Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
26. feb 2009

vavenka a este pichas injekcie? a potom ti znovu veznu krv na kontrolu? alebo aky postup bude?

teda kedze teraz ostanes tehu, tak asi ziadny 😵

vavenka
autor
26. feb 2009

Kati picham picham, budem pichat az kym nebudem tehotna a potom este asi aj castejsie cele tehotenstvo 😕

zuzub
26. feb 2009

ja som tiež zvedavá či mi niečo zistia na tej hematologii 😒

katka444
26. feb 2009

vavenka to fakt? to sa musi pichat furt? ved to budes mat brusko ako po bombardovani. to nemozes brat v tabletkach?

vavenka
autor
26. feb 2009

Kati pre lahsie formy stacia tabletky, na mna asi nestacai 😉 juj sak som si citala v teme trombofilia, jak sa tam zenske opichavaju a aky to je problem uz s velkym bruskom, tak sa mam na co tesit 😒
Zuzi drzim palce, paradoxne - aby ti nieco nasli, a najlepsie nejaku lahku formu trombofilky, dostanes injekcose alebo tabletky a mozte skocit na to 😀

katka444
26. feb 2009

no vavenka este ze si odvazna a nerobi ti to problem pichat sa do bruska. a musi sa to len do bruska? a v tehu by som sa asi aj bala, ze pichnem babatko 😖
ale ty si nase odvazne slniecko, ty to zvladnes 🙂 😉

katka444
26. feb 2009

zuzub a kedy mas tie vysledky?

zuzub
26. feb 2009

vavenka ani si nevieš predstaviť ako veľmi chcem, aby niečo zistili... či už na hemato alebo niečo iné len nech už viem na čom som a nemusím mať pri každom tehu obrovský strach ☹

katka444
26. feb 2009

ja uz sa pripravujem na laparku 😀 ak bude manzelov spg ok, tak ma to asi neminie. tak som zacala natierat brusko mlieckom pre tehulky, na spevnenie. lebo vraj ked zistuju priechodnost vajickovodou a nafukuju brusko, robia sa hnusne strie 😝

tinika
26. feb 2009

kati to fakt? Nafukuju???? a to neboli?

zuzub
26. feb 2009

aj moja kamoška čo nemôže otehotnieť bola na tu priechodnosť vaječníkov a že to bolo dosť nepríjemné 😝 ale má ich ok aj jej manžel je ok, proste nič im nezistili a už sa o babo snažia 2 roky a nič ☹

katka444
26. feb 2009

no robi sa to viacerimi sposobmi. podla mna je laparka najlepsia, lebo ti tam vsetko vyobzeraju a prefuknu aj tie vajickovody. v pripade ze nieco neni ok, tak urobia zakrok. a ty zatial spinkas.

potom je aj dalsi sposob HSG, ten vraj boli. robi sa pri vedomi a pchaju ti to tam cez krcok a to vraj dost boli.

zuzub
26. feb 2009

myslím, že ona bol tým druhým spôsobom 😝

snazivazuzi
26. feb 2009

Ahojte 😵

vavenka
autor
26. feb 2009

Kati este neries taketo veci, mas na to cas, najprv zakladne vysetrenia - horm. profil, tu stitnu zlazu by trebalo poriesit co a ako, nejake hematologicke vysetrenie atd.....A dovtedy mozno aj bude uz fazulka v brusku 😀
folikulometriu by som si na tvojom mieste vyziadala, ci dozrievaju a praskaju vajka.....

katka444
26. feb 2009

vave HP mi uz robil na jesen a aj kadeco ine. bolo toho asi za 5 skumaviek. vsetko bolo ok. zate isiel mangel na spg. no a ak on bude ok, tak doki povedal ze este spravi tu priechodnost vajickovodou. tak ak za mesiac bude to spermio ok tak idem na gyndu a laparka bude. radsej nech to mam uz vsetko za sebou.

myslis ze ked mam kazdy graf ovulacny, tak vajka nemusia praskat a dozriet? ja myslim ze ovu je u mna v poriadku 😒

vavenka
autor
26. feb 2009

Kati no to ja neviem 😒

katka444
26. feb 2009

sakra tie nase tela si s nami robia co chcu 😠
sa asi zblaznim z tej nevedomosti, ze preco. a to som uz bola spokojna ze teda su bojovnici pomalsi. ☹

vavenka
autor
26. feb 2009

Kati ja som sa rozhodla ze uz neriesim, nemeriam, nepocitam......Budem sexovat a co ma byt tak to bude....
Ved mam estelen 31, do 35ky sa snad zadari.....Medzitym si postavime domcek, nieco posetrime, nejaku dovolenku poriesime a tak 🙂
Uz ma nebavi zivot rozdeleny na predovulacne a poovulacne 2 tyzdne, kaslem na to 😠 😠

zuzub
26. feb 2009

vavenka, myslím že tak je to najlepšie a keď to najmenej čakáš tak to príde.... 😉

katka444
26. feb 2009

no mna meranie celkom bavi. aj tak by ma svrbeli dlane pred ocakvanou MS. 😀 takze merat neprestanem, ale zase na druhej strane, meriam iba v pracovne dni. cez vikendik sladko spinkam 😀
tiez sa snazim si z toho nic nerobit, ale nikedy mam slabu chvilku, ked ma to zacne stvat, ako predchvilkou 😀

shaarka
26. feb 2009

hiiiiiiiiiiiiiii
😀 kofy. nevernice. tak tuto vy klabosite?! 😀 😀 😀
kati, a ty si ako na tom? len ako pre mna, zhrn mi to prosim 😀 😵

katka444
26. feb 2009

no ja vyzeram byt ok, ovulka (zistena pomocou BT) prebieha kazdy mesiac uz rok. na jesen odobrana krv na gynde na kadeco, vsetko ok, len najdene protilatky na toxoplazmu. co ale dokazuje len to ze som ju prekonala.
manzel 1x spg - pomale spermie, 2x spg vsetko ok. o mesiac ma mat aj HP a 3x spermio. ak bude ok idem na laparku.
to asi sicko 🙂 😀

shaarka
26. feb 2009

kto ma mat HP? hadam ty, nie? 😀 😀 😀
to je v pohodicke. fajne.
a laparky sa bojim, odkedy to katuske tak posrali 🤐

katka444
26. feb 2009

no a este sa liecim na stitnu zlazu. uz par rokov beriem lieky. ale aj miesty endokrinolog aj odbornik z Lubochne povedali, ze stitna zlaza tehu nebrani. aj gyndosovi som ukazovala tie vysledky z Lubochne a povedal ze by to malo byt ok.

katka444
26. feb 2009

nie shaarka, manzelikovi brali pri druhom spg aj krv na HP.

katka444
26. feb 2009

no ja verim ze snad laparka dopadne v pohode. 😖

shaarka
26. feb 2009

HP HP HP
hormonalny profil to asi nebude. ci hej?

a so stitnou mas co?

vavenka
autor
26. feb 2009

Shaari ty sa tiez chystas na laparku?

katka444
26. feb 2009

ano HP = hormonalny profil 😀

shaarka este pre teba napisem jeden pribeh. moja kolegyna ma dceru, ktora nikdy nemala prirodzenu MS, len ked brala antikoncepciu. chodila s nou po roznych gyndach od jej 15 rokov. ona potom dospela a nasla si priatela. stale brala antikoncepciu aby mala mrchu. raz jej tabletky dosli a ona si nesla prdpisat dalsiu-nestihala, tak ostala bez. a ked jej MS znovu po 3 mesiacoch stale neprisla, tak isla na gyndu, ze potrebuje znovu predpisat tabletky. gyndos jej zobral krv a ona bola tehu. vsetci boli z toho mimo, lebo uz boli zmiereny s tym ze mozno nikdy nebude mat babo-co im predpovedali lekari. a uz ma 2 rocneho chlapceka. takze zazraky sa deju 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre