Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
6. apr 2011

vavenka, mne isla max.materska automaticky. tak to by mala aj tebe, nie?

mum_to_be
6. apr 2011

a kedy ides k dr?

vavenka
autor
6. apr 2011

Mum do dufam, ze nic nezmenili a tiez mi pojde... Len by ma zaujimalo, ze kebyze som PN, ci by mi tiez dali taku vysoku, ako pri Vande, no..
V pondelok idem za dr, isla by som aj neskor, ale potrebujem injekcie....

tinika
6. apr 2011

@vavenka jasne ze sa da, ja to mam cely čas v kuse od r.2006

tinika
6. apr 2011

@mum_to_be zalezi ako dlho uz si na prvej materskej, moja svagrina napr. bola tri roky kym sa druha narodila a uz nemala narok na matersku, lebo za posledne tri roky nebola nemocensky poistena aspon 270 dni

vavenka
autor
6. apr 2011

Tini to hej, ale ty si SZCO... No v kazdom pripade ja budem na materskej len rok a tristvrte, ked sa cervik narodi 😉 teda, ak vsetko dobre dopadne... A nevies ted, ako je to s PN?

tinika
6. apr 2011

@vavenka neviem ,asi by sa ti malo počitat z pravdepodobneho platu v zamestnani ale neviem na isto a ked počitam tak rok +3/4roka to je 21mesiacov, tri roky je 36m, a za tych 36m musis byt poistena 270dni a to nesplnis ak dobre rozmyslam, ja by som sa sla pytat na socialku na tvojom mieste a ak tak sa pytat, či sa ti oplati poistit ako dobrovolne

vavenka
autor
6. apr 2011

@tinika no ale ved predtym som bola poistena, nie? pred tym rokom a tristvrte... Teda neviem o akom poisteni to hovoris, ale ked som PN alebo na materskej, tak poistenie za mna plati stat .. Ci?

tinika
6. apr 2011

narok na matersku je ak si za posledne tri roky 270nemocensky poistena o tom hovorim a pokial viem stale to plati az sa idem kuknut

tinika
6. apr 2011

@vavenka kolko bude mat mala mesiacov ked sa narodi druhe? ale u zamestnancov asi stale bude narok, hoci neviem ako moja svagrina ona bola zamestnana pred nastupom na prvu MD mala narok a teraz uz nie ale neviem či tam uz neskončila teda teraz nie je ako zamestnanec, nechcem ta strasit a zavadzat, len pre istotu ta upozornujem pozistuj si na socialke ak sa da alebo si tam len zavolaj

tinika
6. apr 2011

@vavenka myslim ze v tvojom pripade to bude tak, ze v praci nahlasis druhu MD oni ti daju pravdepodobny prijem na socialku a z toho sa bude počitat, takze zalezi aky ti daju ten pravdepodobny prijem

tinika
6. apr 2011

@vavenka stat ale plati minimum aj to nie vsetky fondy neboj, idem studovat a zistim ti 🙂

adenka
6. apr 2011

ahojte
@vavenka a co to citam??? potichu graulujem a drzim moc palceky 🙂

ja sem uz moc nechodim, bambula mi zabera cely volny cas a co nie ona tak fotenie... ale tesim sa velmi, je to krasne obdobie, zaciname blabotat, najnovsie spieva hajaja kukuku dookola cely den... no laska moja navacsia 🙂

tinika
6. apr 2011

@adenka zlata, moj zatial gaga a takez vuky a kriči vsade ho najviac počut 🙂)) ale kecat nebude ani panovi

adenka
6. apr 2011

@tinika no my mame v repertoari take slova ako - lavor, mucha, papuce, capca, havko, mys, pisa, kako.... takze tiez nie nejako vela, ale zato brble cely den 😀

tinika
6. apr 2011

@adenka tak moj vedel ako robi jezko, konik, rybka, havo a hovoril mama, baba, tata a teraz tak akurat mama ked dačo chce, tata je uz kaka, pridal gaga a len havo, včera si spomenul aspon na rybky a konika a stale prikyvuje ano a nie 🙂) taky je zlaty pri tom 🙂

mum_to_be
6. apr 2011

@vavenka / tak potom daj vediet... drzime potichucky palce... 🤐

vavenka
autor
7. apr 2011

Jeeej aden cauko, dakujem, ale este to je vsetko vo hviezdach, ako to dopadne.... Nechystas sa niekedy do KE? Uz by sme mohli rande dat 😉
Mum jasne dam vediet, hadam dobre bude ..
Tini dik, na tu marodku sa asi vykaslem - aj ked, prachy by to boli slusne, aby som si nahodou neohrozila matersku, ktoru by som mala mat tak ako pri Vande-maximalnu, to dufam nezmenili, no...

evitkamalicka
7. apr 2011

ahojte,
po dlhom čase som nakukla a čo to nevidím

@vavenka gratulujem 😵

tinika
7. apr 2011

@vavenka tak zistene.md by mala byt z pravdepodobneho platu.
Inac ja od rana v nemocke,hroziaci potrat,pisem z mobilu,tak blizsie info,ak,da ingu alebo maju.papa

mum_to_be
7. apr 2011

@tinika - uz som ti pisala na FB. drz sa, hlavne nech to dobre dopadne, myslime na teba.

tinika
8. apr 2011

@mum_to_be este raz vdaka

vavenka
autor
8. apr 2011

@tinika dakujem.
A drzte sa v nemocke, ak mozes, daj priebezne vediet co a ako... A krvacas alebo co?

tinika
8. apr 2011

@vavenka nekrvacam,v pondelok ideme domov,ked budu ok vysledky.potom vam vsetko napisem,bo tu na mobile to je na dlho.aj mi potom pripomem tu pn,ti napisem k tomu daco

adenka
8. apr 2011

@vavenka chystam, len este neviem kedy... ale uz musim, lebo tam mam dohodnute 2 fotenia...
tak sa potom urcite ozvem

@tinika drzim palce...

snazivazuzi
10. apr 2011

Ahoj defcence 🙂
Vavevnka, gratulujeeeeem!!!! 😀 😀 😀 😀

Nakukla som, co nového a citam, ze si tehu! Super!

vavenka
autor
10. apr 2011

@snazivazuzi Dakujem, pozeram ze pravdepodobne budeme rodit spolu 😀 😀 aj ja tebe gratulujem!

vavenka
autor
11. apr 2011

Caute, tak som bola, tehotenstvo potvrdene 🙂 samorejme este srdiecko nebolo, ved je este skoro, ale dostala som lieky, mam injekcie, tak hadam vsetko ok bude..

@tinika uz si doma??

zuzub
11. apr 2011

@snazivazuzi
@vavenka kočky tak ste ma potešili až mi slzy vybehli 😵 držím palčeky nech sa drobčekom darí a všetko je OK 😉
@tinika daj vedieť čo a ako.

tinika
11. apr 2011

@vavenka tak sa drzte
@zuzub uz som doma a tato mi upiekol babovku,prekvapko
@snazivazuzi waaw ta ste sa rozbehli,aspon mam spolutehule a nebudem rodit posledna hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre