Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati nie nevravela, uz ju pocujem ako by ma sprdla ze testujem este predtym ako ma dojst mrcha 😀 😀
Tento posledny testik som odfotila, tak sa kukni a povedz ci je to prelus alebo nie.....

katka444
24. mar 2009

neviem co je to prelus, ale slabucky tienik tam je. ja by som to asi ukazala doktorke. ved co tak nech ta sprdne, ale chcela by som pocut jej nazor.

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati prelus = prelud 🙂

vavenka
autor
24. mar 2009

Kati toto je na 11 DPO. Den predtym som testovala s rovnakou znackou, bol snehobiely....Takze to nemoze byt v teste, ja to uz fakt nechapem 😠

snazivazuzi
24. mar 2009

vave, takych tienikov som mala viac nez dost a tehu som nebola. podla mna iba presvitá ciarocka.... nic si z toho nerob, a nemysli na to. priliz skoré testovanie sposobuje potom iba to, ze budes mat myslienky ako: oh a co ked som bola tehu.. co ked som mala MA... co ked.... blabla.... a pritom iba test klame.
Nabuduce testuj fakt len vtedy ked mrcha má dojst alebo ak uz meská. 😵

vavenka
autor
24. mar 2009

Zuzi, zodpovedne Ti mozem povedat ze nic nepresvitalo, fotka nieje velmi kvalitna, no bol to pekny ruzovy tienik a aj ako som spominala, den predtym bol taky isty test snehobiely.....Mas pravdu, testujem skoro, ale ked ja si nemozem pomoct 😅 😨

snazivazuzi
24. mar 2009

viem, viem... niekto je závisli na alkohol, niekto na cigarety....na cokoládu.....a niekto na tehutesty 😀

vavenka
autor
24. mar 2009

Zuzi 😀 tak radsej na testoch ako na alkohole 😀 😀 aj ked aj takato zavislot ide do penazenky 😝

zuzub
24. mar 2009

čaute, ženy 🙂 ste tu poriadne toho popísali, mala som čo čítať 😀

adenka
24. mar 2009

vave tak skus zacat s alkoholom co to spravi 😀 😀 😀

petulig
24. mar 2009

🙂 jaaj ja som si dala dva taniere sosovice a taaak ma teraz boli brucho kua
aden toho dokiho som uz poriesila, poslala som maila tomu novemu a mi do pol hodiny odpisal,aj smailiky mi tam popisal , uplne iny pristup . Dokumentaciu si vyziada vraj sam, takze sa ani nemusim unuvat k mojmu staremu . Uz len zajtra na tie testy. Jaj vytesena som.

zuzub
24. mar 2009

chcem sa vás spýtať či máte niektroá skúsenosť s výpočtami mudrJonáša alebo poznáte niekoho kto to skúsil aj s touto metódou 😕

petulig
24. mar 2009

zuzi velmi by som sa na to nespoliehala. Poznam jednu rodinu, mali dve dievky a velmi chceli syna. Vsetko mali super vypocitane a nakoniec aj tak dievka. Mozno to bola nahoda, ale aj tak sa mi to zda cele take uletene.

zuzub
24. mar 2009

ani mi nejde o to či chalan alebo dievča,ale skôr ten výpočet otehotnenia pýtam sa lebo sú na tú metódu veľmi rozdielne názory, tak neviem 😒 ale keď je človek už zúfalý tak asi skúša všetko

petulig
24. mar 2009

za vyskusanie nic nedas si myslim, tazko radit ked som to nikdy neskusila. 😒

evus
24. mar 2009

zuzub,kamaratka tiez skusila jonasa,malaproblem s otehotnenim a teaz ma 2-rocneho chlapceka,takze u nej tato metoda zabrala

janulik.j
25. mar 2009

Prvááááááááááá 😉
Dobre ranko vsetkym a pekny den! 😎 Ja som skoro odpadla, ked som rano pozrela z okna a vidim, ze je nasnezene 🙄 Co sa tento rok tej zimy dlhociznej nezbavime?! 😠

tinika
25. mar 2009
zuzub
25. mar 2009

ahojte 🙂 aj u nás to vonku vyzerá ako na vianoce

tinika
25. mar 2009

ahoj zuzi no u nas tiez popadoval snezik ale len tak troska a uz svieti slniecko

adenka
25. mar 2009

ahojte,

zuzu moj manzel s exmanzelkou sa snazili o babo 2 roky a vraj im to vyslo vdaka jonasovi...vraj otehotneli presne na jeho termin, aj je to chlapec ako pisal a aj sa narodil ako pisal...
ale ja neviem..mne sli jeho terminy uplne mimo ovulky, takze ja tomu az tak moc neverim...

tinika
25. mar 2009

No kočky, ten moj sef ma fakt sklerozu, on si nepamata ze ma vyhodil a este sa čudoval a pytal či fakt idem preč 😀 😀 😀

janulik.j
25. mar 2009

De steee? 😖 tse-tse netvarte sa vsetky, ze pracujete 😉
Tini, tak to mas dobreho sefa, mala si mu povedat, ze ti slubil aj velke odstupne, ked je taky sklerotik 🙂
Niekto granadyr? 😝

snazivazuzi
25. mar 2009

😲 😲 😲 to fakt tu este nikto nebol od rána????? 😨 😨 😨

my sme mali poradnu, tak ja mám potrvdenie od lekára ja som sa neflákala ale vy????

takze vsetko Ok, srdiecko bije o106, malicky sa má dobre, prietoky ok, a máme 2700g 🙂 a TP 14.04. 😵 /cca tyzden pred Tp podla uzv/

tinika
25. mar 2009

Janulik no to asi tazko, lebo tam nie som na prac. zmluvu ale na zivnost hihi

snazivazuzi
25. mar 2009

😲 kde ste sa stratili?

majulienka32
25. mar 2009

ahoj zuzi tu soooom 🙂
gratulujem k takej peknej vahe 😉

snazivazuzi
25. mar 2009

dakujeme 🙂
SC bude cca o necelé 3 t. takze bábo by malo mat okolo 3,3kg... no som zvedavá 😀

majulienka32
25. mar 2009

zuzi sekcia je super.. nemas sa coho bat...
a ozaj ako sa vlastne bude malicky volat? uz sa nevies dockat ked sa narodí vsak?

tinika
26. mar 2009

Ahojte, to tu ešte nikto nebol???

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Podľa VIP čo som mala by som zajtra mohla testovať a by mi už malo ukazať ak som tehu ta uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre