Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
24. mar 2010

veru baby, blizi sa to, co ked nevydrzim ani do pondelka? Ale rada by som rodila so svojim lekarom....no ved uvidime 😉 mavam uz obcasne kramove bolesti, plus to tvrdnutie, asi sa to blizi 😉 uz to chcem mat inak za sebou...

katka444
24. mar 2010

neboj maxi, mala urcite pocka na vasho dr. 🙂

ingu, no vsak na skodu to urcite neni. a aspon nebudes do buducna lutovat, ze ste to neabsolvovali.

katka444
24. mar 2010

a mozno lepsie, ked sa porod zacne rozbiehat prirodzene. lebo pri vyvolavani byvaju silnejsie bolesti.

maxii
24. mar 2010

kati a ty sa zajtra dozvies, ci teda sekcia alebo normal porod? drzim palce 😉 😉

katka444
24. mar 2010

no mala by som. ak si dr. nerozmysli, ze este pocka dalsi tyzden. povedal minule, ze vsetko bude zavisiet od toho ci to uz bude vyzerat na porod, alebo este nie. a krcok tak zatial nevyzeral. ale uz mi skore napisal do knizky 2. doteraz bola stale 0

maxii
24. mar 2010

hej, takze to vyzera slubne 😉

ja teraz svoju knizku ani nemam u seba, maju ju v mojej karte 😒 cize voobec neviem co si tam popisali o mne na poslednej prehliadke v piatok....sak ked pride moj elkar ma vysetri zas a povie...musim byt trpezliva este 😉

tinika
24. mar 2010

veru ingulik ma pravdu aby si ty nerodila prirodzene skor ako dojde lekar .))

my sme boli na kontrolu dnes, este stale cvičit treba ale sa to lepsi

tinika
24. mar 2010

maxi ale poho ja som take mala tri tt pred porodom a aj to mu museli lekari pomoct 🙂)
kati ja som si zabudla okopirovat tehu knizku kedze som sla narychlo a teda ja som od 36tt chodila uz len na ctg takze som prvykrat pocula ze 2 na prijme to som bola na dva prsty otvorena a za dalsie dva dni som sa otvorila az po tej tableke na 4 prsty

zuzub
25. mar 2010

ahojte 🙂 včera som prišla domov uplne KO 😝 ale všetko som vybavila 🙂 mala som jeden maličký kazík tak som to 5 sekundové vrtanie nejak prežila 😀 bola som sa aj v robote rozlúčiť jáááj šak mi normálne až smutno bolo 😢 ani nie za robotou, ale za týmu ľudmi.....
a kočík objednaný bude o 2 týždne a môžeme si ho nechať v tom obchode a prísť pren až ked ho budeme potrebovať tak som rada aspon nám tu nebude zavadzať.

katka444
25. mar 2010

ahojte, tak dnes niesom o nic mudrejsia. dr. tam nebol. ma vraj dnes nejake neodkladne povinnosti. tak mi len sestricka zmerala tlak, odvazila, skontrolovala moc a urobila ctg. vsetko bolo ok. a zajtra mam prist o 12-tej k dr.

zuzub
25. mar 2010

čau kati, tak si ešte jeden den počkaš 😉

katka444
25. mar 2010

no co uz. ale sestricka mi prehmatala spodok bruska, tak sama povedal, ze to nevyzera, ze je tam hlavicka. no uvidime zajtra na sone.

zuzub
25. mar 2010

náš malý je dole hlavičkou už 2 mesiace, tak dúfam, že si to nerozmyslí a už tak aj ostane 😀

katka444
25. mar 2010

to uz urcite. nasa bola zase furt dole hlavou. aj na 3D bola dolu hlavou a potom si to rozmyslela 😀 no co uz

katka444
25. mar 2010

pridala som bruch v 38tt

evitkamalicka
25. mar 2010

ahojte

katka paradne brusko

vavenka
autor
25. mar 2010

Kati krasne brusko 🙂 tak zajtra som zvedava, ako dopadnes...

A nejak je tu mrtvo posledne dni, co sa deje? 😕

Ja som dnes bola u kamosky jednej, potom druhej, potom sme boli pozriet draheho sesterku v nemocnici, co vcera radila, juj mala je nadherna 🙂 som az nechapala.....

A zajtra mame piatok 😉

tinika
25. mar 2010

no čafte ani neviem kolko ste popisali, my dnes skoro cely den vonku, sme boli dvakrat. rano som začala umyvat aspon zaluzky v pracovni bo som nestihla po prerabke a strasne boli zaprasene. a potom vonku, potom rychlo papat a do mesta na nakupy, som hladala, skoro neuspesne ale predsa som si kupila tri trička trocha volnejsie tak aspon trocha som kludnejsia 🙂) a vy aky dnik ste mali?

tinika
25. mar 2010

no jak kukam na tie vase brusinka tak vy asi po porode nebudete mat take obrovske ako ja 🙂

zuzi ja som počas teu tiez mala len maly kazik som bola prekvapena ze ako kratko vrtal 🙂) ale po porode des, a to tvrdi ze kazy nemam a mna zuby boliaaaa

zuzub
26. mar 2010

ahojte 🙂 dnes konečne piatok, zajtra nastupujem na materskú 😅 huraaa.
včera mi mm oznámil, že najbližšie 3 týždne ide z roboty na týždnovky tak na 3-4 dni do týždna, ach jaj zase budem sama, dúfam,že malý vydrží ešte v brušku kým bude preč 😒

vavenka
autor
26. mar 2010

Zuzi hehe jak sa tesi na matersku 🙂 sak na materskej uz si nejaky ten piatok, v podstate 😉 ja si matersku uzivam uz od oktobra 😀

Neboj, isto vydrzi, este 3 tyzdne minimalne 🙂

Co mate dnes v plane? Ja som nedobre spala, tak som sa rozhodla ze dnes len vegetim 😀

zuzub
26. mar 2010

vavenka ja už som 3 noc zle spala stále sa budím neviem sa uložiť a strašne mám upchatý nos sa mi zle dýcha 😠
ja dnes tiež vegetím len mi ešte treba oprať vecičky čo mi dala kamoška pre malého

vavenka
autor
26. mar 2010

Zuzi no s nosom mam problem aj ja, uz nech skonci vykurovacia sezona, celu zimu som sa trapila..... A zacala som chrapat 😀 tak som sa predminulu noc budila na to, ze drahy na mna c-ka, takze tuto noc som si roztiahla gauc v obyvacke, nech sa obaja vyspime, ale som vstala dolamana nenormalne..... A bolelo ma brucho v noci - tak menzesovo, ale aj s tlakmi na konecnik, asi uz fakt poslickovia - asi 2 hodiny to trvalo, v roznych intervaloch od 5 do 10 min....

zuzub
26. mar 2010

my už máme v izbe vypnutý radiator a dnes sme spali pri otvorenom okne máme dosť teplo.to ja ťo dosť dlho 2 hodky to bruches bolelo a berieš magnezko? ja som si už znížila dávku a zatiaľ v pohode na noc si ale dávam stále 2 a tiež ma občas pobolieva hlavne ked sa zobudím, že spím na chrbte.
a ten nos mi zaberá jedine sprej sterimar ten si strieknem a mám na pár hodín kľud

evitkamalicka
26. mar 2010

ahojky....ako sa mame?

vavenka
autor
26. mar 2010

Cau evit - mame sa dobre - vid prispevky 😀

Zuzi no ja som si v zime normalne Olynth striekala, ked som nevedela dychat, uz je to teraz lepsie, tiez mame v spalni vypnuty radiator.....
Magnezko neberiem vobec, kvoli nizkemu tlaku..... Co mi pred mesiacom doslo zle v buse, tak som ho uplne vysadila, aj predtym som brala len jednu tabletu denne...... Ako ta bolest sa dala, ja len ze nieco nove 😅 a beriem to tak ze sa uz pripravuje telo na porod, najvacsi stres som mala z toho, ze nemam pobalene veci, takze dnes balim tasku 😀

zuzub
26. mar 2010

jááj hej viem, ked si písala,že si vysadila...tašku nemám ani ja zbalenú a čo je horšie stále nemám všetko pokúpené čo mi treba do porodnice, ale budúci týžden pôjdem do mesta a všetko už dokupim 😀
ahoj evi, fíííha ty už máš 21tt , ale to beží

evitkamalicka
26. mar 2010

bezi bezi, uz sa neviem dockat velkeho ultrazvuku

vavenka
autor
26. mar 2010

Zuzi no ja som uz pokupila vsetko - aspon myslim 🙂 takze len to nejakym sposobom rozumne usporiadat, aby sa to pomestilo secko do tasky 🙂 rozmyslam ci zbalit aj odsavacku mlieka......

zuzub
26. mar 2010

vidiš dobre, že si spomenula tu odsavačku, to mám , ktoré časti z nej sterilizovať? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre