Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. sep 2010

@mum_to_be 🙂

vavenka
autor
13. sep 2010

Mum esteze tak 😀 ja som dnes mala den katastrofa, Vanda ho cely prerevala, tatko nam menil nejake veci vodarenske v kuchyni, ale z roboty na hodinku z toho bol cely den a aj tak sa to nedokoncilo, takze byt je ako po zemetraseni, voda odstavena, na kociari defekt, no den blbec... LEn dufam ze zajtra bude lepsie 😉

vavenka
autor
13. sep 2010

Este mam dotaz: Vanda ma vo vnutri cikulu celu cervenu - male pysky... Skusala som jej to zasypat framykoinom, ale este horsie 😖 ani harmancek nepomohol... Neporadite mi maminy?

ingulik
14. sep 2010

@vavenka ja ti moc neporadim, asi len aby si s nou zasla k dr., ked uz pre nic ine tak pre pokoj v dusi....

vavenka
autor
14. sep 2010

Ingu bola som, poradila mi harmancek 😒

mum_to_be
14. sep 2010

vavenka, neviem poradit... ☹
co sa mna tyka, bola som v poradni a vraj na prst som uz otvorena, takze moze to byt uz kedykolvek. 😀 nie je mozne... 😀 dalsia poradna uz vo stvrtok rano, ak teda dovtedy neporodim, hihi. 🙂 inak, vcera som si dala horuci kupel, ze tomu trosku skusim pomoct, tak mozno to pomohlo. pri verce nezaberalo nic... a dnes mame pokazeny vytah, pamatam si, ze aj pri veronike niekedy v 9.mesiaci nam nesiel a fucala som do schodov.

mum_to_be
14. sep 2010

takze som vam uz nasepkala a mozete pisat svoje tipy... 🙂

vavenka
autor
14. sep 2010

Mum no ja som bola na jeden prst otvorena 2 tyzdne 😀 takze uvidime, ale toho tyzdna to este nevidim 😀

tinika
14. sep 2010

@mum_to_be a ty stale chodis na poradnu ku gyndosovi? bo ja od 36tt len na ctgcko tak uz sa to naozaj krati, taaaak ja si myslim zeeeee hmmmm to budeee 18.9.

mum_to_be
14. sep 2010

vavenka, tvarim sa, akoby som tvoj prispevok ani necitala, nehnevaj ma!!! 😉
tinika, ano, moj gynekolog je aj porodnik. veronika sa narodila u ineho, ale teraz som sa rozhodla takto...

tinika
14. sep 2010

@mum_to_be no ale do 18teho to uz vydrzis ze? 🙂

mum_to_be
14. sep 2010

to keby som vedela, tak sa tym zivim, hihi.... 🙂

vavenka
autor
14. sep 2010

Mate niekto snazivazuzi na FB? Daavno som o nej nepocula....

mum_to_be
14. sep 2010

@vavenka ja nie...

mum_to_be
14. sep 2010

a aby som nezabudla, 2v1 😉

tinika
15. sep 2010

ja som zuzi pisala IP ze sa ma fajn ale nestiha a neviem či mam na fb

mum_to_be
15. sep 2010

2v1 😔
dnes sme absolvovali asi posledny vyletik pred prichodom nasho certika, boli sme v ZOO a potom u segry gratulovat k 30-tke. 🙂 a kolaudovat bytik, krasne to tam maju. 🙂

tinika
15. sep 2010

@mum_to_be 🙂 tak este 3 dni .)

mum_to_be
15. sep 2010

🙂
som zvedava, co zajtra povie dr. na poradni, ci sa tie porodne cesty otvorili viac, alebo to bude, ako pisala vavenka, na nejaky cas este status quo... drzte palce, idem tam uz na pol siedmu, dufam, ze vstanem... takze dnes uz idem do sprchy, ine dni to balim pomaly az o polnoci, dnes uz asi stacilo, predsa len - ta zoo aj cestovanie dali trosku zabrat...

tinika
15. sep 2010

@mum_to_be 🙂 tak skoro, nemohli ta nechat este pospat kym mozes? 🙂 sa tesis ze bude repete? Nočne vstavanie, prebalovanie, krmenie, ....

tinika
16. sep 2010

No mum sa nejak nehlasi, tak som zvedava čo noveho

mum_to_be
16. sep 2010

@tinika - dnes normalne robia len cukrovkove testy, ale boli sme tam dve baby uz v termine na bleskovu kontrolu. zajtra mam regulernu poradnu, aj v nemocnici (ozvy a prietoky) a potom u mojho dr. co sa tyka dnesnej kontroly, tak dr. povedal, ze na 2 prsty, tak dufam, verim, ze uz coskoro... @vavenka - este ze si nemala pravdu...

mum_to_be
16. sep 2010

@tinika - no uvidime, aky bude maly romanko. k veronike som od zaciatku vstavala len jeden, max. dvakrat.

tinika
16. sep 2010

@mum_to_be a ty si na čo vlastne dnes bola? ved tie testy na cukrovku sa robia skor ze? tak to si mala fajne ze ku kojenemu si vstavala 1-2x za noc, to jesupe

mum_to_be
16. sep 2010

ved prave, ze vo stvrtok sa robia len testy na cukrovku - tie su tusim okolo 24.tyzdna. no ale este si doktor zavolal mna a nejaku dalsiu babu, co uz mame terminy. takze sme tam boli navyse, kvazi, tak preto to bolo aj tak skoro... mna len pozrel, ze na kolko som uz otvorena. no a zajtra ma caka kompletna poradna. aj s vysetrenim mocu, tlaku, neviem, mozno aj utz. plus tie ozvy a prietoky v nemocke.

tinika
16. sep 2010

a otvorena si ako minule? či viac?

mum_to_be
16. sep 2010

viac, v utorok na 1 prst, dnes na 2. 😉 uvidime, co zajtra... dnes si hodim taky riadne horuci kupel...

tinika
16. sep 2010

@mum_to_be no ale nikto netipoval 17teho takze počkaj do 18 🙂

tinika
16. sep 2010

@mum_to_be no ale nikto netipoval 17teho takze počkaj do 18 🙂

janulik.j
16. sep 2010

ahojte zenusky 😉
trosku vas zanedbavam, ale venujem sa na 100% teraz mangelikovi s malym, este si uzivam posledne dni kym sme vsetci traja ☹ uz v stredu nam odchadza 😢 neviem ako to bez neho zvladneme a hl. maly je na neho hrozne naviazany... inak sa mame fajn, maly je tento tyzden akysi divoky na vsetko hovori NECEM, tak mam pocit, ze mame doma pubertiaka 🙂
Mum myslim na teba a dufam, ze aj Romanko bude take dobre babo. Lebo ja som rada, ked k malemu vstavam raz za noc doteraz. a to nehovorim, ze kazdu noc sa pyta za mnou do postele a obcas aj vymysla a je aj hodinu hore. som myslela, ze ked s nami nespaval ako malinky, tak uz to nebude vyzadovat 😒

slniecko4
16. sep 2010

čaute babenky,
@mum,takže ešte stále 2v1? 🙂
@janulik a kam ti odchádza manžel?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre