Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi dolu hlavkou je uz, chvalabohu.....takze vacsinou sa mi vypuci ritou alebo chbtom v hornej casti brucha + okopava ma, niekedy az pod rebrami 😀

maxii
14. mar 2010

aj moja sa natlaci na jednu stranu najcastejsie na lavu a do praveho boku kope patickou, a do vrchnej casti brucha pod rebra kolenom robi take tahy 😀 aj mna to obcas az zaboli ale strasne rada to pozorujem 😅 😅

baby kolko mate vo vybavicke dupaciek, tych najmensich??

zuzub
14. mar 2010

ja mám tuším len dvoje 56, mne sa to oblečko v tej veľkosti zdá byť strašne maličké

vavenka
autor
14. mar 2010

MAxii ja mam novych asi 5? + nejake po svagrinej, ale to neviem presne ci su uplne ze najmensie.... + mam aj 56tky teplacky dvoje, ze k bodynkam a trickam.....
Ty mas kolko?

tinika
14. mar 2010

no my ked budeme mat nahodou druhe, tak patko bude musiet spat uz v detskej takze aj preto sa neponahlam, hoci čim skor bude sam tym lepsie ze si to neuvedomi ja som skoro spala sama v detskej bo bracho sa narodil rok a dva mesiace po mne 🙂 a prezila som to hhi
vave aspon bude pekny byt ked budete odchadzat či uz na predaj alebo prenajom 🙂)
vave a neprehanaj to s pracou na mna ste kričali a to som bola v 7 mesiaci tak odychuje hej?

maxii
14. mar 2010

ja mam asi 6 dupiek a 2 take supravicky ze body s dlhym rukavom a gatuse k tomu....tak to by asi mohlo stacit nie? tie dupacky su niektore new born a niektore 56 tusim, niektore mam pozicane po kamoskinom malom a su poodstrihovane stitky tak neviem, ale odhadom.....su biele a bledomodre tak moze aj bambulka nosit 😅

zuzub
14. mar 2010

a tiež mám asi 2-3 polodupky asi také 56, ale väčšinou som kupovala až od 62, akurát z tesca mám nejaké veci, viac kusov tú veľkosť 0-3, tie newborn som nekupovala

vavenka
autor
14. mar 2010

Hej ja tiez mam z tesca tie baliky + tie tri ruzove, co mam aj v albume..... Ale tak ved kebyze bude malo, tak sa operativne dokupi 😉 obchody budu otvorene aj potom 🙂 alebo sa castejsie bude prat.... Aj ked myslim ze tych najmensich netreba vela, prinajhorsom sa oblecie uz do vacsich 😉

A zuzi hej, tie 56tky su take malinke, ale za zavisi od toho ake bude babatko, ci sa narodi pod tri kila alebo nad styri..... Nasa nema byt velmi po kom velka, tak pevne verim ze bude tak okolo 3 kil 🙂

Tini neprehanam, ja len tak sa tu mocem, utieram prach, vysavam a tak.... Maluje tatko a velke veci prenasa drahy 😉 a ved hej, bude zas na 5 rokov pokoj - teda rada by som ten byt nepredat, ale ak budeme musiet, tak aspon sa nebbudem hanbit 😀

tinika
14. mar 2010

vave 🙂 inac ja som mala tych najmensich asi len jedne dupky a ja som mala kosielky a svetriky do perinky, a potom uz vačšie nosil a aj teraz občas oblečiem aj vašie sak aspon ma volno nozky hihi bo som včera nasla pyzamko naspodku čo bolo velke som zabudla na neho a uz ho asi ma oblečene prvy a posledny krat, nozky uz su akurat 🙂) musim ho sfotit v tom 🙂)

zuzub
14. mar 2010

vavenka ja tiež verím náš bude okolo 3kg a zatiaľ to tak celkom aj vyzerá, neverím, že teraz zrazu začne extra priberať, na konci 31tt na poradni mal 1600g a doki vravel, že to je tak akurát

vavenka
autor
14. mar 2010

Tini no aj ja sa obavam toho, ze na niektore veci aj zabudnem ze ich mam 😀 😀
Dokedy si pouzivala perinku?

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no moja je trochu vacsia, tak pevne verim ze nebude pokracovat v tomto rezime 😀 my sme na zaciatku 31tt mali 1700..... Ale tak to su len orientacne vahy.......

zuzub
14. mar 2010

ja som sa teraz pri praní tiež čudovala, že jeeej aj takéto máme kúpené 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi ved to! a ja mam niektore veci oprate a ozehlene uz od vianocnych sviatkov 😀 hlavne tie po svagrinej - to nemam sancu si zapamatat, co mam.....

zuzub
14. mar 2010

ja mám pocit, že vecí máme veľa a aj tak nám bude niečo chýbať 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no ja s tym ratam, ze v praxi zistim ze nejaky druh oblecka mi bude treba dokupit a naopak, nieco malej ani raz nestihnem obliect 😀 ale tak to su bezne straty prvorodiciek 🙂

vavenka
autor
14. mar 2010

A teda nekupovala som 20 eurove znackove veci, vacsinou je vsetko z vypredajov, takze mi az tak luto isto nebude....

zuzub
14. mar 2010

mne ešte treba nejaké osušky zo dve kúpiť mám len takú jednu s kapuckou

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no ja osusku nemam este ani jednu 🙂 ani frote, ani plienkovu, uz sa chystam do toho obchodu asi mesiac, ale nejaka som leniva ci co 🙂

vavenka
autor
14. mar 2010

A este nemam doplnky na kociar - plastenku a sietku proti hmyzu.....a slnecnik? ten neviem ci mi bude treba....

zuzub
14. mar 2010

no ale už máš aspon kočík 😀 slnečník kupovať nebudem, mne sa to nejak nepáčí na kočíkoch 😖

tinika
14. mar 2010

zuzi ani mne sa nepaci 🙂 ale kazdy ma svoj vkus
vave na začiatok ti aj plienka vačsia postači to bude drobna 🙂) ale rychlo vyrastie
a perinku hmmm presne neviem uz ale v druhom mesiaci uz som ho na nej len mala polozeneho, nechcel byt zabaleny a kedze často bolelo brusko spinkal na brusku takze bol rozbaleny uz aj v 1 mesaici ale svagrina čo mala sa narodila koncom oktobra mala este na Vianoce, takze asi kazdy po svojom, hoci dnes je moda uz z poodnice nosti bez perinky, oblečene a tak. ale mne bolo fajn kym som ziskala prax ho obliekat do kosielky a svetrika aj to je zaberak prve dni bo som sa bala ze take malicke ručky .... a zabalila do plienocky ako v nemocke a do perinky

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi no hej, to mam 🙂

vavenka
autor
14. mar 2010

Tini no podla mna perinka/zavinovacka je super, lebo teda aspon ja mam potom pocit ze babtko je v pevnom a ked ho beriem na ruky tak mu neublzim 😀 a je s nim podstatne lahsia manipulacia..... Takze ja mam po svagrinej 2 vyplne a asi 6 povleceni perinkovych, dufam ze mala tam bude chciet byt....Kosielky tiez mam, ale pride mi praktickejsie body, aj fajne drzi plienku....

tinika
14. mar 2010

vave presne a ja čo som ho mala v zime aspon mu bolo teplo a mal pocit ako v brusku 🙂 bezpečny
hej ale ja som davala zo začiatku latkove plienky takze v pohode stačila košielka lebo plienka mu bola od prs po kolena 😀 😀

zuzub
14. mar 2010

aj mne prídu zavinovačky fajn, ale z porodky bude musieť malý vydržať v autosedačke 😒
babenky podľa vás od akého veku by sa už mohlo s takým bábom ísť na takú dlhšiu cestu?

vavenka
autor
14. mar 2010

No a ten dazdnik - ja som ani velmi neriesila ci sa mi to paci alebo nie, skor o ten ucinok..... Toto leto mi ho asi nebude treba, kedze vanicka tieni dobre, tak asi az na buduce, v ramci sportoveo kociara - uz ked bude mala mat rok, tak v lete aby jej slnko nesvietilo do oci.,.... Viem ze aj tam sa da dat strieska, ale tak ked bude chciet mat rozhlad, uz ako rocna 😀

vavenka
autor
14. mar 2010

Zuzi co znamena dlhsia cesta?

No kedze ja mam nemocnicu na skok, my ideme z porodnice v perinke a v aute bude vanicka z kociara 🙂

zuzub
14. mar 2010

lebo rozmýšľam, že kedy pôjdeme k svokrovcom, to máme také 4hodky cestu 😖

zuzub
14. mar 2010

no ja kedže nerodím v ZA tak to máme nejakých 25km do pôrodnice

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre