Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

majulienka32
4. feb 2009

dakujem ingulik 🙂
nejak sa premozme ist do toho necasu... ved za chvilku tu mame jar 🙂 a budeme kocarikovat..

vavenka
autor
4. feb 2009

Ahojte 🙂
Ingu kam chodis na nechty?
Aj ja dnes musim pracvat 😠
Tini speci pre Teba http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Inak mame grafy na prvej strane 😉

majulienka32
4. feb 2009

ahoj vavenka, ako sa mas?

zuzub
4. feb 2009

dobré ránko 🙂

zuzub
4. feb 2009

majulienka tebe sa to už pekne kráti 😉

majulienka32
4. feb 2009

ahoj zuzub..hej krati..uz aby som mala za tym 🙂
a ty sa ako mas?

tinika
4. feb 2009

NO maju ahoj, tak opravar pride az okolo 4-5 a manzel je na marodke, tak mrzne, rano sme mali 17 stupnov.

majulienka32
4. feb 2009

tini no tak to potesi 😒 , a co je mangelikovi?prajem mu skore uzdravenie..vsak v podstate liecenie je na tebe.. telo na telo 😉

zuzub
4. feb 2009

maju ja sa mám tak v pohode

tinika
4. feb 2009

maju no to telo na telo by mu len horsie urobilo 😀 On nema chripku ale vyrazky z nejakej alergie, nikto nevie z akej a ma problem niečo chytiť do ruky a chodiť, ma to na dlaniach, v ustach, na laktoch, kolenách, chodidlách proste hroza takze ziadne snazilkovanie

vavenka dakujem za grafik, ja som zabudla, vies stale sme ich hadzali kazdy den, tak nekukam na prvu stranu a ani vsetky grafy tam ne su 😉

tinika
4. feb 2009

No vaven, pozeram ze niekto uz nezahala a snazilkuje o 106. Tak ne ze ma nechas v stichu 😀 😀

majulienka32
4. feb 2009

tinika, hruza, a nieco na to berie? nejake lieky alebo nieco?a ktovie mozno by mu to snazilkovanie aj pomohlo,bude aspon novy recept 😀

tinika
4. feb 2009

maju hej, uz par mesiacov sa napchava tabletkami, od decembra chodi kazdy tyzden na injekcie a aj tak to dostal a nic nepomaha

no to by som ho na snazilkovanie nenahovorila ani az sto rokov, je to dost bolestive, ked ho len nahodou nechtom poškrabem alebo tak 😅

snazivazuzi
4. feb 2009

Dobré ránkoooo 😵 😵 😵
joooj aky uprsany dnik /ci tyzden?/...
tini, ooojoj nezávidim ten radiator.... ani tvojmu manzelovi nezávidim, tie vyrázky musia byt fakt neprijemné.
Maju, ty uz porodis hocikedy 😀 sa uz tesim na Petka/ 😉
Dnes v noci sa mi snivalo o tom, ze som rodila.... no fasa zázitok.... 😀 😀 😀 odtiekla mi plodová voda, vsade krv, bábo na ceste, hlavicka vonku a tlaciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit - a bola som doma! no na koniec sa mi narodil krásny syn... a zrazu to na mna prislo zas, tak zase tlacik a bla bla..... a narodil sa aj druhy 😀 😀 😀 ten prvy bol s hnedymi vláskami a druhy blondák 😀

majulienka32
4. feb 2009

ahoj zuzi
😀 😀 a to sa ti narodili dvojicky? 😀 😀
no aspon uz vies co ta caka a nemusis sa stresovat pred pôrodom, mala si generalku 😀 😀

snazivazuzi
4. feb 2009

maju 😀 😀 ze dvojicky 😀 no keby som sa v nemocnici zobudila a hned by sa na mna vrhli ze mám dvojicky a nie iba jedno dieta, asi by som padla do komy 😀
Moje brusko je uz taaaaké velké.... ze mám problém dostat sa z postele von a problem je aj dlhsie sediet na wc 😀 Uz aby bol april 😝 😝 😝

majulienka32
4. feb 2009

zuzi a ktovie mozno sa fakt prekvapis a budes mat dvojicky 😀 😀
a co tak dlho vysedavas na wecku? 😀 😀 😀 vsak dojdi, sadni zatlac.. a jeto 😀 😀 😀
a do aprila ti to prejde ani sa nenazdas.. jeto tu cubi dub 🙂

snazivazuzi
4. feb 2009

no maju.... mne sa zdá, ze tam sedim dlho, a to iba cikám 😀 - dokedy by som tam sedela keby som aj zatlacila? 😀 😀 😀

janulik.j
4. feb 2009

ahojte diefcence 😉
nam zrovna zapajaju novu kablovku a net a maly spinkal tak ho zobudili ☹ ale nastastie sa vrtacky neboji...
maju tak nech ti prietoky dopadnu co najlepsie napis ako si dopadla 😉
zuzi takze typicke tehu sny ja som tiez furt rodila kazdu noc a vzdy to bolo hrozne lahke 😀 zuzi este pockaj ake budes mat brusko v 9.mes. to bol riadny zaberak ja uz som ledva chodila

majulienka32
4. feb 2009

zuzi 😀 , tak si tam ber zabavu nejaku, aby ti to rychlo preslo 😀 😀
a co dneska mas na plane?
akurat som sa dozvedela ze je kamoska tehotna.. snazili sa dva roky 🙂

majulienka32
4. feb 2009

ahoj janulik
takze Jakubko mal budicek..vsak hadam rychlo zaspinka.nie?
inak ako si nazivas s malickym? uz ste si zvykli na seba?

snazivazuzi
4. feb 2009

ahoj janulik 🙂

No na dnes nemám plány... lezat, oddychovat, spinkat... papat..... to je asi vsjo 😀 Nechce sa mi nic. Toto pocasie je na mna priliz velky zátaz, cely den ma boli hlava, som malatna, unavená, nemomáha ani káva ani kola, proste nic. Okolo obeda som uz unavená ako kon.
maju, ja sa na wc nenudim, ja normálne nevládzem sediet na miske 😀 máme priliz nizke wececko a brusko mi tlaci na stehná, proste neviem najst tu vhodnu polohu 😀 😀 😀

janulik, ten porod bol fakt velmi lahky 😀 ako si to vedela? si bola pri tom? 😀 /Este taky maly detail 😝, ze som rodila 4x. bo som po prvom aj druhom dietati tlacila von placentu 😨 😨 / aj ty?

majulienka32
4. feb 2009

zuzi, janulik to su dnes temy 😀 😀 😀
zuzi ozaj dojdi na nasu misu, my ju mame vyssie 😀 😀 😀

ingulik
4. feb 2009

vave na nechty chodim k jednej pani, ona robi doma je na voziku...
inak aj mne sa stale sniva...vzdy je vsade sama krv a nema mi kto pomoct...nechcem vediet co sa mi este bude snivat do konca tehu...

vavenka
autor
4. feb 2009

Ingu nemohla by si mi na nu hodit komtakto do IP?
Dakujem 🙂 lebo tam kde chodim su hrozne drahi......30 eur len za doplnanie 😠

vavenka
autor
4. feb 2009

komtakto= kontakt 😀

ingulik
4. feb 2009

Vave...kuk ip 🙂

vavenka
autor
4. feb 2009

Ingu diks 🙂
Tini no jak o 106? Sak kvoli mrche skoro tyzden nic, uz sme po sebe slintali pomaly 😀 😀
Milujem sex ktory nie je v case ovulacie 🙂 neriesim nic, len to ze mi je dobre 😀

ingulik
4. feb 2009

vave...nz
tak ja bezim sa poobliekat a idem na vlak....juuj sa mi nechce...by som naradsej zaliezla pod deku a pozerala na telku...tak zatial pa 🙂

tinika
4. feb 2009

No baby, takze dnes dalsia pohroma. *Som bola u šefa dat konecne podpisat nejake veci a sa ma pytal ze kedy sa rozlučime tak som povedala ze aj hned ked neni spokojni a on ze ne ze ukoncime rok. Tak to iste. Super proste sa dari. Taky bordel tu maju, kopu veci od nas chce čo ext. uct. ani nerobia a este vymysla a platit to ne to ho musim nahanat dva tyzdne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre