• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Lady - snažilky III

10. apríla 2016 
tini, teeeda. ty si ale sikulka. to si sa ponukla na vyhadzov? ak som to spravne pochopila. :sweat_smile:
4. feb 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini a moj grafik je hned na druhej strane :slight_smile:
4. feb 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati po pravdu tu mam aj ja toho plne zuby, strasny bordel a ja to nemusim, ale zatiaľ som nemala nič iné tak som chcela vydržať. NO tak musim pozhaňat par klientov a budem robiť sama a mať sväty pokoj od šéfov
4. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny grafik taky tehulkovsky dufam :wink:
4. feb 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati papas duphaston teraz?
Tini aj ja by som sa dakedy na robotu vykaslala, ale ja nemam moznost robit sama na seba a treba platit seky :angry: niekedy je to riadne na hovno :rolling_eyes:
4. feb 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo vaven, vsetko ma svoje vyhody a nevyhody, ked robis sama tak si musi nahanat robotu a aj klientov aby platili ale mas trocha volnost a ty mas isty plat ale aj nervy. Ja som tu tiez mala nervy a aj plat som si musela nahanat, tak si ho budem nahanat radsej doma
4. feb 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tin presne tak.....Asi pojdem podat loto aby som nemusela chodit do roboty :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave, podáme spolu? :wink: :grinning:
4. feb 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi oukej :slight_smile: ked vyhram prvu cenu tak 10% je tvojich, beres ? :wink:
4. feb 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne :grinning: Vave, a kolko lové ti mám poslat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vave tento cyklus som čistá :grinning: to ako bez hormonov. alezato antb. a kadejake sirupy proti kaslu. toho mam v sebe dost :rolling_eyes:
4. feb 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kati s atb pomaly, aby si nevystrasila fazulku :slight_smile:
4. feb 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som zedla poslednu tabletku antb. ale je na letaku napisane, ze neposkodzuje plod. tak snad neposkodi. :grinning: si verim. aby malo co poskodzovat.
4. feb 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som loto podala včera :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, tak ty si uz za vodou :grinning:
4. feb 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati neboj, ked vyhram cely jakpot tak sa s vami určite podelím a dufam ze aj vy so mnou :wink:
4. feb 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, supis. tak potom zatiahnes ten vikend v tatrach. a kolko je teraz prva cena?
4. feb 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ani ti neviem, ale dost myslim ze niečo cez milion eur a to by som vam aj dom kupila nie len dovcu zaplatila a by sme do inych hor isli za take love :wink: Do alp abo kde by ste chceli,
4. feb 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No az som sa kukla a je to 1.244.923,67 eur som myslela ze necham len 1.244.000. ale tych 923,67 je tiez pekna suma skoro 30.000,-
4. feb 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tini, super. tak alpy su nasee :grinning:
4. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj babenky. ja idem dnes navstivit kamosku, co ma 4-mesacnu dcerku. tak snad sa na mna nieco prilepi :dizzy_face: :dizzy_face:
4. feb 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu ja som ešete v robote a už sa mi tak nechce pracovať :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi ahoj, ty si ako na tom? Kedy testujes? :wink:
4. feb 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maju uz sme zabehany hl. je to super odkedy je manzelik doma necitim sa taka unavena a je to aj velka psychicka podpora, kedze ten nas krposko trpi na to brusko. aj tato noc nic moc on si skratka nevie poprdkat a potom ho to budi a vrti sa a zdviha nozky az sa zobudi tak mu do nekonecne masirujeme atd. ale snad sa to zlepsi. teraz tichucko sedka v kresielku, ja som na nete a manzelik pozera futbal, takze zohrana trojka :wink:
ale zaciatky boli narocne som si aj poplakala s malym a hl. trencianska nemocnica nula bodov, keby som tam bola este o den dlhsie, tak ma mozu previest rovno na psychinu :unamused:
Kati kedy testujes pri takom krasnom grafiku? :wink:
4. feb 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavenka ja asi tak skoro netestujem, kedže od najbližšie mrchy idem brať HAK, cca 3mesiace dovtedy by som mohla mať aj nejaké vyšetrenia za sebou a potom sa uvidí čo ďalej....
4. feb 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte jeden príspevok do inej témy a sme na druhej strane

kati tak sa ober bacilov aj za nas
4. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste???
4. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teraz prisli z nakupov boli sme kuknuť výpredaje v reserved sme spravili big nákup :dizzy_face: hlavne môj manželík si konečne nieco na seba pokúpil lebo on si málokedy dopraje :grinning: :grinning: :grinning: ste tu niekto??? :confused:
4. feb 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi ja som tu ale len na skok
4. feb 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je pekne, moj tiez po obchodoch so mnou behat bude ale ked treba jemu dačo kupiť....tak mu netreba, a bla bla bla
4. feb 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok