• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
@vavenka nas začal chodit okolo nabytku v 11m. a prve kročiky presne 13teho decembra som si akurat uvedomila ze rok po krste :slight_smile:)
8. feb 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dakujem za odpovede :slight_smile: No Vandusa popri nabytku chodi uz davnejsie a akurat teraz na 9 mesiacov sa zacala pustat a sama 2-3 kroky spravi, ale to su este take pseudo kroky :grinning: podarena je pri tom......
8. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka no ja som do roka ani nečakala ze bude chodit :slight_smile: aj rehabilitačna to hovorila, tak som rada ze chodil tak ako chodil, kedze aj deti čo su v poriadku chodia poniektore este neskor .)) Vanda je sikulka
8. feb 2011 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme dnes boli v poradni (4 a pol mesiaca). romanko ma presne ako verca v tejto poradni - 7280 gramov. :sunglasses: vcera si prvykrat uz docahoval nozicky a dnes sa sam prevratil z chrbatia na brusko. :wink: :wink: :wink:
9. feb 2011 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika chodila uplne sama, tak ze uz som sa nebala, ked aj sla do druhej miestnosti 10 mesiacov a 3 tyzdne. od 10 mesiacov dovtedy som jej este bola stale v patach, pre istotu.
9. feb 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako maminy? Aky ste mali vikend? My sme si po 100 rokoch boli s drahym vyrazit na party, fajne bolo, len to dnesne rano, uf :grinning:
No Vanda sa uz pekne pusta, ratam tak do mesiaca snad uz aj bude chodit, uvidime :wink: zajtra mame poradnu, som zvedava kolko vazi :sweat_smile:
13. feb 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka tisko zavidim, my s mm sme este nikde sami neboli, nepočitam pivo u nasich v bare, my sme vsetci chory, uz nech sa vyliečime, mam toho dost, chudačik maly poriadne spat nemoze čo furt sopli a kasle

dnes mi stupla teplota na 36,8 vyzera to dobre aj pri patovi som mala o takom čase taku teplotu tak uvidime či sa udrzi
14. feb 2011 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika jaaj Tini uz sy vyliecte vsetci :slight_smile: a drzm palceky aby to vyslo a na teste boli dve ciarky..
14. feb 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majulienka32 vdaka napodobne .)
14. feb 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčatá, čítam, čo nového u vás.. :slight_smile:
@tinika, držím pršteky, nech sú na teste 2 čiaročky.. :dizzy_face: My by sa aj začali snažiť, no ja už od decembra nemám MS.. :unamused: Doktorka zhodnotila, že je to z toho,že som ju začala viac kojiť,keďže keď jej išli zúbky,nechcela papať,tak sme sa viac kojili.. takže čakám,až zas dostanem,nech sa môžme snažiť.. :slight_smile:
14. feb 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Paanecky, tu sa plodi v plnom prude :grinning: tak potom informujte ked budete ocikavat testy :wink:
14. feb 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ženy :slight_smile: my sme dnes boli všetci traja na večeru v pizerke, suoer bolo, sranda s Miškom.dnes sme mali poradnu, vážime 8990g :grinning:
@vavenka tak to super že ste s aboli takto zabaviť, nám to s mm v najbližšej dobe nehrozí, nemáme kam dieťa dať :grinning:
@tinika držím palce, informuj potom :wink:
14. feb 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzub aj ja som mala dnes s Vandou poradnu, ona je ine sumo, ma 10,3kg :grinning:
14. feb 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka 10,3 kg? teda vôbec to na nej nevidno :slight_smile: našmu Miškovi každý hovorí, že je taký macko a pritom podľa váhy vpohode, ale líčka ma taká syslíkovské :grinning:
14. feb 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky vdaka
vy ste jake suma :slight_smile:) nas mal v roku ledva 10 kg a to aj jemu kazdy hoavoril ze aky baculo, jak vravi teta, ze nam sa narodili lička .)
14. feb 2011 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ja neviem, asi ma tazke kosti po mne :grinning: mne tiez nikdy nechceli verit kolko vela vazim :grinning: joj len dufam ze nebude v puberte musiet dietovat.... Pribrala teraz dost, odkedy je na sunari....
14. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika ved to mal Paťko v roku tak akurát :wink: náš Miško by mal aj viac veľký jedák to je,ale sa mu to trochu snažím korigovať, nie žeby som ju nedávala jesť alebo tak :grinning: ale on by jedol a jedol a jedol....
14. feb 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka to som ti vave išla písať, že aj z toho sunaru asi pribera :wink: neboj ked bude väčšia bude to iné.ja som sa napríklad ako decko liečila na detskú anprexiu, boli to dosť brutal som mnou a teraz sa snažím chudnúť lebo som jak veľryba :grinning:
14. feb 2011 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub sak moj na sunari od narodenia :slight_smile: a tiez papa :slight_smile:
14. feb 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Vanda stale bola tazsia ako je priemer, aj ked bola na mojom mlieku :wink: ale ja verim ze ked sa rozchodi a vytiahne, tak sa tie kilecka nejak pekne rozlozia :wink:
14. feb 2011 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som anorexiu, samozrejme :grinning:
@vavenka jasne detičky všetko vybehajú :wink:
14. feb 2011 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka, naša Peťka má teraz 10,4kg, čo má 14,5 mesiaca.. :slight_smile: Ale detičky všetko vybehajú, počkaj,až začne lietať a vytiahne sa do výšky.. :slight_smile:
15. feb 2011 o 05:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
čo nového? naš Adam má 26 mesiacov a 12,5kg
15. feb 2011 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka evitka,to nie je nejak málo? :sweat_smile:
15. feb 2011 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 vraj nie, Adam pritom vobec nie je chuty, brusko ma riadne, tak neviem ci ma papierove kosti alebo co :sweat_smile:
15. feb 2011 o 19:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 a spapa pomaly viac ako my s muzom dokopy, tak asi ma super spalovanie
15. feb 2011 o 19:10  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka evit,tak jedine tak. :grinning: a drobček sa ako drží? už prikrmujete? :dizzy_face:
15. feb 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 Oli sa ma dobre, uz je velkac a jasne my uz od ukonceneho 4. mesiaca kedze sme na UM
15. feb 2011 o 20:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@evitkamalicka sa ti nedarilo dlhsie kojit? a adamko bol ako dlho kojeny? my tiez len tak kratko
15. feb 2011 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika Adamko ledva týždeň a Oli cca 3 týždne, ja by som aj kojila, ale nebolo čo, my to máme asi v rodine geneticky dané
15. feb 2011 o 20:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok