začinam n tom pracovat

slniecko4
31. aug 2010

@vavenka,nezohnala,pracujem vo sfére,v ktorej by som potom nemala šancu pracovať,tu v MI je pracovných miest žalostne málo.. ☹ a ja súhlasím s vami,mám ten istý názor,keby so nemusela,tiež nejdem,lebo prídem o všetky pokroky malej a ako som MM hovorila,prvý deň v práci oplačem,resp. ráno,keď budem odchádzať.. ☹ ale tak chceme druhé bábo,tak hádam ešte s malou budem doma..

tinika
31. aug 2010

@slniecko4 ale ved počas md ta nemozu prepustit, či? jedine zrušit tvoje miesto mozu

vavenka
autor
31. aug 2010

Slni no ved jasne, isto ste to s TM predebatovali a 100x si to prehodnotila - ako som pisala, chapem to, len je to skoda, no.. Lebo ten cas uz clovek nikdy nevrati spat......

tinika
31. aug 2010

@vavenka veru čas velmi rychlo leti

vavenka
autor
31. aug 2010

Tini ani nehovor, ved uz je po lete, ved nedavno sme dosli z porodnice a aha.. O chvilu zacne v hypermarketoch vianocna vyzdoba 😠

tinika
31. aug 2010

@vavenka veru veru, sak o chvilu sfukne patko prvu sviečku a to sme este pred rokom len byt prerabali a ja s bruchom chodila neskutočne to leti a tak zleti veeela rokov a zrazu budeme mat vnučata :(

mum_to_be
31. aug 2010

a co mam ja hovorit? uz sa riadne bruchatim druhy raz, hihi... mna by tiez len existencna kriza prinutila vratit sa skor do prace. slni, ale neboj, zvladnete to a o chvilu budes doma s druhym drobcom... 😉

evus
1. sep 2010

caute dievcence...co nove?davala som to aj na fcb,takze poprosim aj tu ak si najdete chvilinku cas,zahlasujte

http://lepsiebyvanie.centrum.sk/nasi-milacikovi...

tinika
1. sep 2010

@evus zahasovane

tinika
1. sep 2010

a to by som aj ja nasu havu mohla dat ne?

vavenka
autor
1. sep 2010

Zahlasovane 🙂

A Evus, aj castejsie by si mohla 😉 ako sa mate?

vavenka
autor
2. sep 2010

Tak a ockovanie do stehien je za nami... Riadne si poplakala Vanda nasa, a stale je taka urevana - na chvilu zaspala, ale zobudila sa zas s placom... Dala som jej 2ml panadolu...
Ako reagovali vase deticky? Co mozem cakat? 😅

tinika
2. sep 2010

@vavenka pri prvom ockovani sme dali nurofen priebezne a mal potom rano o pol 3 teplotu potom uz nic a pri druhom mal teploty asi dva dni a bol umrncany

vavenka
autor
2. sep 2010

Tini pri akom prvom a druhom?
Vanda dostala naraz aj to hexa ockovanie aj pneumokokove ... Vam to davali na 2x? Alebo to druhe uz nejake ine?
Dala som aj ja Panadol, 2x po 2ml... Konecne zaspala, kokso cely den revala - bud revala alebo spala, nic medzi tym 🙄 si neviem predstavit ze niektore babatka su take zaplakane aj normalne... By ma piclo 😅

tinika
2. sep 2010

@vavenka vave to sa ockuje 3x ako som sa nedavno dozvedela, my uz mame 2 za sebou a tretie nas čaka v oktobri
a s tym mas pravdu ze by ma slahlo keby bol taky furt ako napr. posledne dni

mum_to_be
3. sep 2010

caute baby, ja zacinam 39.tt ... 😉

ingulik
3. sep 2010

Ahojte...co tu nove?
@mum_to_be este stale 2v1?
....som tu dlhsie nebola, vlastne ani na nete lebo sa mi pokazil notebook a dnes rano sa zazracne aj sam opravil, takze hned pozeram co tu nove....
.
@tinika tak to vyzera ze este jeden tyzden budeme tu v KE....aj sa tesim aj mi to uz lezie na nervy, pretoze nemame s kym chodit von....kamoska sa odstahovala uz a s dalsou sa az prilis rozchadzame v nazoroch, tak sme sa prestali stretavat....takze nam chybate....citala som ze Patko bude plavat....super, deticky zboznuju vodu....aj Nike sa pacilo

...inak z nasej dovci nic, pocasie bolo na figu tak sme nesli a navyse si mm prerazil patu s vrtakom na stavbe, tak je vypisany a je doma u rodicov a ja som u nasich.....stavba pokracuje vraj, teraz zatepluju dom, vrta sa tam a prasi tak sedime s Nikou u nasich doma na zadku namiesto vyletu 😒

mum_to_be
3. sep 2010

@ingulik - veru, zatial este 2v1. do terminu su presne 2 tyzdne. brusko mi kleslo asi v nedelu-pondelok, vraj to potom trva este 1-2 tyzdne, tak uvidime, ci z toho nieco bude teraz v nadchadzajuci tyzden... inak, s tou dovolenkou hrozne... skoda, boli by ste si trosku oddychli, zmenili vzduch... aspon ze uz mas zase net... a preco si ty u rodicov a manzel u svokrovcov?

tinika
3. sep 2010

@ingulik ahoj, no nejak to este bez vas vydrzime hihi plavat sme mali vcera prvykrat ale v stredu vecer dosla sms ze z or. dovodov az o tt takze premiera nas este len caka . Skoda ze dovca nevysla, boli by ste oddychli kusok. tak sa na vas tesime

@mum_to_be fuuu ja v tvojich tt uz mala patka 😀

tinika
3. sep 2010

@ingulik ahoj, no nejak to este bez vas vydrzime hihi plavat sme mali vcera prvykrat ale v stredu vecer dosla sms ze z or. dovodov az o tt takze premiera nas este len caka . Skoda ze dovca nevysla, boli by ste oddychli kusok. tak sa na vas tesime

@mum_to_be fuuu ja v tvojich tt uz mala patka 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre