Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
22. jún 2011

caute dievcata, este som celkom nedocitala, ale aby som si na vsetko spomenula... vavenka, my mame casualplay, veronika sa vozila do 18 mesiacov, no a 3 mesiace v kociku nebola, potom sa romco narodil. takze my sme surodenecky kocik neriesili. ale pravdu povediac, aspon taky skate by bol dobry. napriklad dnes ta nekonecna cesta... este aby som to upresnila - mame rozdiel 21 mesiacov, ty mas asi mensi, v tvojom pripade by som asi porozmyslala nad kocikom... inak, ked som myslela, ze mozno som tehotna (tretikrat), tak som s hrozou pozerala, ze ako by sme to poriesili, no a mne sa tiez najviac pacil ten Vibe, co ma tinika.

mum_to_be
22. jún 2011

@ingulik - ides na to super, taka prestavka je podla mna to, co potrebujes. a super, ze to beries tak z nadhladu. ja by som povedala, ze mat len jedinacika je take smutne pre dieta. ale zase uz proste jedno dieta mas, uz poznas ten super pocit byt mamina, takze keby aj dalsie dieta nebolo, uz to nie je predsa len taka tragedia, nie? ja by som brala aj tretie dieta, ale kedze snivame o dome, pekne sa po tejto druhej rodicovskej dovolenke poberiem do prace. 🙂 ozaj, este som vam nenapisala, ze sme nakoniec veroniku dali do sukromnej skolky (radsej ani nepisem, kolko to kostuje, musela som to rozdychat.). ale nasi sa ponukli, ze polku nam zaplatia. 🙂 no a je to bilingualna skolka (Sj a Aj), no a pokracuje aj skolou. teraz uz budu mat siedmakov. no a sranda je, ze zrovna hladali niekoho na vyucbu chemie, tak 1 alebo 2 hodiny tyzdenne im tam budem od septembra ucit. 🙂

mum_to_be
22. jún 2011

tak uz som docitala. 🙂 🙂 inak, aj ja som chcela babu. aby boli s vercou kamosky ako ja so segrou. no ale manzel sa asi lepsie modlil, hehe. 😉 ale teraz by som romanka nevymenila. je to anjelik, strasne je zlatucky... a pre vase statistiky, tak mne podla cinskeho kalendara vychadzali spravne. vavenka, a v 14.tt som sa doktora pri romankovi spytala, ci nevidi pohlavie. a hovoril, ze nic tam nevidi, no ale vidis - dorastlo tam daco, hihi. 🙂 tak mozno aj ty budes mat este chlapca. a aj si si nechala nejake veci po vande, ked si dalsie babo neplanovala, ci musis vsetko odznova kupovat?

vavenka
autor
23. jún 2011

@mum_to_be no hej, my budeme mat 19mes rozdiel, ale zas ideme do zimy, takze s prckom toho zo zaciatku vela nenachodim a tiez je tam sanca, ze dovtedy uz vanda kociar potrebovat nebude, takze uvidime, asi radsej budem zhanat az podla potreby, ale uz teraz viem, ze 600 eur za kociar nedam 😖
Ty si chemicka?? Som nevedela 😅 aj som minule pozerala na fb na tu kupelnu, ze co to ma byt, ale nejak mi nedocvaklo 😀
Veci po vande su momentalne aj s kociarom a lehatkom a vsetkym u svagrinej, alzbetka pouziva, potom sa mi to vrati spat 🙂 aj ked ja som dost dievcenske veci kupovala, ruzove a kvietkovane a tak, takze AK to bude chalan, aj tak sa kupovaniu minimalne veci na oblecenie nevyhnem 😉

tinika
23. jún 2011

@mum_to_be ty učis chemiu? 🙂) inac aj my chceme dom a mozno tretie, kedze chceme babu, tak asi bude musiet byt kompromis 🙂 bud jedno abo druhe, lebo bez toho aby som zarabala aj ja to nepojde, jedine ze sa nahrnu klienti 🙂 včera sa jeden novy ozval tak sa vytesujem 🙂 to by som nejako zmakla popri MD keby to prinasalo peniazky a tak by sme mohli mat aj tretie aj dom
🙂)

snazivazuzi
23. jún 2011

jeeej tini, ty si uz v 22tt? boooze ako to leti!
Vave, ako sa citis? Nevolnosti este más?
Oj, baby, kuk na profil :-P mám novinku! 🙂

ingulik
23. jún 2011

@mum_to_be nesuhlasim...keby som mala nadhlad tak mi nie je tak na figu...

mum_to_be
23. jún 2011

vavenka, to mas pravdu s tou zimou. a vies co, to budes mat super, ze uz budete v dome, lebo fakt tam sa da premotat. to je celkom celkom ine. takto mne ked jedno dieta spi, proste musime aj s druhym trcat vnutri a to je na figu... ja som v dome vyrastala od 11 rokov, manzel od narodenia, takze chceme z panelaku PREC!
tinika, tak som zvedava, ako sa rozhodnete, dom versus tretie babatko. 🙂
este napisem, mam romanko hore...

evus
23. jún 2011

caute babyyyyyyy...no teda 😕 ...sa tu siri nejaka nakaza????sa normalne bojim aj prispiet aby som sa nenakazila 😀 .
tak ja momentalne riesim co od septembra....robotu nemam a nejako to nesilim,lebo zbytocne by som sa tu niekde zamestnala do konca roka,kedze sa budeme stahovat...Misko uz nastupuje do skolky,takze si chcem predlzit rodicovsku dovolenku a to uz ozaj bude dovolenka,kedze budu obaja v skolke a ja sama doma 😝 ...akurat financne to bude trosku o drzku,ale hadam nejako prezijeme

vavenka
autor
23. jún 2011

@snazivazuzi jeeeej takze baba to bude?? gratulujem! ja som tiez zvedava, 4.7. mam poradnu... A nebyva mi zle, ani mi nebolo tak ze nejak dlho, mozno 3-4x mi bolo nie dobre, ale to nestalo za rec 🙂

@evus a ktovie, mozno do septembra uz aj byvat budete - pri vasom tempe a aj nejaka robotka sa naskytne... Aj ked verim, ze par tyzdnov bez deti by sa ti bodlo, ja si na take nieco este pockam, ach jaj 🙂

riadnu prietrz mracien mame momentalne v KE 😕

evus
23. jún 2011

@vavenka byvat urcite nie...v auguste este len okna zakladame a potom sa zacne robit vnutro,takze mozem v pohode oddychovat a ak sa vyskytne nejaka robota,tak to len potesi...vy ste ako na tom s domom?

tinika
23. jún 2011

@snazivazuzi jeeeej dievčatko fnuk fnuk len mne to nevyslo :(((( gratulujem
@mum_to_be no uvidime ako sa druhe narodi, ako budem zvladat, min. potrebujem potom pauzu a dat sa dokopy, lebo vraj mam maly interval medze tehu tak aj preto bolesti, sa čudujem, bo sak lekar vravel ze po sc rodia do roka normalne ale tak čo uz, o dome som presvedčena a babo zatial na 80% nejako to sklbime 🙂

tinika
23. jún 2011

@evus 😀 😀 😀 😀 ta oplujem? sak tvoj manzel nie je proti 🙂)
@vavenka aj u nas čape, ale nie je to prietrz

tinika
23. jún 2011

momentalne ma Paťko take skarede obdobie ze len mnauči a strasne pisti a zlosti sa a neda sa utišit, neviete poradiť? nepomaha na zadok ani ignoracia, ani objatie

vavenka
autor
23. jún 2011

@tinika tak ked ty mas maly rozdiel, tak potom co mam povedat ja? Mum ma tusim tiez taky rozdiel, ako ty budes mat...
@evus no dokoncuje sa toho tyzdna kupelna, akurat sme vcera boli pre umyvadlo a skrinky. Steny stropy uz su, este dlazby do chodby, omietnut krb a moze sa davat plavacka.... Potom este linka a vstavane skrine, uz sme aj vnutorne dvere a zarubne objednali...

evus
23. jún 2011

@tinika tinika...diky...neprosim...pluj po inych 😀 ...a to pistanie sme mali aj my...teda este obcas mame a Misko bol strasne majetnicky a casto sa zlostil...kamoska robi s bachovou terapiou,namiesala mu nejake esencie aby trosku sa ukludnil...sa mi to zdali bludy,aby sa proste po nejakych kvapkach zmenil,ale berie ich uz dva tyzdne a teda aspon ja mam pocit a vidim,ze sa ukludnil a je lepsi a najmiesala aj mne,lebo som tiez som mala obcas svoje stavy a citim sa lepsie...takze neviem ci pomohli kvapky,ale preslo len nejake blbe obdobie

@vavenka fiiiha...vsak to sa uz stahujete

vavenka
autor
23. jún 2011

@evus nooo este nie, este tam je co robit 🙂 ale dufam ze do porodnice uz pojdem z domu 😉

tinika
23. jún 2011

@vavenka mum ma myslim 21 ja budem mat 23 🙂) tiez si myslim ze to nie je maly rozdiel ale moje telo je asi proti 🙂)
@evus kvapky? ake kvapky?

evus
23. jún 2011

@tinika mozes citat...paci sa...dotycna co ma tuto stranku je moja suseda,to ona mi poradila aby som vyskusala,ked videla Miskove vystupy na piesku a myslim,ze prave toto zabralo...mas tam aj na nu mail,ak by si nieco chcela,staci jej napisat vola sa Monika Hulíková 😉

http://www.bachova-terapia.sk/

tinika
23. jún 2011

@evus dakujem pekne prečitam si, asi prv sebe dačo dam 🙂) nech som kludnejsia .)))))

tinika
23. jún 2011

baby 🙂) som nasla domček za super cenu 🙂))

vavenka
autor
24. jún 2011

@tinika daj link 😉 kupujes???

tinika
24. jún 2011

@vavenka 🙂 neviem, som rada, ze muz vobec uvazuje, lebo by sme si jeden byt mohli nechat, ale neviem v akom je stave, kukneme a sa uvidi http://www.x-reality.sk/rodinny-dom-presov-pred...
rovnu strechu som nechcela, aj svetove strany su nie velmi dobre tak uvidime,ale stoji tolko kolko nas byt, dokonca po tom čo mame jadro murovane aj menej takze fajn, bo čo kukam tak stariny za 4-5mil, tu idu

tinika
24. jún 2011

ale zase keby sme stavali, tak 2-3roky v haji, museli by sme predat obidva byty, na druhej strane by som mala dom podla svojich predstav, ale kedze stale neviem či by sa poriesil pozemok, toto je teraz lepsia moznost .)

vavenka
autor
24. jún 2011

@tinika nevyzera zle.. jeej lipniky, denno denne som tamadial prechadzala cestou do prace.... To je asi tak cca 15km, nie? No tak to by vam asi este jedno auto trebalo ..

tinika
24. jún 2011

@vavenka 🙂 no bud autičko pre tata male abo bude chodit busom, vela busov tam chodi tak nema problem a do prace nema daleko zo zastavky .) a aj brasko si tam opravuje dom a nasi hned vedla v dedine takze super 🙂 a dalekooo od svokry :D :D no uvidime zajtra ideme kuk tak som veeelmi zvedava

tinika
24. jún 2011

@vavenka inac waw ze uz si 16tt nedavno si hlasila ze si tehu 🙂)

vavenka
autor
24. jún 2011

@tinika no ty si na tom stale o 6tt lepsie, nie a nie ta dobehnut 🙂
a s tym busom sa da, to je pravda, ale to ani na nakup potom TM nebude moct skocit, ani nic vybavit..... A zas ked ti vezme auto, tak ty s 2 deckami len doma budes musiet ostat.... Ja tiez dumem ako to spravit, ale zas ja mam v praci firemne, tak na rok-dva sa mi auto kupovat neoplati, skusim asi s nasimi nejak sa dohodnut, ze mi budu poziciavat auto, oco s nim aj tak len do roboty a z roboty a sem tam na nakup... A v lete na zahradku... Aj teraz mi pozicaju, ked treba 😉

tinika
24. jún 2011

@vavenka 🙂 no kamoska sa stahovala do vedlajsej dediny, sa vieme navstivit cez kopec aj peso 🙂) takze nudou neumriem, a zase sa vieme dohodnut ze zobera auto niekedy mm a nakupi a niekedy ho necha mne .) a ked tak sa časom uvidi a mozno si kupi ine 🙂 ale toto budem riesit az ked uvidim dom a sa rozhodneme .)) toto uz bude čeresnicka na torte, ale by som bola happy keby to vyslo, uz by som sa netehala po schodoch s Riškom a je tam aj skolka takze Paťo by chodil do skolky tam a ako pises, Riško by hajal a my s patom von atd atd 🙂 a najma je ten dom v dedine kde par ludi poznam 🙂 a domy sa tam predavaju velmi velmi malo aj pozemky, a ked tam v ovela horsom stave a za vyssiu cenu 🙂 tak dufam, ze elektrika je novsia a uz len tu kupelku to by sme snad zmakli za mesiac či? Aby sme mohli predat nas byt .)

tinika
24. jún 2011

@vavenka raz ma dobehnes a porodis ale potom zase budeme mat viac tt .)) sak to neva ne? 🙂))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre