Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
17. feb 2009

no ja som dnes vytrepala, vyvesala, som zvedavá na zajtrajsi vysledok 😀 dufam ze zehlicku potrebovat nebudem 😝
ajtak som na tom tak, ze zatial sajnu nemám o tom ako vyzehlim ked nevydrzim stát ani minutu.... od soboty nejak nevládzem nic. 🙄

ingulik
17. feb 2009

hm tini...rada ti poutieram prach a povysavam 😉

janulik.j
17. feb 2009

ZDAR, ZDAR, ZDAR mna to tiez caka zajtra 🙂
Inak Evus som sa pobavila na tv. manzelikovi. U nas to prebiehava hladsie, ale zas su jeden na jedneho. Minuly vikend som bola s babami vonku do pol noci a zvladli to aj bezo mna, ale ked som odchadzala tak som videla tu smrt v manzelovych ociach 😀

snazivazuzi
17. feb 2009

inak, ja zehlim iba tie veci, kt. nosim vonku. také tepláciky a pulovre na doma nie. tie vyvesám tak, aby boli IN aj bez zehlenia 😀, a kedze som cely den doma a nikam nechodim, nosim iba tepláky....... 😀

ingulik
17. feb 2009

zuzi...ty uz mas narok, ale co mam povedat ja? nezvladnem vsetko urobit v jeden den ako predtym, terat musim jeden den prach, dalsi vysavat, dalsi kupelku a tak na etapy... co ma caka potom neskor??? 😒
ale zehleniu ZDAR ako vravi evus 😀 len keby potom tak chrbat nebolel...

snazivazuzi
17. feb 2009

ingu, ja by som najradsej poupratovala vsetko v jeden den... ale nevládzem 😒 normálne ma to stve. je to také blbé, ze ja max. poutieram prach..... a potom koniec, musim si lahnut. a manzel povysáva... a urobi vsetko mozné. 😅

janulik.j
17. feb 2009

Joj zuzi vidim, ze sa ti nevyhybaju "krasy" pokrocileho stadia tehotenstva. a bude horsie ☹ Deviaty mesiac je najhorsi to sa budes kazdy den modlit, aby si uz porodila. Mozno uz zajtra ti bude lepsie a mas len take horsie obdobie. Hlavne sa do nicoho nesil, ked sa ti nechce a pekne odpocivaj.
Ja sa na dnes lucim babenky vsetkym pekne snicky 😵

evus
17. feb 2009

janulik,dnes som ho zas nechala sameho s detmi kym som sla nakupit a dopadlo to lepsie,maly nereval,spokojne mu sedel na kolenach a Karin popri nich tancovala,ale to bol nakup zvaldnuty kozmickou rychlostou.

baby idem ja do hajan,prajemd obru noc a sladke sny.pa zajtra

ingulik
17. feb 2009

idem aj ja...dobru noc a sladke sny a pokojny spanok babatkam 🙂

snazivazuzi
17. feb 2009

Bru noc berusky 😵

tinika
17. feb 2009

Ingu vysava moj muzik ale prach by si mohla 😉 Tak bru nocku kocky

evus
18. feb 2009

Pváááááááááááááááááááááááááá 😀

kojim maleho,tak som nakukla,ale zatial tu nie je nikto...ako ste spinkali?my vynikajuco 🙂

katka444
18. feb 2009

ahoj evus, ja nic moc. zase ma boli hrdlo a asi schytavam nadchu ☹

evus
18. feb 2009

kati,nerozmyslala si ze pojdes k homeopatovi?svagrina mala takyto isty problem s detmi,kazdu chvilku boli na atb.,nakoniec jej niekto poradil homeopata a odvtedy maju pokoj

tinika
18. feb 2009

Bre ranko kuknite, sranda ne?

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

tinika
18. feb 2009

Prečo mi tu neoznačilo ovulku? Ved ked som bola prihlasena na ff,tak som ju mala 17dc

tinika
18. feb 2009
tinika
18. feb 2009

No nechapem to, tak proste ovulka bola 17dc a vtedy bolo tutu mutu

evus
18. feb 2009

tinik,kua to je graf 😝 😀

katka444
18. feb 2009

tini, dobrááá. staci jedno tutu mutu ale v spravny cas 😉

evus
18. feb 2009

tinik a fakt bude fasa,ked budes tehotna,nieze by som ti to nepriala,prave naopak,ale trafit sa sa takto? 😲 😲 😲

zuzub
18. feb 2009

dobré ránko žienky 🙂 tak ja už mám aj požehelné, fuuu tak sa mi nechcelo 😝

kati ja som tiež chorá mám nádchu hlava mi duní 😖

ingulik
18. feb 2009

dobre ranko...
tak ja som sice spala az do rana, ale v poslednej dobe ma tak boli chrbat ked rano vstavam, ze konec...neviem si najst nejaku schopnu polohu na spanie...uz mam normalne prelezaniny na bokoch a na chrbte sa mi lezi zle...tazko sa mi dycha....asi budem spavat po sediacky 😅
tini...parada...juj keby to vyslo
katka...skus toho homeopata....ja mam kamosku, dost vazne choru, normalny lekar ju odpisal a vdaka homeopatikam funguje normalne dalej 😉

tinika
18. feb 2009

Kočky to by fakt bola sila. No uviidime, a prvykrat mi je to jedno ako to dopadne, tak mozno aj to je dobre 😀

janulik.j
18. feb 2009

Bre ranecko...
Tak mi noc nic moc maly sa zase celu noc mrvil kv. tym jeho prdikom. O 22.00 uz vstal, isiel ho krmit mangel, tak ho doniesol az 1,30 do spalne. ja som zatial chrnela, takze som neni ani nevyspata tri hodinky vkuse to je luxus 😉 Len chudak manzelik, ked rano vstaval do prace...

Tini drzim paluchy! 😅

tinika
18. feb 2009

ingu musim dačo poriešit aby si mala s kym kočikovať 😉

tinika
18. feb 2009

dakujem vsetkym za drzanie palcekov 😉

zuzub
18. feb 2009

tini ono to tak býva, že ked to nečakáš tak prídu// 😎 ja to poznám 😉

tinika
18. feb 2009

No ja si myslim ze teraz mi je to fuk, otazka ako to bude o tyzden, dva. Ale mozno mi to bude aj potom, po tom čo muz sa nema k činu ...

tinika
18. feb 2009

Nejak sme sa prepadli skoro na druhu stranu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre