Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
2. jan 2011

@tinika tni 3x ďakujem 😀

majulienka32
2. jan 2011

ahojte
prajem stastny novy rok veeeela zdravia a stastia a najme spokojne a zdrave deticky.. 🙂
Tak malo sem chodim..clovek je uz z fecbuku zmagoreny... 😀

tinika
2. jan 2011

@zuzub ja ze prečo 3x dakujes a to kon zblbol 😀 😀 😅

vavenka
autor
3. jan 2011

Caute 🙂 aj ja prajem vsetko dobre v novom roku 😉
Tak Vanda uz je definitivne na sunari, takze mozem si do knizky napisat ze bola kojena 7 mesiacov 😀 asi 2 tyzdne bojovala a nechcela vobec ziadne mlieko, tak som rada ze sa to takto podarilo... Inak ona lozi brutaalne po styroch, nestiham za nou 😀 aj sa dviha, postielku uz mam na najnizsom a aj tak sa tam v pohode postavi a trepe celou postelou 😀 sadnut sa jej uz parkrat podarilo ked bola na 4och, ale este to neovlada 100%tne... Ale ked ju posadim ja tak krasne hopa, aj sa pohra par minut.... Zuby ma 2 spodne a mam pocit ze uz pojdu aj vrchne, lebo je hrozne podrazdena, tak uvidime.... A samozrejme soplava je fajne, taham jej nos hadam kazde 2 hodiny, ale tak co narobime, uz nech je pozime!

majulienka32
3. jan 2011

ahojte
vavenka parada dlho si vydrzala s kojenim.oproti mojim styrommesiacom, co sa mi uz maly nechcel prisat.. 🙂
a este sa nasoplikujete pokial vam vyjdu zubky..
Inak tuto oznamujem uz od buduceho mesiaca zaciname pracovat na suredencovi pre Petuska...Tento mesiac este skocim na preventivku ci je vsetko ok a ide sa nato...uz sa tesiiiim 🙂

tinika
3. jan 2011

@vavenka super, tak to ste sikulky

@majulienka32 vazne? ja ze len ja som tak kratko kojila .)) do 3,5m. a drzim palce pri snazilkovani, my začneme tak v novembri 🙂)) a ked pojdem podla cinskeho kalendara hihi tak uz aj v oktobri, ale nechcem babo na leto tak asi az v januari začneme, len aby sa to podarilo hihi bo po prvom snazeni som zvedava jak sa podari 🙂)

majulienka32
3. jan 2011

tinika.ano vazne 🙂
takze aj vas caka snazilkovanie este tento rok..no uvidime ze kedy sa zadari..ak to bude ako priPetkovi tak o mesiac uz budem mozno tehu 😀
Ale tomu neverim, nechame sa prekvapit..
a ko tam davas tie mena aby to svietilo na modro?

tinika
3. jan 2011

@majulienka32 ja tiez neverim ze vyjde hned kedze chcem na určite obdobie rodit 😀 😀 pri prvom som tak nevymyslala hihi som chcela a neislo a teraz este aj chcem aj na zimu 😀 😀 😔 myslis to so @?
pod mojim prispevkom ti svieti modrym odpovedz, ked to das tak ti ukaze to meno a mne ukaze ze niekto pise mne, hore ako mas internu postu vedla je kto ma spomina a tam ak ti svieti červenim čislo tak niekto ta spomina 🙂 a aspon nemusim čitat vsetko ak nemam čas

majulienka32
3. jan 2011

@tinika aha uz to som si vsimla ze ma niekto spomina hehale toto som nevedela ze ako funguje..🙂
a co sa tyka planovania tak planovat mozme osud to uz nejak zariadi..to aj ja som planovala rodit normalne a vsecko som preto robila a nakoniec sekcia..tak isto to moze byt aj s planovanym tehotenstva..vsak nechame sa prekvapit nie? ja by som chcela rodit v novembri hehe 😀 ty ktory mesiac?

tinika
3. jan 2011

@majulienka32 ja som vzdy chcela september ako som aj ja ale bola som rada ze som vobec tehu a teraz by som zase chcela na zimu bo s brusiskom v tych horucavach ee a navyse uz s patkom .)) a ja tiez chcela normalne a nevyslo

vavenka
autor
4. jan 2011

@majulienka32 serus maju, no ze sa ukazes 🙂 joj Petusik je trasne podareny, krasny chlapcek, furt ho na fejsbuku obdivujem 🙂 🙂

@tinika no mate obe moj obdiv, ja ked si spomeniem na moj deviaty mesiac - +25 kilo, palenie zahy, chrbat bolel, hlava, fuj! A do toho tiez ta sekcia a potom bolave cecky..... No este som v stave ze si to uz nechcem zopakovat 😀 a dajme tomu ze by som to prezila, ale teraz je Vanda jak cert! Vsade len lozi - tam kde nema samozrejme, stavia sa, stvera, a mam pocit ze jej horne zuby lezu, lebo je hrozne mrzuta... Mlieko nechce pit, vymysla, v noci poriadne nespi, no na nervy 😀 😀

vavenka
autor
4. jan 2011

Inak mne porod v maji vyhovoval - cez zimu som este nemala take brusisko a pred letom som sa rozpadla 😀 a aj to ze v lete som si to s krpatou uzila, aj tak vacsinu dna prespala, tak som ju nalozila do kociara a cele dni sme sa flakali 🙂

tinika
4. jan 2011

@vavenka mne zase vadili horučavy a nevedela som si predstavit ze maly na siroko baleny v tej horučave bude 🙂) ale ako ma byt tak bude 🙂 a prečo nas obdivujes? ze ideme na druhe kolo? sak to uz budu mat drobci 3 rocky a viac ta to myslim je uz celkom v poho, ja obdivujem take čo maju do roka dalsie .)) to si neviem predstavit pri mojej praci 🙂

majulienka32
4. jan 2011

@vavenka diky vave..poviem Petkovi ze ho teta vavenka chodi obdivovat: 😀
a co sa tyka druheho kola tak tini ma pravdu..akolo tretieho roka sa to uz da..skor by som si to ani ja nevdela predstavit.
ty by si kedy asi chcela druhe?
mala ti nechce mliecko.?naopak Petko zase mliecko vkuse by pil aj ked sa normalne nae este za tym chce aj mliecko..aj muz sa ma minule pytal ze nestacime kupovat Nutrilon ze ci petko to mlieko je?? 😀 😀

tinika
4. jan 2011

@majulienka32 petko este nepije kravske? ani do varenia nedavas? my tiez este sunar pijeme ale do privarku som dala, aj lekarka kazala postupne pridavat. ale pije ho len v noci, cez den len papa a jogurty musim ho naučit pri ranajkach aby aj mliečko pil

majulienka32
4. jan 2011

@tinika do jedla mu davam kravske.papa v podstate to co my...len na pitie mu davam umele a necham mu aspon do troch rokov..je to tak lepsie vraj..umele mlieko na pitie vraj nieje stavane na detske ladvinky..zbytocne by ich zatazovalo a nechcem mu este privodit nejaku alergiu..tak radsej takto to riesim..aj lekarka povedala ze do troch je to lepsie aby bolo dieta na umelom..
a robievam mu niekedy na veceru aj krupicovu kasicku tiez s normalnym mlieckom..🙂
ty odkedy davas kravske na pitie?

tinika
4. jan 2011

@majulienka32 ja nedavam na pitie kravske, 🙂 len do jedla ako ty, ved som pisala ze davame sunar .ˇ) a este nejaky čas budem davat hoci kazdy okolo hovori ze prečo uz nedam kravske a krupicu som este neskusala 🙂

majulienka32
4. jan 2011

@tinika aha tini fakt,,asi som bola zmagorena ked som to citala ci co 😀 😅
a krupicka je vyborna bud mu do nej dam nesqik alebo skoricu..velmi mu to chutii🙂 a aj dobre zasyti na noc, ale aj na ranajky sa moze dat...

tinika
4. jan 2011

@majulienka32 🙂 po krupici ti spi celu noc? ja davam este kase ale uz som rozmyslala nad krupicou tak skusim asi 🙂) bo moj betar sa zase budi na mlieko v noci a to sme uz mali kasne ze az rano o 5-7 vstal a teraz uz o 2 -3

majulienka32
4. jan 2011

@tinika niekedy prespinka a niekedy mu to nestaci..on je velky papkac ..ale v noci sa mi nezobudi len sa zamrvi a viemze je hladny tak mu strcimmliecko do pusy a vypije zo spanku...Petko pije mliecko po ranajkach aj po obede aj po veceri niekedy... 😉 je to mliekoholik 😀

tinika
4. jan 2011

@majulienka32 🙂 a to mas prichystane či on v pohode počka? bo moj uz narieka ked robim 🙂

majulienka32
5. jan 2011

@tinika vecsinou to je mliecko ktore vecer nedopil.. a ak nie tak mu v noci zarobim.neplacka spinka dalej len sa mrvi a maximalne trocha zamrnci. 🙂

tinika
5. jan 2011

@majulienka32 tak to mas dobre, snad aj moj uz v takom veku bude kludnejsi, mam pocit ze cim je starsi ta je to horsie 😀 😀 este ze to na zuby mozem zvalit 😀 😀 😀

zuzub
5. jan 2011

ahojte ženy 🙂 joooj nedobre sa máme chorá som ☹ aj Miško ešte berie do piatku ATB,ale už je lepšie bola som s ním v pondelok na konrolu.neviem čo si mám dať zatiaľ fičím na paralene ,ale tiež ho nemožem brať týžden 😒 a k doki ísť nechcem lebo by mi určite dala ATB.....
@vavenka to je aj tak super kojiť 7 mesiacov 😉 hlavne,že je Vanduška aj ty spokojná 🙂
ja som zvedavá dokedy my vydržíme lebo náš Mišiak on je úplný závislák na dide takže u nás bude asi odúčanie ťažke ale dlhšie ako do roka ho kojiť nechcem lebo ked vidím kámošky ako majú potom staršie deti problém odúčať a nemôžu sa nikde ani pohnúť tak nič moc.
inak my sme teraz asi dva týždne dávali na večer nutrilon comfort kôli Miškovmu kakaniu a už sa mu to napravilo, takže dávam kašu a v noci kojím 2 krát niekedy 3.

tinika
5. jan 2011

@zuzub ja som nachladena ale da sa to, pomaly odchadza, skore uzdravenie obom prajem

majulienka32
5. jan 2011

@tinika 😀 😀 😀 hej ved zuby mozu za vsetko neeee 😀
@zuzub takze takto chorlaviete? a malemu co bolo ako sa ma? uz je lepsie vsak? ☹ a skoro nech ste zdravucki obaja 🙂

zuzub
5. jan 2011

@majulienka32 miško mal zapálené hrdielko a tiež mal teploty, ale on je už celkom ok.ja som volala teraz svojej doki tak mi povedala,že mám brať ten paralen, propolky na hrdlo a keby som kašlala tak hedelix a ked mi nebude lepšie tak mám prísť.tak verím , že bude dobre 🙂 inak Peťko je fakt strašné krásny vždy kúkám foto na FB 😀

majulienka32
5. jan 2011

@zuzub zuzi no to by ti malo zabrat. mne na hrdlo zvykne zabrat skoro vzdy jox sprej..to je velmi dobre tiez..
inak aj ja vkuse kukam vase deturence..az nechapem jak rychlo vsetky vyrastli 🙂
vy druhe kedy planujete? 😉

zuzub
5. jan 2011

@majulienka32 no druhé neviem uvidíme ale ja by som najradšej ked bude mať Miško tak 2 - 3 roky

majulienka32
5. jan 2011

@zuzub ved hej, vraj aj taky vekovy rozdiel je nejlepsi aj pre surodencov.. 🙂 ak sa to anm podari na tento rok tak to bude mat petko 2 roky tristvrte.. 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre