Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
20. mar 2009

tini geatulujem, k novej práci, nech sa darí 😉

tinika
20. mar 2009

zuzi dakujem pekne

zuzub
20. mar 2009

my sme prispeli jednej tete čo má tu v žiline súkromnú škôlku pre autistické a postihnuté deti

tinika
20. mar 2009

no sak ja asi jednemu chlapčekovi čo mi znama o nom hovorila ale teraz neviem čo mu je. Lebo aspon budem vedieť kto to dostane, lebo take org. ako dobry anjel a tak tak tam to síce poslem ale uz neviem kto to dostal. hoci viem ze mozem mesacne prispievat niekomu konkretnemu ale som nezistila ako si toho niekoho vyberiem preto som doteraz tam este nič neposlala

zuzub
20. mar 2009

to máš pravdu tini, aj ja niekedy rozmýšľam pri tých veľkých organizáciach, že kde tie peniaze vlastne idú.....

katka444
20. mar 2009

vavenka potichucku gratulujem 😉

tini, tuknes na obrazok grafu na ff pravym tlacitkom mysi a das ulozit obrazok ako. ked ho mas ulozeny v PC, znovu nan tuknes pravym tlacitkom mysi a vyberies moznost "upravy". ukaze sa ti obrazok v skicary. das ho ulozit ako a vyberies format jpg. a malo by to byt. 😉

mum, dnes sme mali ist na spg, ale lekar dnes neordinoval ☹ , tak pojdeme az na buduci piatok.

zuzub, ja mam tiez strasne rada jarne kvietky. hlavne tu ich pestrost 🙂

evus
20. mar 2009

bry vecer,je tu niekto????

mum,veru ,maly ma uz sest mesiacov,strasne to leti

janulik.vsak jasne,ze taka vystava este bude a to uz pojdes bez problemov a nebudes na drobca tolko mysliet

nam sa dnes ozvali prvy zaujemcovia o byt,zajtra pridu okukat

evus
20. mar 2009

tinika aj ja gratulujem k novej praci,zeby zacalo svitat na lepsie casy? 😉

katka444
20. mar 2009

ahoj evus 🙂

tini ozaj a tiez gratulujem k tej praci 😉 🙂

evus
20. mar 2009

ahoj kati,co robkas?

katka444
20. mar 2009

manzelik zase pozeral hokej, tak ja kukam po nete. ale uz ho vyhanam rozkrajat ananas a ideme si kuknut panelak. a ty? manzelik je znovu dlho v praci? a co podbrusko? uz neboli?

vavenka
autor
20. mar 2009

Evus akurat som dnes na teba myslela ze co s bytikom 🙂
Kati tak ako detox? Podarilo sa?
Tini gratulujem k robotke 😵 😵
Ja som dnes kvasila na gauci cely den 🙂 som sa nevedela vynadivat na tienik, som volala sefovi ze berem dovolenku 😀

katka444
20. mar 2009

ahoj vavenka. podarilo sa na 4 dni 😀 . dnes som uz hodovala na kolegyninej rozlucke 😀
rano robis testik?

vavenka
autor
20. mar 2009

Kati 🙂
Jasne, mam doma este jeden, tak ho zajtra ocikam, ale uz teraz viem ze asi nebudem este spokojna s vysledkom, takze naklusem zajtra do lekarne a nieco dokupim 😀 Len dufam ze aj zajtra tam nieco bude 😕

katka444
20. mar 2009

vave urcite bude 🙂
😠 ja budem zajtra pri nete az poobede. ako budem vediet ze co ciarka 😢

tinika
20. mar 2009

aha kati to som nevedela ako to zmensit.

Vaven dakujem
kati aj tebe dakujem

Vaven ta uz si sa vynadivala?? Muzik uz vie?

vavenka
autor
20. mar 2009

Napisem dufam hned rano, ked stihnem, mam o polosmej v Presove nejake veci, takze skoro rano vstavam 😖

tinika
20. mar 2009

evu a aj tebe dakujem
no dufam ze uz bude len lepsie, po tej smole v januari a vyhadzove tak teraz nova praca, novy bytik a mozno aj novy člen rodiny 😀 😀

vavenka
autor
20. mar 2009

Tini pozeram ze ti posunulo ovulku, ale snazenicko je, takze je sanca 🙂
Nie nehovorila som, nechcela som po telefone a chcem pockat na zajtrajsi test, nech ho zas zbytocne nenavnadim a potom nic z toho, zajtra pride domov tak snad pre neho budem mat dobre spravy 😅

tinika
20. mar 2009

no vaven posunulo bo som vymazala ten hlien bo katka vravela ze taky je az po ovu ale ja som taky hrudkovity nemala
aha a este je preč? no takze sama si. No my sme tiez doma bo manzel je chory ta uz umiera, sak vies jak chlapi, trocha chripka a uz ho treba obskakovat, čo ked my sme chore ta fungujeme normalne

petulig
20. mar 2009

tak jeden den tu nie som a ake veci sa deju 🙂) Vav som to hovorila, ze ide jar, slniecko vyslo a budes dalsia lastovicka. Teraz sa pusti dalsie kolo tehuliek...isto iste 🙂
drzim palcaky

janulik.j
20. mar 2009

Brý večer,
ste sa rozpisali 😉 My sa chystame skuknut filmik s mangelom... Boli sme poobede vonku a v Maxe, tak maly o pol osmej padol za vlast 😀
Joooooooooooj taka som nas.... svagrovci volali, ze oni v ned. nepridu na krstiny, lebo sa im to neoplati z Martina na otocku, lebo maju cas iba v ned. To je cisty vymysel inak su tu vareni-peceni cela rodina z nich mala vzdy srandu, ze su tu viac ako doma. Asi "neprekusli", ze sme nedali za krsnych ich ale mojho brata. Ale ja nemozem za to, ze svagor nema krst a ja chcem maleho pokrstit v kostole. To som od nich necakala my vzdy chodime na vsetky narodeniny aj meniny neterky aj synovca. V zivote by som to nedokazal spravit. Ale to je zas za vsetkym moja milovana svagrinka ofucana. Nevadi aspon sa ukazali a som rada, ze Kubko nebude mat za krsnych takych s prepacenim hajzlov 😠 Fuu musela som sa "vykecat", lebo som si musela dat normalne tabl. co ma z toho bolela hlava...

evus
20. mar 2009

kati,veru manzelik zas dlho v praci,este sa neozval,ze kedy pride,ale deti uz spia,tak mam klud,podbrukso sem tam zaboli ale je to uz lepsie

vavenka,tak som zvedava,ale zajtra ta ciarocka uz urcit bude tmavsia 😉

janulik,kasli na nich sa nerozculuj,lebo je to zbytocne

cka
20. mar 2009

caute kocky....u nas nic nove, hlasim sa, stale sme 2v1, co je chvalabohu dobreeee. Chystam si pomalicky vybavicku, uz sa tesime, len porodu sa bojim jak cert kriza. 🙂 Ale snad sa to zvladne, ked nie ja, tak lekari 🙂
Achooojte.

tinika
20. mar 2009

ahoj cka, teraz na to nemysli, uzivaj si tehu, este budes mať dosť času na stresy kvoli porodu 😉

jahoda
21. mar 2009

ahojte kocky, co nove, vaven, rychlo daj info o vysledku, drzim palceeeeeeeeeeee!!!

petulig
21. mar 2009

ahojte...vaven kde si ? my sme tu vsetky zvedaavee 😀

vavenka
autor
21. mar 2009

Ahojte,
takze uniobunka je na pozemku, moze sa zacatt kopat 😀 😀 😀 fuu sme si makli s tatkom, a kosa strasna je tu na vychode....
Aj odvolene uz mam, obcianska povinnost splnena 🙂
No a test - myslim ze tienik bol este slabsi ako vcera, takze + som nazatial z grafu vymazala, vobec sa mi to nepaci 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

evus
21. mar 2009

krasny den prajem 😉

vavenka a to si mala rovnake testy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre