Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
21. jan 2014

@slniecko4 v zivote som ziadny nekupila ta som musela :D:D:D

tinika
22. jan 2014

kontrolny testik, tehu čiarka za 2 sekundy a skor ako kontrolna, a aj silnejsia :D

tinika
22. jan 2014

vymenili mi ich a predavačka sa smiala ze no asi ste včera nebola potesena čo? :D

vavenka
autor
22. jan 2014

@nikka_ podaj hlasenie, nerodime? 😉
@tinika no tak super, vsetko je ako ma byt 🙂
Dicinone aj ja som dostala, ked som krvacala pri vande.... Ale len na par dni.

tinika
22. jan 2014

@vavenka ja mam na 15 dni balenie a duphaston na 10

nikka_
22. jan 2014

@vavenka nerodime..
dnes som bola na poradni a vobec nic, ani naznak porodu, v piatok znova na kontrolu

vavenka
autor
22. jan 2014

@nikka_ tak este vydrzis par dni 🙂 vies ako, nalez sa vie zmenit aj za par hodin, mozno v piatok uz ostanes 🙂

tinika
24. jan 2014

@nikka_ aj tu ti gratulujem k malej Kristinke :D

vavenka
autor
25. jan 2014

@nikka_ jeeej gratulacia velka!
Prosime dsi fotku a dojmy a pojmy a vsetko 🙂

vavenka
autor
26. jan 2014

@tinika ako sa mame tehula nasa? uz nespinis? vsetko ok? kedy mas poradnu?

nikka_
26. jan 2014

Vavenka diky. Porod bol rychly. Prisla som rano na poradnu. Najprv na oz y kde mi sestricka ho ori ze to este nic nebude. Potom lekar ze som na 4cm otvorena ze ideme na prijem ze tak oko piatej. O debviatej ma prijali a o pol jednej bola mala vonku. Rychlo to slo.

tinika
26. jan 2014

@vavenka ahoj nespinim, nič neboli presli aj pachy a rano zaludok rozkyvany v utorok idem na kontrolu tak som zvedava č obude dik za opytanie

vavenka
autor
26. jan 2014

@nikka_ tak super, nie? A pekny datum ma malka 🙂 24.1.2014 🙂 Takze mame dalsiu Kristinku? A inak vsetko ok? Mala si epidural? Kedy sa chystate domov? Daj aj miery 🙂

tinika
26. jan 2014

@vavenka inac hehe moja kamoska tiez porodila 21ho a maly mal 49cm ako moj risko a vahu o 10dkg menej :D 4350 moj mal 4360 g :D:D

slniecko4
26. jan 2014

@nikka_ jeeej, gratulujem k malej Kristínke..🙂
my sa dnes vrátili, boli sme na víkend na sánkovačko-lyžovačke. 🙂

nikka_
27. jan 2014

Baby rodila som uplne sponyan. V trebisove epi nepychaju. Ak rani budu dobre vysledky na bilirubin tak ideme domov. A miery 4150g a 54cm. A cas 12.35

tinika
28. jan 2014

čafte, tak fazulka rastie, mame 13,4mm srdiečko este nebolo vidno na tom sitnom utz :D ale vyzera byt vsetko ok termin podla ms 24,9 a podla utz 26,9

vavenka
autor
28. jan 2014

@tinika no skvele spravy 🙂 tak aj tretiemu budu zle roky vychadzat? pekne, september, oktober, november oslavy narodenin, december vianoce 😀
Ako sa citis?
@nikka_ uz doma? prid zreferovat, ako sa mate? aj foto nejake prosim 🙂

tinika
28. jan 2014

@vavenka tak tak :D len v tomto pripade asi aj meniny bude mat dost blizko chalani maju v aprili a juli ale mena nejako tazko uz vyberat :D a citim sa akoby som ani tehu nebola tkaze zase čakam ze bude chlop D: uz presli aj nevolnosti :D

slniecko4
28. jan 2014

@tinika tini, super.. 🙂 a prečo nemáš v pase tehotenstvo?

tinika
28. jan 2014

@slniecko4 lebo som sa este bala davat a stale este dumem či uz dat :D ale ver ze uz dva tyzdne ma ruka svrbi aj som uz parkrat dala nech aspon kuknem ako to vyzera .D

slniecko4
28. jan 2014

@tinika tini,super to vyzerá..🙂 a super dátumy máte ozaj, september,október,november.. 😀

tinika
28. jan 2014

@slniecko4 hehe okrem patka planovane bo patka sme rok planovali a v podstate vysiel tak ze v marci som otehu ked sa uz neskor nedalo vtedy som to sice neriesila bo som este tolko roboy nemala :D ale u riska uy som musela .D

slniecko4
29. jan 2014

@tinika a to ty si už aj Paťka na základe merania BT mala? či len neplánovane sa podarilo? 🙂

tinika
29. jan 2014

@slniecko4 my sme uz chceli rok len sa nedarilo trafit ovu a nebolo zase take snazenie tak som si az v decembri začala tak vazne merat a v marci sa podarilo :D vsetci boli planovani :D

slniecko4
29. jan 2014

@tinika dobrá si.. 😉

tinika
29. jan 2014

@slnuiecko4 hej a teraz aj ked netreba ta ovu citim az bars :D

vavenka
autor
30. jan 2014

@tinika aku ovu citis??

tinika
30. jan 2014

@vavenka sak teraz nie :P ale ked som tehu nebola osm citila

vavenka
autor
30. jan 2014

@tinika som nechapala, lebo si napisala, ze teraz citis ovu, ked netreba 😉 a to by si citit teda nemala 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre