Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
25. apr 2010

čaute babenky,ja drvím na skúšku,ale furt k vám nakuknem,či nerodí nikto. 😀
zuzub,pozerala som fotečky,no krásne bruško máte s vavenkou,keď si spomeniem,aké som ja mala malé,vaše sú super.. 😵
katka,ahoj,neboj,časom si nájdete rytmus a budeš mať čas aj na niečo iné.. 🙂
vave,ja som si nikdy neľahla,keď malinká spinkala,lebo vtedy bolo treba či už upratať,navariť,žehliť,proste,na čo nemáš čas,keď si s bábätkom. 🙂 ale už som rada,že už prespinká celú noc,vstáva ráno o 5tej,to už pomaly vstáva aj mm do práce,takže v pohode.. 🙂 ale boli časy,keď sme chodili spať spolu s ňou o ôsmej,aby sa človek aspoň ako-tak vyspal,keď som kojila aj v noci každé 3 hodiny.
tini,guláš a klobáska?my plánujeme na ďalší víkend,na 1.mája.. 😀

tinika
25. apr 2010

čaf slni tak držim palce na skusku
ja som prvy mesiac občas sla tiez spat o 8 kym maly vstal na dalsie kojenie aby som dobehla zmeskane potom som si uz zvykla a začala po nociach robit 🙂)

vavenka
autor
26. apr 2010

SLni drzime palce na skusku 🙂
Ja stale 2v1, zajtra poradna, tak som zvedava 🙂

tinika
26. apr 2010

vave este chodis na poradne? ja od 36 uz len na ctg

evitkamalicka
26. apr 2010

ahoj kocky, tak co este vsetky 2v1?

vavenka
autor
26. apr 2010

Tini tym ze moja gynekologicka je aj mojou porodnickou, tak je to uplne jedno kam idem 🙂
Ultrazvuk mi robi zakazdym u nej na poradni v ambulancii a na monitore v nemocnici som bola zatial len raz......

tinika
26. apr 2010

vav hej som zabudla hihi no mne doki povedal ze utz preplaca v tehu poistovna len trikrat len neviem asi počitat lebo určenie tehu som platila 6 e a potom asi len raz abo dvakrat robil a uz som potom chodila do nemocky

vavenka
autor
26. apr 2010

Tini no to je rozdiel medzi dobrym gynekologom a obycajnym gynekologom.... Mne robila moja utz asi 15x?? Fotiek mam asi 5 a neplatila som ani cent.....Jasne ze len 3x jej to poistovna preplati, ale v tom je ona perfektna, ze neriesi vsetko LEN cez peniaze, ale v prvom rade riesi potreby pacientky....Joj uz sa tesim na zajtra 🙂

tinika
26. apr 2010

tak to mas super, moj je inac tiez fajn len toto ma zarazilo ale v po nema kazdy gyndos utz a nemala som chut zakazdym behat do nemocky

vavenka
autor
26. apr 2010

Tini ale ved jasne, ja som nesmierne rada ze ju mam, dostala som sa k nej na odporucanie kamosky a nelutujem... Nemam ani jedinku vec na nu, co by som jej vytkla, je mila, empaticka, co moze, tak pre pacientku spravi, naozaj klobuk dolu.... Ona sama tiez 2x potratila, teraz ma 2 deti, tak sa aj vie vzit, a pritom nieje nejaka starina, prave naopak, taka 40tnicka s normalnym sucasnym zmyslanim.....

tinika
26. apr 2010

vave tak to je lekarka aki by mali byt vsetci 🙂)

zuzub
26. apr 2010

čaute 🙂 dnes som lietala 🙂 po meste od rána do poobedia, som prišla domov úplne mrtva, brucho mi brutálne tvrdlo a strašný tlak mám dole, už mi to je až nepríjemné 😖 zajtra mám aj ja poradnu tak som zvedavá čo mi povie....

tinika
26. apr 2010

zuzi neprepinaj tolko ved uz mozes kedykolvek rodit

zuzub
26. apr 2010

no to by bolo super tini, aj hned 😉

tinika
26. apr 2010

no ved vy s vave to uz tahate dlsie ako ja 🙂)

zuzub
26. apr 2010

no a to sa mi v nemocke vyhrážali predčasným pôrodom 😀

tinika
27. apr 2010

vidis zuzi život prinasa vselijake prekvapenia 🙂

vavenka
autor
27. apr 2010

Fuj ja som si tiez dnes pobehala - geodet, kataster, na stavbe som bola so sudnym znalcom, tak dufam ze ze dobre ohodnoti 🙂
O 11tej poradna 😉

katka444
27. apr 2010

ahojte, kukam ci niekto nerodi

evitkamalicka
27. apr 2010

ahojky...ja tiez aspon nakukam ci sa nieco nedeje

katka444
27. apr 2010

vcera sme mali poradnu. mame 3,5 kg a dr. nas pochvalili ako krasne uz dvyhame hlavicku na brusku. vsetko ok. papame mliecko maminkine. a aj rytmus sa uz upravil. v noci spinkame s prestavkami na papanie. cez den sme viac aj hore. a ked spinka, tak sa snazim poprat pozehlit.

vavenka
autor
27. apr 2010

Caute, tak som spat z poradne - o nic mudrejsia ako pred poradnou 😀
Doktorka ale bola spokojna, vraj su pozitivne zmeny na krcku oproti poslednemu nalezu - ale ziadne prsty ani centimetre nepovedala, s tym ze v piatok rano ma caka v nemocnici a uvidi sa.... Veci si ale zatial nemam brat 🙂
Spravila rychly ultrazvuk, srdiecko bije krasne, placenta ok, plodovky je dost, takze zatial cakame 🙂

Kati super, same pozitivne spravy, Kristinka je sikulka 🙂

zuzub
27. apr 2010

ahojte 🙂 ja tiež hlásim poradnu ok, aj monitor aj prietoky, stále rovnako na prst otvorená, krčok skrátený, ale malý, že je ešte dosť vysoko lebo doki mi chcel spraviť ten hamiltonov hmat, ale mu to ešte veľmi nešlo, tak že ma nejde zbytočne trápiť nejak to ani nebolelo,ale bolo to také nepríjemné....a kázal mi sexovať a robiť masáž bradaviek tak už asi fakt začnem 😀 volala som aj s mojim porodníkom tak som mu povedala, že čo a ako tak teraz v sobotu ak sa dovtedy nič neudeje mám prísť poobede slúži, že sa na mna pozrie a uvidí sa ako dalej 🙂

vavenka
autor
27. apr 2010

Zuzi caau 🙂 Tak sa tesim ze aj ty si ok 🙂 no som ja zvedava ako dopadneme, ale tak do terminu mame este 2 tyzdne skoro, takze zatial sa nestresujem velmi.... Aj ked - klamala by som keby som tvrdila, ze mi je to jedno, uz by som to rada mala za sebou... Joj Vanda ma dnes strasne okopava, odkedy som dosla z poradne, aj teplu vanu som uz absolvovala a v kuse je nespokojna......

zuzub
27. apr 2010

no vave veru už sa to kráti ja sa tiež utešujem, že ešte pár dní je do termínu len ten môj doki by už bol najradšej keby som porodila, on je taký podarený 😀
ja mám taká stavy, že už nech to je čím skôr a potom zas radšej ešte nie 😀 😀 😀
ja som dnes bola ráno od 4 do pol šiestej hore a malý sa furt hniezdil hore dole

vavenka
autor
27. apr 2010

Zuzi no moja lekarka zas naopak, cely cas ze len nech aspon do konca aprila vydrzime, furt si na celo klopala ze dobre to vyzera 🙂 🙂 ale tym, ze Vanda je od zaciatku vacsia, tak sa jej celkom pozdava ten piatok, v podstate je to len o tyzden skor ako oficialny termin, ktory mam podla utz v 12tt stanoveny na 7.5.
Joj ja som strasne zle spala, ale mam pocit aj ze ide mesiac do splnu, ja to velmi citim..... Som unavena jak pes teraz, ale nejdem uz spat ani bohovi, lebo potom zas budem buntosit, musim sa dobre unavit 😀

zuzub
27. apr 2010

aj mne sa dalo hrozne spať ked som prišla domov sme boli aj s mm na obede v činskej reštike som sa tak strašne najedla, že som nič nevládala a mm hned zalomil ako sme prišli a drichme ale ja nejdem lebo presne potom večer nebudem môcť spať....
vave a tebe doki hovorila, že by ti aj vyvolali?

vavenka
autor
27. apr 2010

Zuzi jasne, ak budem aspon ako tak pripravena, tak ideme na to.....
Vsetko bude zavisiet v akom stadiu budem... Zas uplne ze vyvolavat ked nieje este ani naznak - to nie, sak to by boli ine muky, ale ked uz aspon ako tak daco bude, tak ideme do toho 🙂

zuzub
27. apr 2010

a ti aj hovorila, že kedy je to ako tak pripravená?

vavenka
autor
27. apr 2010

Zuzi nie 🙂

Mala toho dnes vela, aj meskala do ambulancie, ze nejaku vaznu operaciu mala.... Meskala hodinu, plna prdel zien bola v cakarni a zlata zobrala ma prvu, takze som ju nechcela zdrziavat, ked sme sa dohodli ze v piatok sa vidime znova....
Len povedala ze je to uz celkom dobre a ze v piatok sa uvidi, ale ze si este nemusim brat zo sebou veci.....
Takze mi nevravela ani ako krcok, ziadne centimetre nic, ani vahu malej som sa nepytala, bola som rada ze ma uprednostnila.......Ved uz tie 3 dni nejako vydrzim a v nemocke sa jej poriadne povypytujem 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre