Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
20. jún 2011

@vavenka da sa dokupit aj vanička, ale čo som videla tak neviem potom ako dat to pridavne sedadlo, jedna kočka sice nejako dala dole celu sportovu čast a tym padom mala riadne vaničku a za tym DK. Inac sa vanička dava nejako do sportovej časti. Ja vaničku nekupujem, ved sa da pouzit aj bez enj

vavenka
autor
20. jún 2011

@tinika no ja neviem, ale take novorodenča by asi malo byt vo vani, nie? Kvoli chrbtici a tak.. Si neviem predstavit, ze by som take male babo vozila v sportovom kociari.. Ja chcem v kazdom pripade vanicku. Su aj take surodenecke kociare ze vanicka a sportovy kociar, ale dost hebedne sa mi zdaju 😒

ingulik
20. jún 2011

@vavenka no je to dobre, ale zas som aj dufala ze sa zisti nieco...aby som to vedela riesit, takto som zase na zaciatku...a hormony nie, idem zajtra s tymi papiermi za gyndoskou tak sa uvidi co vymysli, ale jak ju poznam nevymysli...

vavenka
autor
20. jún 2011

@ingulik treba zmenit gyndosku, ak sa da.... Hormonalny profil pri takychto problemoch je zaklad.. No ale tak Veroniku mate, tym padom mas istotu, ze sa to da a mozno to fakt bola len nestastna zhoda nahod ☹ pozri na mna - tiez som xkrat potratila kym sa nam vanda podarila - som si myslela ze uz nikdy babo nebudem mat a druhy krpec sup sup ani sme nevedeli ako, aj som otehotnela, aj sa udrzalo, ani som pichat nemusela 😉 teda teraz picham, ale len preventivne kazdy druhy den najslabsiu davku, krv mam relativne ok 😉
@tinika napriklad tento sa mi paci http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8776724&tab=0 ale cena masaker, s vanickou, druhou sportovou castou a vajickom a vsetkymi adaptermi tak do 800,- eur 😖 tu je jeho popis
http://www.prenasedeti.sk/obchod/action/product...

ingulik
20. jún 2011

@vavenka neviem ci mi ho spravi ked este ssem tam kojim...

vavenka
autor
20. jún 2011

@ingulik fiiha, ty este kojis? Pekne 🙂 no a nechystas sa odstavit niku?

ingulik
20. jún 2011

@vavenka odstavujem ju uz pol roka ale stale zaspava na prsniku...

tinika
20. jún 2011

@vavenka dnes som prave taky videla .)) ale mne sa zdalo ze vela veci treba skladovat mame trapnu pivnicku 🙂) a ked je len pre jedno sportovy sa mi zdal taky zvlastny

tinika
20. jún 2011

@vavenka ta sportova čast je dost pevna a navyse budem mat vloznu tasku 🙂 nechcela som kupovat vaničku kvoli 4 mesiacom pato bol tiez len dovtedfy bo nechcel lezat a navyse nechavam si aj ten kočik čo bol pri patovi a tam vanička je 🙂) takze nebude stale maly v tej sportovej 🙂

vavenka
autor
20. jún 2011

@tinika no ved, aj vanda len tak, 4-5 mes bola vo vanicke, ale tak treba, no... ROzmyslam ze to na uvod risknem bez surodeneckeho kociara, predsalen este mam polroka, mozno aj viac, kedze do zimy s krpcom chodit nebudem... Mozno ho fakt nebudem potrebovat. A ak ano, tak sa kupi potom 🙂

tinika
20. jún 2011

@vavenka no ked budes čakat do porodu, tak dufam, ze nedopadnes ako ja ze som na neho čakala 2 mesiace a nakoniec objednala inde a aj tam to nebolo bez problemov 🙂) keby čakam ako som povodne chcela do porodu, tak sa s patom asi nepohnem od bloku, lebop olsednu dobu nejako zlenivel a velmi sa mu chodit nechce

vavenka
autor
20. jún 2011

@tinika no ako som pisala, aj tak sa v zime asi nebudem velmi motat po vonku... A ked, tak pojdem s muzom a kazdy bude tlacit jeden kociar 😉 a hlavne - radsej kupim potom o 50 eur drahsie rovno v predajni, ako teraz mam dat 500 a mozno ho ani nebudem potrebovat 😉

vavenka
autor
20. jún 2011

a taktiez ratam s tym, ze budeme uz v dome, takze na dvor s vandou pojdem, aj ked bude drobec spat v postielke 🙂

tinika
20. jún 2011

@vavenka tak to hej .)) my chodime vonku dost a ked mi treba ist do obchodu na vačši nakup tak to aj polhodka peso to nie vzdy maly tolko ide tak sa zide, kamoska ma 3r. dceru a este stale sa občas zvezie abo pospi

vavenka
autor
20. jún 2011

@tinika aj my teraz chodime hodne von, no myslim ze s dalsim krpcom v perinke a do zimy sa to na cas obmedzi s nakupy bude robit tato 😉

adenka
21. jún 2011

ahojte,
tak to vyzera ze druhe kolo zastihlo aj mna.. neplanovane a trosku so zmiesanymi pocitmi ale tak stalo sa 🙂

tinika
21. jún 2011

@adenka 🙂))) no ja umrem 🙂)) tak to je parada, tvoj mm pokial pamatam nechce druhe čo? 🙂) ze som ja tu rozbehla druhe kolo a vy sa chytate aj ked vas neopluvam tehu virusmi 🙂))
tak Gratulujem adenka 🙂

adenka
21. jún 2011

@tinika nechcel, a vlastne uz ani ja nie... ale stalo sa.. len nam drzte palce nech je zdravucke, lebo mm je len rok po chemoterapii a to by sme este nemali ☹

vavenka
autor
21. jún 2011

@adenka adeeeennnnnn no tak to je teda goool !!!!!!!!!! takze si ma nenechala v tom, hej?? 🙂 🙂 🙂 neboj dobre bude 🙂 mam doteraz v usiach nas rozhovor 😉 nasledujes ma v mojich slapajach 😀 a one, manzel s tebou aspon rozprava? Lebo ten moj 2 tyzdne bol bez zvuku 😀

adenka
21. jún 2011

@vavenka manzel je vpohode, myslim ze sa nakoniec aj celkom tesi 😀

vavenka
autor
21. jún 2011

@adenka to je super! Ja sa taak tesiiim 😉 fakt, velmi! A velmi vam to prajem, secko dobre bude... A ze uz aj mena mate vybrate, ty si jaka sikulka 😉

adenka
21. jún 2011

@vavenka tie mena mame este z predosleho tehu... my sme sa este v porodnici hadali ci bude viki, alebo dominika... a danielko bol od zaciatku tip na chalana.... ale netrvdim ze sa to este nezmeni 😀
mne sa strasne paci meno sofia, ale to sa nam nehodi k priezvisku...

vavenka
autor
21. jún 2011

@adenka nam sa k priezvisku nehodi nic 😀 respektive momentalne je vanda po mne, aj druhy krpec bude.. Ale tak ak by sa naaahodou stalo, ze sa raz vezmeme a deti dostanu jeho meno, tak musim tak vyberat, aby to nebol pruser potom 😀 😀 a absolutne nemam sajnu ani pre dievca, ani pre chlapca, tak si radsej pockam az budem vediet, co to bude, nech sa nemusim dvomi menami zapodievat 🙂 🙂

adenka
21. jún 2011

no ja chcem ist urcite na 3D v 16 tt a hadam sa dozviem pohlavie... tak to bolo aj u domci

zuzub
21. jún 2011

čaute ženy 🙂
@adenka gratulujem a držím palce nech je všecko OK 🙂
inak hlásim, že mi 4 dni meškaju tak už mám pokušenie zajtra ráno testovať, to by teda bolo keby osm aj ja bola tehula 😀

adenka
21. jún 2011

@zuzub jeeeej super... tak sup testnut 😀 ... a dakujem 🙂

vavenka
autor
21. jún 2011

@zuzub tak to z hej, zajtra rano ocakavam pozitivne spravy 🙂 aj ste plodili ? 😉

zuzub
21. jún 2011

no ja sa teda tehu necítim, ale asi to bude tým, že ani nemám kedy riešiť...
@vavenka no plodili jak plodili, vieš ked je mm furt cez týžden na služobke tak vrámci víkendových možností 😀

zuzub
21. jún 2011

a myslíte, že už mám testnúť, že by tam už aj mohlo niečo byť? 😕

tinika
21. jún 2011

@zuzub hih tak to by bolo 🙂)) a to este ani čarovny august neprisiel

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre