Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
15. sep 2011

@ingulik moj nastastie nemal ani raz zihadlo tak to preslo ked sme octom potreli ale napuchlo mu to

ingulik
15. sep 2011

@tinika ja som zihadlo hned vytiahla, ale bolo to cervene a trochu opuchnute...dufam, ze uz nas tak skoro nic nestipne...

adenka
15. sep 2011

babulky dakujem za podporu

tinika
15. sep 2011

@ingulik no ja verim ze osy uz pojdu spat, za tento tyzden sa aj srsne zase začali ukazovat tak snad uz pojdu spat na zimu

ingulik
16. sep 2011

@tinika no kym bude teplo spat nepojdu

zuzub
16. sep 2011

@adenka silno držím palčeky a verím, že bude všetko ok 😉
juuuj kočky tie osy sú svine, a tento rok ich je až až.....
vave picham picham len modriny jak šlak sa mi robia a neviem prečo 😕

adenka
16. sep 2011

ahojte, tak my sme si dnes dali s mm dlhu prechadzku a dohodli sme sa ze na amnio nejdeme... ked som si precitala vsetky rizika a to ze dobre vysledky este nemusia znamenat ze babo nebude mat morfologicke a ani mentalne vady, tak sme si povedali ze to je zbytocne riziko. na druhej strane som citala pribehy mamiciek co mali vysledky zle a babo sa narodilo zdrave.takze sa tomu neda verit a ja by som si to babatko aj tak za nic na svete nedala... takze za tie peniazky sa radsej objedname k dr. holanovi na morfologiu a verim ze vsetko bude ok....

ingulik
17. sep 2011

@adenka verim ze si sa rozhodla spravne a vsetko dobre dopadne

tinika
17. sep 2011

@adenka myslim ze aj ja by som sa takto rozhodla, ved aj teraz som amnio odmietla, ked sa lekar pytal či ju chcem, ked som sa pytala na tie vysledky .) a verim, ze odmenou vam bude zdrave babo 🙂 drzim prsteky

vavenka
autor
17. sep 2011

@adenka dobre rozhodnutie 🙂 a hlavne treba vsetko pustit z hlavky a tesit sa na drobca a uzivat si domcu, kym je danielko este v brusko 🙂 A pozeram, ze si akurat v polovici, super 🙂 Ako pohyby?
Uz citis? Ci este nie? Vsetko bude ok, mam taky citak! 🙂

A dnes to uz asi bude bez slniecka - no hadam prsat nebude, chystame sa skontrolovat pracantov poobede na domcek 😉

tinika
17. sep 2011

čafte, tak ja uz vyčačana, vlasky učesane, make up nahodeny .)) a ide sa svadbovat, potom hodim foto .))

adenka
17. sep 2011

@vavenka citim ale velmi jemnulinko kedze mam placentu vpredu tak drobcek sa mi mrvi pod nou... ale posledne dni ho citim coraz intenzivnejsie 🙂

vavenka
autor
19. sep 2011

@adenka jaaj pockaj. este budes nadavat, ked budes kopance do rebra dostavat 😀 😀
@tinika ako bolo na svadbe?

@ingulik @zuzub aako nevolnossti? Lepsie? 😅

tinika
19. sep 2011

@vavenka super bolo 🙂) len som tak strasne tancovat chcela (čo ja nezvyknem) a nedalo sa bars, jedna makarena a na hodku pokoj hihi

vavenka
autor
21. sep 2011

@tinika verim ti 🙂 mna vcera prvykrat take divne bolesti chytili, ako keby mi niekto heverom panvu roztahoval - pri vande som toto veru nemala 🙄 dalo sa to vydrzat, ale chodila som ako kacka 😀 a to sme po nabytkarstvach behali cele poobedie 😅

tinika
21. sep 2011

@vavenka sak ja cele dni v pohode chodim vačšinou, jedine ze panva boli, ale ked večer sadnem abo lahnem a idem potom na wcko ta sa chytam steny abo dačoho a idem jak tatar

ingulik
21. sep 2011

@vavenka nevonosti uz presli, uz ani neviem ze som tehu, len sa uz nevmestim do normalnych veci, musela som tehu veci vytiahnut
...kuk album Druhe bumbatko, daa som tam par foteciek 🙂

vavenka
autor
22. sep 2011

Ingu tak super 🙂 a z toho, ze sa nevopchas do normalnych veci, si nic nerob, mne vybehlo brucho takmer hned po ocikani testu, som mala aspon taky pocit 🙂 leto bolo ale super teraz, lebo som natiahla suknu s gumickou a volne tricko a bolo - teraz to uz bude horsie 🙂 Budem musiet v ramci stahovania prebrat satnik, co mozem este nosit a co budem musiet dokupit 🙄 🙄

tinika
22. sep 2011

@vavenka je t uz o chvilu 30tt sper

vavenka
autor
22. sep 2011

@tinika hej, od zajtra uz som 30tka 😉 A ty si uz v zavere, mozes ist tlacit 😀

tinika
22. sep 2011

@vavenka .)) no este aspon do 38tt 🙂) v pondelok začinam 36tt 🙂 a v stredu teoreticky mam rande s lekarom tak som zvedava čo povie ze ako rodim .)

vavenka
autor
22. sep 2011

@tinika no ved jasne, cim dlhsie, tym lepsie, ale ze teoreticky uz mozes 😉 a teda neviem ako tvoj doky, ale moja som si ista, ze sa jednoznacne nevyjadri.... Inak teraz bola kamoska na sekciu, po 20tich mesiacoch od prvej sekcie, sla na konci 38tt a potom jej lekar povedal ze len tak tak, ze bol najvysii cas, ze este 2-3 dni a jazva rupne... Maly mal 3,80..... Ja mam z toho nenormalny stres, ci to maternica zvladne, aj tento moj krpec vyzera, ze nebude najmensi ..

tinika
22. sep 2011

@vavenka ako gyndos vravel ze nie je dovod na sc, aj lekarka na utz v 30tt kedze placenta sla hore, ale myslim porodnika 🙂 a tej rany, to aj ja sa bojim a mam respekt tak preto som zvedava čo povie .)

vavenka
autor
22. sep 2011

@tinika tak dufam ze sa ti podari rodit prirodzene, ked si to zelas, ja pevne verim, ze skoncim 38tt a dohodneme si termin na sekciu - sice ma ta predstava nejak moc netesi, ale ja mam nenormalnu paniku z ruptury a nasledneho vykrvacania, nechcem riskovat..... No ale samozrejme tiez to necham na lekarov, ktovie, mozno sa maly vypyta na svet skor, ako bude naplanovana sekcia a vyriesi to za mna 😉

vavenka
autor
22. sep 2011

Ja tiez mam vsetko ok, maly je dolu hlavkou, placenta pekne hore na zadnej strane, takze z tohot pohladu ani u mna nieje dovod - vsetko bude zavisiet od jazvy, no....

tinika
22. sep 2011

@vavenka no ved ja si tiez dam poradit, ak povie ze sc tak sa nebudem haadt 🙂 ale dvaja pvoedali ze nie je problem tak asi nie je 🙂)) baby do roka rodia normalne a v pohode 🙂 ale ako pises ... no 🙂)))

vavenka
autor
22. sep 2011

@tinika no ja nepoznam ani jednu, co do roka rodila normalne... Ani do dvoch.... Tak uz ako bude, tak bude 😉

tinika
22. sep 2011

@vavenka ako asi ani ja osobne, to lekar vravel .)

vavenka
autor
22. sep 2011

@tinika hej, no uz ako bude, tak bude, len nech sme zdrave my aj nase deticky 🙂

tinika
22. sep 2011

@vavenka veru veru, ak mi nie je sudene zazit raz ten pocit vidiet hned babo, tak nevadi, aspon nebudem robit rozdiel medzi chlapcami čo sa porodu tyka :D hlavne nech je krpec zdravy a ja ok .) ved tato aj tak velmi pomaha, stačilo mu byt pri kontrakciach 🙂) tak keby bol aj pri porode asi maleho spapa .))))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre