Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
16. feb 2011

@evitkamalicka 🙂 to neva, u nas je to podobne, ja 3,5m ale od začiatku dokrmovany bol, mamca 6tt a svagrina asi mesiac teraz druhu koji uz vyse 3m. 🙂 tak som zvedava na druhe 🙂 ako budem kojit 🙂

mum_to_be
17. feb 2011

no u nas to bolo s vahou tak, ze v roku mala veronika necelych 10 kil. ako zacala behat, velmi sa to spomalilo. teraz ma 2 roky 2 mesiace a ma 12,5 az 13,0 kg, ako kedy. 🙂

mum_to_be
17. feb 2011

a bola dojcena 13 a pol mesiaca. som zvedava,ako to bude s romankom. teraz v poslednej poradni (4 a pol mesiaca) mal presne tolko ako veronika vtedy - 7280 gramov.

vavenka
autor
18. feb 2011

No vidim ze Vanda je zjavne nadpriemer 😀 😀

ingulik
19. feb 2011

No ja si nepamatam kolko mala kg veronika ale teraz ma okolo 12kg a dojcena je stale 😀

silvia0201
19. feb 2011

Dievčatá, potrebovala by som poradiť. 2.11 som potratila (13tt) a teraz sa snažíme znova o malinké, len nejako sa nám nedarí. Neviete náhodou, ako by som mohla zvýšiť šancu, aby sa konečne zadarilo?? Už som zúfalá. Vyšetrenia máme všetky o.k. Ďakujem.

ingulik
19. feb 2011

@silvia0201 ahojky, ten potrat mi je naozaj luto ale okrem kyseliny listovej alebo inych prenatalnych vitaminov viem poradit asi uz len pozitivne myslenie....aj ked mna osobne uz aj to opusta....nedari sa nam druhe uz 8 mesiacov....este ma napada gynex (www.energy.sk)...ten mne pomohol pri prvom otehu a premyslam ze ho skusim znova, ale najprv musim prestat kojit, kedze vtedy sa brat nesmie....

silvia0201
19. feb 2011

@ingulik ďakujem pekne za odpoveď. preštudujem, a potom sa uvidí.

ingulik
20. feb 2011

@silvia0201 budem ti drzat palce 🙂

silvia0201
20. feb 2011

@ingulik včera som si to preštudovala a silne uvažujem, že si to kúpim. snažíte sa o druhé bábo?? no ja by som na tvojom mieste ešte nemala hlavu v smútku, lebo ako pozerám, máš ešte celkom malinké bábätko. presne ako píšeš, treba hlavne to pozitívne myslenie. neviem, ako dlho ste sa snažili o toto prvé. v mojom prípade tiež to nebolo veľmi jednoduché. mne sa podarlo s prvým otehotnieť až po 15.mesiacoch intenzívneho snaženia. a to sa nám podarilo vtedy, keď nás zastihla tragédia. 17.ročný bratranec mi zomrel. no a s druhým som ostala v tom hneď po vyysadení HAK. ale to bolo dávno a ja som bola o 10 rokov maldšia, preto ma to teraz deprimuje o to viac, lebo už nemám 20. no som zvedavá, dokedy budem čakať. ale ako sa poznám, pri mojej trezlivosti to rýchlo vzdám. držím ti palčeky, nech sa vám čím skôr zadarí 😀

katka444
20. feb 2011

Ahojte zlatíčka. Ako sa máte? My sme stále prechorené. Momentálne ja bojujem s veľkým kašlom. A malá tiež stále od vianoc pokašlieva, nejde nám to prejsť. A v piatok máme mať tretie očkovanie, tak dr. dal Kristínke nejaké 3 dňové antibiotiká, ale že asi aj tak očkovanie presunie, kým nebude celkom zdravá.
Fú Vavenka, tak Vanda je riadna baba. My sme mali na 10mesačne 8250 g. Ale od vianoc strašne zle papá. No napohľad jej nič nechýba. Ona je strašný šinter. Nehýbe sa len vtedy, keď spí. A spí tiež dosť málo. Asi už nabiehame na režim 1x denne. dnes mi zaspala až o 13tej.

tinika
20. feb 2011

@katka444 aj my sme chory, maly uz sa z toho dostava ja este nie

ingulik
20. feb 2011

@silvia0201 no pri prvom preslo tiez 8 mesiacov od vysadenia HAK, ale vtedy som to tak neregistrovala, nechavali sme to na nahodu a gynex som si kupila vlastne kvoli tomu, ze som mala cystu a kamaratka mi poradila, ze je to dobre aj na to....ale teraz je to ine, chceli sme co najmensi rozdiel medzi detickami, zacali sme snazilkovat ked mala Nika rok....ja sa len bojim, ci sa to vobec podari, kedze po porode mi zistili hypotyreozu...

@katka444 aj my sme stale chore, hadam kazdy druhy tyzden sa nam to vrati, tuto zimu uz tretie atb ☹

vavenka
autor
21. feb 2011

Jooj prajem vsetkym "nasim" detickam aj maminam skore uzdravenie, to je na porazenie, ked je dietatko chore ☹ ja klopem, drzi sa Vandusa, ale tiez sa bojim, uz ma aj ona jedny atb za sebou - vtedy nas to stalo vela, prestala sa kojit ☹
@silvia0201 no dost rychlo idete na druhy pokus, ked si v novembri potratila.... Aspon tie tri mesiace by trebalo pockat... Skus si merat bazalnu tepplotu, aby si vedela kedy presne ovulujes a ci sa "striafate" 😉

tinika
21. feb 2011

baby mam dialnicuuuuuuu hoci neviem na isto, lebo do 5m tam nič nebolo az neskor 🙂 ale to aj pri Paťkovi mi tak ukazalo 🙂)

tinika
21. feb 2011

ale citim aj brucho trocha mrchovsky čo mysllite?

vavenka
autor
21. feb 2011

Jeeeej TINI GRATULUJEEM!!! 🙂 🙂 super bomba parada, hod foto ;)

tinika
21. feb 2011

@vavenka teraz musim ist het poobede hodim ale to asi este neuvidite taky slaby je

silvia0201
21. feb 2011

@vavenka nie je to rýchlo. tri cykli už prešli (v januáry boli dve)a ja nemôžem a ani nechcem čakať 6m, alebo rok, lebo už mám 34.rokov. v 40. by som rodiť nechcela. bazalku si merať nemôžem, lebo chodím do roboty a to na dvanástky, kde cestujem 120km(tam-späť) skoro denne, podľa toho ako mi vídu služby. no asi tak. ☹

silvia0201
21. feb 2011

@ingulik aha. a berieš aj nejaké lieky?? no budem ti držať prstíky, aby sa vám čo najskôr zadarilo 😉

vavenka
autor
21. feb 2011

@silvia0201 silvi no tak z tvojho prispevku mi prislo, ze sa snazite dlhsie, a teda vy ste po potrate prave zacali 😉 (inak to ma mrzi, ja som si tiez tym presla) tak nezufaj, chce to len cas a trpezlivost.... A rokov mas tak akurat (skoro ako ja 😀 ) - do 40tky daaaaaleko, takze hlavne pozitivne mysliet a obalit sa trpezlivostou a vela sexovat 😀 😀 mozes skusit ovulacne testy este, aby si vedela kedy je ten spravny cas 😉 Deticky mas uz 2, takze isto sa podari aj do tretice.. Drzim palce 😉

silvia0201
21. feb 2011

@vavenka ďakujem ti moc pekne. veru tak. nič iné mi ani neostáva len veriť. 😀

tinika
21. feb 2011

tak testiky som testovala este aj teraz naobed ,aj tam je tienik ale na foto asi nevidno :(

tinika
21. feb 2011

ee nevidno tu je to male

evus
21. feb 2011

tinika...neveriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😲 ...ale ze suppeeeeeeer

tinika
21. feb 2011

@evus dakovam, na fb som ukazovala majulienke aj kamoskam dvom a vidia tienik tak je taaaam 🙂

evus
21. feb 2011

@tinika aj ja ho tam vidim...no tedaaaaa,tesim sa s tebou a drzim palce nech ide vsetko ok

tinika
21. feb 2011

@evus 🙂 dakovam

vavenka
autor
21. feb 2011

aj ja ho vidim 😵 😵 no tak tfuj tfuj nech silnie 😉

tinika
21. feb 2011

@vavenka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre