Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
15. jan 2010

Kati no u nas to stoji 76,- eur....
Ale - ja ked som bola v 20tt na morfo, tak mi to prepinal do 3D/4D, takze som malu videla, ved aj fotku mam v 3D formate, takze ten zazitok mame aj my obaja s drahym /bol so mnou/ - akurat ze nemam zaznam.....

Inak ani moj nebol este so mnou u mojej gyndosky, ale chcem ho vziat, lebo ona bude aj moj porodnik /dufam/ tak chcem aby ju poznal..... Len neviem kedy ho donutim
😀

tinika
15. jan 2010

ahojte, čo dnes porabate tak v piatok? ja idem pracovat kym mali haja, mm isiel hrat hokej tak snad sa nedolame hihi uz by sa mal aj vratit pomaly

vavenka
autor
15. jan 2010

cau tini,
ja som prave nalozila pracku a idem do sprchy 🙂
drahy siel na pivko, ale tiez by uz mal kazdu chvilu dorazit 🙂
Aky bol dnes PAtko?

adenka
15. jan 2010

cafte ladys

no dominika bola uuuuplne zla po tom ockovani... plac a plac cely vecer ☹ ☹
konecne zaspala, ale uz som bola rozhodnuta dat jej nurofen...ked sa zobudi asi jej dam lebo chudatko je strasny mrzutko ☹

ingulik
15. jan 2010

ahojky, 🙂
Nika uz spinka, dnes sme boli na kontrolu s klbikmi a uz nemusime balit na siroko...v podstate sme ani nebalili, iba na noc som jej davala 🙂
psika sme si rozmysleli, mm je aj tak proti...tak az ked budeme v dome byvat a slubil mi ze vtedy aj dvoch mozem mat 🙂
aj my sme si dnes vychutnali slniecko, fajne sme vymrzli ale super bolo...dufam, ze este par dni vydrzi take pocasicko 😎
idem prihodit nejake fotecky so stromcekom a potom sa idem supnut do sprchy a poludstit sa, lebo uz som jak zena z pralesa 😀

vavenka
autor
15. jan 2010

Aden 😖 tak dufajme ze ti pospi v noci lepsie a zajtra uz bude dobre....
Ja som dnes bola s dvojickami a jeden tiez vstal "hore ritou", no taky bol ugraucanucky chuda... Vtedy taka bezmocnost cloveka chyti, ked nevies co tomu dietatu je, ako mu pomoct, ani nakricat nan este nemozes 😅
len vydrzat....

ingu 😀 😀

adenka
15. jan 2010

ingu aj ja som dnes zhadzovala srst...mm sa vratil po 3 dnoch zo sluzobky tak aby sa nezlakol ze ma v posteli medveda 😀 😀

vave aj ja dufam, zajtra mame oslavu u svokra tak nech sa tam nenervacim....

vavenka
autor
15. jan 2010

kokso jak som sa zlakla !!
som bola teraz na velku, utieram sa a pozeram - krv!cerstva!
nastastie to islo z dupy... uff.... ale nebolo mi secko jedno!! ble, uz chcem rodiittt !!!!!
(prepacte za detaily z mojho pobytu na toalete 🙂 )

ingulik
15. jan 2010

aden...neboj zajtra uz nebude pamatat...aj Nika bola taka...nastastie nas ockovanie caka az v maji najblizsie...pridala som par fotiek, tak mozte kuk 😉

adenka
15. jan 2010

vave hemoroidy?? ja som ich mala po porode, chvalabohu uz odisli a dufam ze sa nikdy nevratia...

ingu nika uz je velka kocka 😉 ..strasne je zlata...
ja som sa dnes pytala na kontrolu klbikov a vraj az v 8. mesiaci...nechapem..boli sme v 6. tyzdnoch a od vtedy nic...

mum_to_be
15. jan 2010

caute, adenka - pribrala som 13 kil. (a z toho verca bola 4 kila presne.)
ingulik, tie vertoniky su ale peknucke, vsak? 😉
vavenka, tak to by som aj ja bola na infarkt, to mi ver...
nasa verca je tiez tieto dni taka mrzutka trosku, idu jej stolicky. zatial vykukla len jedna, aj to asi nie kompletne. nuz, musime vydrzat...

ingulik
15. jan 2010

mum...na spapanie 🙂

mum_to_be
15. jan 2010

😉 a ako vasa veronika papka?

ingulik
15. jan 2010

mum...no zeleninu ani citit...to krici, odvracia tvar...ale kasicky spapa a aj vyzivky...minule som ju ukecala na zemiak, ale musela som jej ho predzut aj ked bol popuceny a este strieknut na lyzicku mlieko a tak to horko tazko zjedla, ale ten pohlad hovoril nieco v zmysle: Ak mi to das este raz, vratim ti to! 😀
...dufam, ale ze si na zeleninku zvykne, lebo vcera mi dr. povedala, ze ak nezacne a bude mat zly krvny obraz tak bude musiet lieky brat a to by som nerada... a tvoja Nika ako jej ide papanie?

mum_to_be
15. jan 2010

ingulik, skus cukinu, ta je trosku nasladla, mozno jej bude chutit. potom by si jej mohla inu zeleninu postupne pridat do toho. nasa verca s papkanim nema nejake problemy. nic neodmietala. aj ked dnes mi bolo smiesne, ze z jedla povyberala vsetok hrasok, potom vsetku mrkvicku a ostatne nechcela. poslednych par dni je mrzutejsia, aj tie obedy jej az tak nejdu. inak sme bezproblemovi...

adenka
15. jan 2010

mum no 13 kil...to ja som mala o 15 viac, tak preto to ide tazsie dole 😅

ingulik
15. jan 2010

mum a ako jej ju uvarit a popucit?
...no ja som pribrala 14 kg a este stale mam 7 naviac...ale mne nesli kila dolu kvoli stitnej zlaze, teraz ked uz beriem lieky tak sa aj vaha pohla smerom dolu 🙂
inak baby ma od vcera boli mrchovsky brucho, ale nie stale, len sem tam a mam taky priesvitny vytok, az som musela intimky vytiahnut.... myslite ze uz dojde mrcha? 😨

adenka
15. jan 2010

ingu no je to mozne... ja uz mam za sebou aj tehu test 😀

mum_to_be
15. jan 2010

adenka, tak to verim... a este kojis?
ingulik, ano, len uvar a rozmixuj. snad jej bude chutit. moja kamoska vravela, ze ju dostala az na tuto cukinu. ved uvidis, vyskusaj. ingulik, a mozno ta mrcha nedojde. ci? 😉 teda aspon ja som mala vytok, ked som otehotnela.

ingulik
15. jan 2010

no neviem ci si ja nekupim jeden v pondelok 🙂 pre istotu...davali sme sice pozor, ale cert nespi 😀

mum_to_be
15. jan 2010

(myslim vytok v case ocakavanej ms)

mum_to_be
15. jan 2010

ingulik, pekne fotecky!

ingulik
15. jan 2010

no s mm sme mali tutu mutu naposledy pred nejakymi dvoma tyzdnami...juj baby nestraste ma...lebo aj mna to uz napadlo, ale som to nejako popierala...

mum_to_be
15. jan 2010

ved pockas cez vikend a uvidis. ja ta nestrasim, ale u mna to tak bolo.

vavenka
autor
15. jan 2010

ingu a nebude to nahodou ovulka? ten priesvitny vytok... ak je prva po dlhej dobe, moze byt aj bolestiva 🙂
jeej aden ty ocikavas testy a ani sa nepochvalis?? 😀 😀 😀 no dufam ze to niesu hemeroidy, len pukla nejaka cievka...ale fakt ma skoro vystrelo na tom wcku 😒

booze 13-14 kg, kokso jake tabulkove cisla 🙂 ja mam uz teraz 9, takze ratam ze za dvacku sa dostanem hravo 😅

ingulik
15. jan 2010

mum...dakujem...no ved uvidime 🙂 sak dam vediet...

adenka
15. jan 2010

mum kojim aj dokrmujem...ale ako mi kazdy hovoril ze sa kojenim chudne, tak ja mam skor opacnu skusenost, lebo by som zozrala aj chladnicku keby mi vosla do ust....

ingu ze pred 2 tyzdnami..aka zavist... ten moj by najradsej kazdy vecer a ja taaaak nemam chut ☹ 😒 ... dnes sa tiez nejak moc chysta...budem musiet rychlo zaspat 😀
ja som robila test, lebo mne dosla mrcha v oktobri a od vtedy nic... ale bol nastastie negativny...

ingulik
15. jan 2010

vave...viem si predstavit ako si sa zlakla...a ovulka? no neviem, nikdy ma nebolela, ani som netusila, ze ju mam...a moze to boliet aj dva dni? no v pondelok asi ocikame test ak do vtedy nedojde mrcha...

mum_to_be
15. jan 2010

ingulik, tak drz sa.
vavenka, a odvtedy nic?

adenka
15. jan 2010

vave no nastastie sa nebolo cim chvalit...s takou malou dusickou som nanho pozerala 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre