Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
2. feb 2011

@slniecko4 - uprimne povedane, pri dvoch detoch si skolu fakt neviem predstavit... odskusala som statnicovat pri jednom a uz to bol riadny zaberak. veronika mala vtedy 18 mesiacov.

mum_to_be
2. feb 2011

@vavenka a potom pride obdobie vzdoru, hihi...
my to tiez mavame niekedy vesele. mm v sluzbe (ako dnes), ja sama s dvoma detmi, aspon ze nam ma kto pomoct... dnes som musela ist na urad prace, soc. veci a rodiny, tak varoval moj ocino. 🙂 ale to bolo len na otocku, inak sa ani neda, ked romanka kojim...

mum_to_be
2. feb 2011

@tinika tak to drzim place pri snazilkovani 🙂 som zvedava, ci sa tak rychlo zadari. 🙂

tinika
3. feb 2011

@mum_to_be 🙂 vdaka ,aj ja 🙂

vavenka
autor
3. feb 2011

Mum ved hej, ty mas velku pomoc, ved pamatam, ked si sa ucila na statnice tak si pisala, ze ti beru vercu, ci uz svokra alebo mamka.... U nas take nieco nehrozi.... Ale zas, ked uz bude Vanda vacsia, bude chodit na tyzdnovky k babine na vychod 😀 😀
A jasne, kazde obdobie ma nieco, ale to uz bude aspon mobilna a povie mi ze co (dufam 😅 ) joj vcera bola strasne zarumazgana, ani tak ani tak, som uz myslela ze ma porazi, a ako na truc ten moj mal skolenie a dosiel ked uz spala 😀
Tini a kedy (ne)cakas MS? 🙂

mum_to_be
3. feb 2011

@vavenka - vies, teraz sa tesis, ze uz bude bezkat a uvidis, potom si povies, keby tak este aspon na minutku posedela. 🙂 alebo - keby tak uz vedela povedat, co chce. a potom, nemoze byt aspon chvilku doma ticho? 🙂 proste treba si uzivat to, co je prave teraz, nie? na mna teraz vykrikuje z postele, ale hovorim si, ale aspon ze este spinkava aspon tie dve hodinky denne. kolko je takych deti, ze od roka im denny spanok nehrozi...

vavenka
autor
3. feb 2011

Mum hej, to je pravda, ved to je tak od zaciatku - juj kedy uz otehotniem, potom kedy sa uz narodi, potom kedy uz bude drzat hlavku, atd atd.. Nenazdame sa pojdeme nasim detom na stuzkovu 😀 Ja si to uzivam, Vanda je dost ziva a strasne by uz chcela chodit, len jej to nejde, takze cele dni za ruky pobehujeme, alebo sa niekam driape, a to musim pri nej sediet, aj tak ma uz bozulu na cele, minule si dala hlavicku s parketami 😀 😀

tinika
3. feb 2011

@vavenka este len teraz mi kramy skončili v piatok 🙂 takze koncom februara 🙂)

tinika
3. feb 2011

@mum_to_be
@vavenka presne tak sa ja utesujem, ze stale bude dačo "nedobre" a treba si uzivat to čo je 🙂 aj teraz si uzivam ze sa po mne vesa :D

majulienka32
3. feb 2011

ahojte tinika prajem aby vam to vyslo 🙂
My sme snazilkovanie odlozili az na dlasi mesiac, nakolko som teraz na antibiotikach a mam anginu. dobre ze sme ani nezacali..
Ale zaciatkom marca sa ide na vec..

tinika
3. feb 2011

@majulienka32 🙂) neboj, zbehne to, a co vies, mozno budes prva tehulka 🙂

ingulik
3. feb 2011

@tinika no neviem podla maju som uz tehula...takze neviem kto bude prvy...ale to je jedno, hlavne ze budeme no nie 🙂

majulienka32
3. feb 2011

@tinika aby to bolo spravodlive a podla predpisov, tak najprv budes tehu ty aj Ingu, a az potom ja 😀

majulienka32
3. feb 2011

@ingulik ano jasne ze uz si, je to berem ako na 100 procent 🙂

ingulik
3. feb 2011

@majulienka32 uvidime tak o tyzden budem testovat....ale dnes ma pichalo v podbrusku...takze si zapis dalsi tehu priznak 🙂

mum_to_be
3. feb 2011

baby, to ja som ani netusila, ze tolke sa pustate do druheho kola!!!! drzim palce... pripravit sa, pozor, start!!!! kto bude prvy v cieli? 😀 😀 😀

tinika
3. feb 2011

@ingulik 🙂) jasne ze uz si 🙂

@majulienka32 prečo ty az posledna? sak mas najstarsie dieta 🙂) ja som dnes sla na zumbu a tak som premyslala, ze mi je to jedno, či sa zadari som az rada ze som to zobrala tak nadnesene .)) ale mozno rano vstanem a budem na tom inač 🙂) inac baby ja na zumbe mala pocit ze to ne moje telo, ruky nohy lietali lahucko hihi len bruch som mala pocit ze fakt ako v 8 mesiaci hihi ta neviem čo mam take divne stavy 🙂)
@mum_to_be 😀 😀 uz beziiiim

mum_to_be
3. feb 2011

@tinika 😀

majulienka32
4. feb 2011

@ingulik ato je vieruhodny tehu priznak...si tehulka , tak muz nieje co riesit 🙂)

@tinika Tini to myslim tak ze posledna ze az v marci budem tehu, teda ak sa zadari na prvy krat, comu sice neverim.. a ty s Ingu uz budete mat nejake tie prve tyzdne tehu za sebou 🙂, tak preto ako posledna 😀

tinika
4. feb 2011

@majulienka32 dame sa prekvapit

vavenka
autor
4. feb 2011

Vsetkym Veronkam prajem vsetko naj k meninam!!! Hlavne nech posluchaju maminy 😉

ingulik
4. feb 2011

Aj ja sa pripajam...Vsetko naj naj Veronicky nase k meninkam 🙂

mum_to_be
4. feb 2011

aj ja dakujem za nasu veroniku 😉 dnes bola plna dojmov, darceky, cukraren, ocinko objednal pizzu... nie a nie zaspat, az o 22:00 hod. zaspala...

majulienka32
5. feb 2011

@mum_to_be ahoj, ved mala narok ist spinkat tak neskoro..mala sviatok a chcela si ho uzit 🙂
aj Petko siel spinkat vcera o 22:30 a sviatok nemal 😀

mum_to_be
6. feb 2011

@majulienka32 ale to si uz musela mat dost, ze 22:30 hod. ... videla si na FB ako dnes zaspala verca? 😉

mum_to_be
6. feb 2011

😉

tinika
7. feb 2011

@mum_to_be 🙂

ingulik
7. feb 2011

@mum_to_be zlatunka je 🙂

@majulienka32 ci pana, ja mam dost ked Nikca zalahne o pol deviatej....by ma porazilo keby sla o pol jedenastej...

vavenka
autor
7. feb 2011

Juuuj Verca musela mat dost 😀 aka je uz velka, hotova slecna 😉 nasa Vandula je este furt take polo babatko 😅
Kedy zacali vase deticky chodit?

majulienka32
8. feb 2011

@ingulik no Petko uz tento tyzden prestal spavat cez den uplne..tak chodi vecer o siestej, urobil si takyto rezim, tak ho ma 🙂
@mum_to_be no mala som dost ale to nieje pravidlo.. a ko som pisala tuto ingulik, tak petko uz chodi spavat skoro vecer 🙂 A Mala bola podarena ako zaspinkala.. Petko mi vcera zaspal na pleci vo vytahu kym sme prisli na druhe poschodie 😀

@vavenka Petko zacal chodit este pred dovrsenim desiateho mesiaca uplne sam..on chodil skoro, a za obe ruky chodil na pol roka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre