• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
autor
@zuzub no zavisi kedy bola ovula... zvykne ti meskat? ale ak uz 4 dni meska a mas pravidelny cyklus, tak ak si tehotna, isto uz bude test pozitivny :wink:
21. jún 2011 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tini preco carovny august? :wink:
21. jún 2011 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka mala som to take rozhadzane, ale posla dva mesiace už pravidelne, len to ťažko lebo pred mesiacom som prestala aj kojiť tak možno aj to má na to vplyv....ved predvlani v auguste sme hlásili svoje tehu :grinning:
21. jún 2011 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka a ty už nemusíš pichať? juuj to máš na teda dobre, ja ked si na to pomyslím bleeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2011 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzub drzim palce :slight_smile: .. a aj planujete dalsie?
21. jún 2011 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka lebo v auguste otehu vela z vas a aj vela čo poznam bab a mali problemy roky .)
21. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinika ale teraz bol maaaj lasky cas :grinning:
21. jún 2011 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka aha :slight_smile:))
21. jún 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka ta vies, my mame kexik zakazany tak som si ani neuvedomila hihi
21. jún 2011 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@zuzub picham picham, ale len obden 0,2ku,.... Akurat zajtra mam hematku, som zvedava na vysledky...
No tak teda zajtra testni, to bude prca :grinning:
@adenka ty ako sa citis? nevolnosti su?
21. jún 2011 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka je to zatial lepsie ako pri domi, poucila som sa, snazim sa stale nieco jest a potom sa mi ulavi.. pri domi som nejedla, len grcala.. nemozem mliecne a ani sladke moc, to ide hned von.. tak len maso :grinning:
21. jún 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka to bude chalan :slight_smile:)
21. jún 2011 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no podla cinskej tabulky to bude baba :grinning:
21. jún 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka hej aj ja mam taku, s chvostikom :slight_smile:))) prvykrat vysiel chlap ale teraz nevysiel chlap a bude chlap :slight_smile:
21. jún 2011 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adenka pri vande mi strasne islo sladke, na tony som ho jedla, teraz nemusim.... Podla tabulky vanda mi vysla, teraz by to podla nej mal byt chlap, no gynekologicka ma zatial opacny nazor :grinning: to ale uvidime na 100% az na morfo o mesiac, uz sa neviem dockat :wink:

@zuzub no ako????????
22. jún 2011 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka čo gyndoska uz dačo videla?
22. jún 2011 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@tinika tak vravela ze to vyzera na babu, ale to som estelen 14tt bola, tak nech to neberiem este na 100% :wink:
22. jún 2011 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka :slight_smile:) a ja mala pocit ze som v 16tt videla pipika hihi ale betar lekar nechcel povedat :slight_smile:
22. jún 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte takže hlásim krásky negatívny výsledok, našla som doma jeden test bol síce po záruke ale aj tak.....počkám si asi na ten august :grinning:
22. jún 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@zuzub drzime palce! :slight_smile:
22. jún 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, ja dnes hlasim psycho den. :stuck_out_tongue_closed_eyes: veronika nespala :rolling_eyes: , boli sme kupit listky do cirkusu, no cesta nekonecnaaaa... :angry:, horko jak slak... ale teraz je mala v cirkuse s mojou maminou, takze do pol deviatej mam klud. :sweat_smile: :grinning: a romanko zlaticko, ten taha uz tusim dve hodiny, to mam za odmenu. :dizzy_face:
22. jún 2011 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adenka gratulujem, jééééj, teším sa s tebou.. :dizzy_face: tuším tu všetci začínate druhé kolo, sa to riadne rozbehlo.. :dizzy_face: tuším už len ja, zuzub a ingulik za vami zaostávame.. Ale nebojte, dobehneme aj my.. :dizzy_face: Aj keď ja rozmýšľam, že kedy vlastne, keďže o necelý rok štátnice, aby som nerodila presne vtedy.. :sweat_smile:
22. jún 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vavenka, takže baba bude? :dizzy_face:
22. jún 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 dakujem :slight_smile: ... no my sme to nejak neplanovali, ale tak co uz teraz :grinning:
ja by som inak chcela druhu tiez babu
22. jún 2011 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@slniecko4 a hlavne ze ja chcela az o rok a som to tu rozbehla :slight_smile:)
sak odstatnicujes a odrodis hned a mas pokoj :slight_smile:)bude mudre babo
22. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojtee,teda tu je tehotnych xi.too uz druhe kolo riadne zaostavam.my sa nevieme rozhodnut ci teraz druhe,ci do robty a druhe neskor,asisa musi pritrafit neplanovane a bude rozhodnute.
22. jún 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petulig :slight_smile: a mas sa kde vratit? bo ja by som hladat musela a to sa mi neoplati :slight_smile:
22. jún 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@slniecko4 no uvidime :slight_smile: mala som zo zaciatku citak na chlapa, ale teraz uz ani sama neviem :grinning: a je mi to v podsstate jedno, teda dievcatku by som sa mozno trochu viac potesila ja, chlapcovi zas moj drahy a teda ja by som sa tesila kvoli nemu, chapes, takze uz co bude, dobre bude :wink:

@adenka to sa mi zda nejake povedome :grinning: :grinning: :grinning:
22. jún 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mum_to_be ak ti to pomoze, ani vanda dnes nespala a to je podstatne mladsia od tvojej :grinning: masaker to bol...
22. jún 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kukam ze vdaka druhemu kolu nam oziva tema .)))
22. jún 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok