Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
29. apr 2009

ahojky 🙂
takze tinika nas natahuje ako na spagate???
ja som bola v skole, teraz mi bezi pracka....co varite? alebo ste varili?...my budeme mat vyprazany syr 🙂

tinika
29. apr 2009

Ahojte teraz som dosla
☹ Baby sa ma pytali či idem na pozorovanie na dva dni. Som bola o 12 s prazdnym mechurom ta ma potesila ze je pekne ako ma byt, ze nie je vpravo hore, ale kazala mi vypiť vodu čo mam a že potom este raz. a bolo zase v pravo hore a ze mi moze maternica prasknut, ze ci idem do nemocky alebo v pondelok na kontrolu. ze ked mi bude zle, okamžite do nemocnice. ☹

tinika
29. apr 2009

a foto nemam, ja som tam skoro nič nevidela, ešte menej ako minule u dokiho

ingulik
29. apr 2009

juuj tinika ☹ tak asi radsej chod do nemocky...mozno to dobre dopadne a ta pustia domkov potom...

zuzub
29. apr 2009

tini ☹ ja celkom dobre tomu nerozumiem, že aký tam je problém.... 😖

zuzub
29. apr 2009

ja by som tiež tini skôr išla do nemocky aspoň ti tam vedia hneď pomôcť keď treba....

katka444
29. apr 2009

tini ☹ ani ja moc nerozumiem. je zle umiestnene? alebo co? a mas nejake bolesti v brusku?

tinika
29. apr 2009

no ja som pochopila len toľko, že kedze drobec je veľmi vysoko a maternica je to trojuholnika, a fazulka je prave tam vysoko kde nema veľa miesta, ale ze to vyzera že sa bude pekne smerom do stredu zvačšovať, ale ze stať sa može hocičo, na rovinu povedala doktorka ze take pripady sa aj donosili ale ze aj nie.
Ingu ja som musela este dačo vybaviť, zajtra som sa vykaslana na skolenie aj stretko čo malo byť a budem oddychovať. A dufam, ze bude všetko ok.
Ja neviem, čo to všetko znamena, ak by mi maternica praskla, to potom uz žiadne deti nebudem mať? A ...

tinika
29. apr 2009

kati mna občas pychne napravo, alebo na lavo. Teraz som dost unavena, je mi trocha divne, ale som malo pila vody ta preto. teraz sa budem pozorovat jak debil a toho sa hlavne bojim

zuzub
29. apr 2009

tini a to akože je raz dole a raz hore 😕 s takýmto niečím som sa ešte nestretla.tini to prasknutie maternice je asi dosť nebezpečné, keď si ťa chceli nechať v nemocke, ja by som to neriskovla..... 😔

zuzub
29. apr 2009

hlavne sa tini nestresuj a snaž,sa byť v kľude ja viem je to ťažké 😝 ja má m takú skúsenosť, že čo sa más stať sa stane, ale neboj dobe to dopadne, treba len veriť 😉

katka444
29. apr 2009

a nepomohlo by to odpozorovanie v nemocke? aby si si bola ista ze je to ok.

zuzub
29. apr 2009

inak to je hrozné, to už nemôže mať konečne niekto normálne tehulkovanie??? 😕 tá naša téma je ako začarovaná....

vavenka
autor
29. apr 2009

Tini a okrem toho, ze je podla doktorky zle umiestnene, je vsetko ok? Myslim velkost plodu, srdiecko bilo?
Ja by som sa az tak nestrachovala, pamatas? Aj Evus vystrasili ze je zle a na boku a neviem co, a uz ma Miska doma a je z neho velky chlapec, hm? 😵

ingulik
29. apr 2009

tini hlavne dufat, ze vsetko dobre dopadne...oddychuj, setri sa...ja by som asi sla do nemocky, ako pise zuzi, vedia tam pomoct hned ked treba...

zuzub
29. apr 2009

ja tiež verím, že to bude dobre 🙂

adenka
29. apr 2009

ahojky, tini ja tomu tiez celkom nerozumiem ze o co ide, ale na tvojom mieste by som sla na to pozorovanie... aspon by si sa mozno dozvedela nieco viac... no drzim palce nech je vsetko ok...

tinika
29. apr 2009

Baby ja som strasna optimistka aj v tom najhorsom, takze teraz z toho aj konečne niečo mam.
no ze vraj je to ukazkovy 9tt to vravela pri tom prvom utz, no asi to trocha zveličila, ked nepovedala ze do nemocky idem a basta. No keby som mala viac casu si to premysliet aj by som sla. ale ja som v nemocnici bola len raz, a to ked som sa narodila 😀 tak som sa trocha zlakla a ...

tinika
29. apr 2009

kati sak aj ona vravela, ze su pripady ked to dopadlo dobre.
ja asi nemozem v ničom byt normalna, svadba bola kapitola sama o sebe a teraz aj toto

adenka
29. apr 2009

tini ale zasa ver tomu ze sa ti to trapenie vrati v podobe krasneho zdraveho babatka 🙂

zuzub
29. apr 2009

tini rozhodni sa ako chceš, len aby si potom neľutovala, že si nešla do tej nemocky 😖 to je len môj názor, ty musíš sama najlepšie vedieť ako sa cítiš....
ja som tiež minule tak rozmýšlala, že keby som bola tehu a mala by som ísť do nemocky čo by som robila lebo ja som totálny odporca nemocníc 😀 ale čo sa týka bábätka po tých skúsenostiach čo mám tak by som išla aj na celých 9 mesiacov keby bolo treba len aby to dobre dopadlo......

vavenka
autor
29. apr 2009

Tini a najblizsie kedy ides na kontrolu alebo aky je dalsi postup? Citam ze v pondelok na kontrolu - do nemocnice, hej? A za svojim gyndosom kedy mas ist?

tinika
29. apr 2009

zuzi ja lutujem uz teraz, ale tam uz nikto neni aby som sa dovolala asi
ale doma mozem pozriet telku, byt s vami a tam by som na to este viac myslela. Svorka ta mala reakciu ze preboha 😕 😕 😅 no najlepsie na tom ze svagrina tam robi ale je taka super, ze ani jej nevolam, keby bola normalna tak zavolam, ze nech mi vybavi, ze idem do nemocnice

simib
29. apr 2009

No nedá mi to nepovedať si názor.Tini mala by si ísť do tej nemocky.Je to nezodpovedné.To ti hovorím ako že som to prežila.Zomrelo mi bábo skoro v 8 mesiaci a doteraz to bolí.Nechci to zažiť.

tinika
29. apr 2009

vavenka no to som nebola priamo v nemocke, bola som v sukr. zariadeni kde maju najlepsie stroje v PO a v pondelok tam idem znova a k dokymu na buduci tyzden tak som sa rozhodla ze v utorok
baby čo si mam dať na obed? mam si objednať kuracie rizotko alebo prirodny kur .rezen s am. zemiakmi?
jooj hafan ma tu otravuje, zobre piskoty a ine lakocinky 😀

zuzub
29. apr 2009

tini a so švagrinou vôbec nevychádzaš? a ona robí priamo na gyn.oddelení?

tinika
29. apr 2009

simib viem ze by som tom strasne lutovala, ja asi idem skusit tam volat

zuzub
29. apr 2009

ja sa idem dievčatá persunúť z roboty domov a potom sa ozvem 🙂

simib
29. apr 2009

Tini moc na teba myslím a nech to dobre dopadne ale niekedy je lepšie dať na lekárov.Ja neznášam nemocky úplne hrozne,Aj keď mávam ladvinový záchvat tak tam nejdem,ale kôli bábatku by som spravila všetko aby sa to neopakovalo.Nič mi ho nevráti aj keď ja som za to nemohla ale lekár,lebo ma do nemocky neposlal.

tinika
29. apr 2009

simib no som mala pocit ze doktorka mi dala na výber, ze nie je to až tak hrozne, keby povedala ze musim a hotovo tak by som isla
zuzi no od začiatku je to divne a z mojej strany sa to prehlbilo pred svadbou ked nam do toho kibicovali a este ani mojich rodicov na svoju nepozvali a my sme pomali jej rodičom mali aj odvoz vybavit bo jaksi nesu autobusy to maju patnast minut do mesta ku kostolu
a ja sa jej do zadku pchat nebudem, keby som videla aspon maly zaujem z jej strany, som ochotna urobit prvy krok, ale teraz co sme tam boli ani neviem či mi vobec odzdravila a bavila sa furt z dakym inym a ked sme sami s nimi tak len taka nutna komunikacia ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre