Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zdenkabrt
8. feb 2009

Ahojte zenusky, tak ako sa mi mate? no ja makam, ani cas si neviem najst na vas, hrozne.....vidim ze uz 18strana, ale ste sikovnice....mame nejaku novu tehullku? neviem kedy si to vsetko precitam 😅
u nas nic nove, ako vzdy susime este viac, takze u mna asi zacnem vidiet beznadejne a to som optimista 😖 u mna akosi uz aj prechadza chut na draheho, ja neviem, ale aspon nemam cas mysliet na somariny, lebo mam co robit v robote, tak sa to da, byt bez depky.

prajem vam peknu nedelu zienky moje a tento tyzden este musi prejst a uz si cas musim najst a docitat.

cmuk 😀

tinika
8. feb 2009

Zdeni nezufaj, ja po tej havarke, moj sikovny manzel pretal ruru od radiatora - plastovu, tak sme mali potopu a hned na druhy den som dostala padaka z prace. Neviem čo bude ďalej ešte. Na prac. zmluvu nechcem ist robit, tak mam obmedzene možnosti. No uvidime.

katka444
8. feb 2009

ahojte zienky 🙂 ako sa mate?

ja cez vikend nemeriam. ale uz sa tesim rano na to aka bude teplotka. budem 27Dc. v utorok by som mozno aj skusobne testla 😉

vavenka
autor
8. feb 2009

Kati drzime palce, mozno choroba tomu dopomohla a uvidis //, som zvedava na Tvoju teplottu...
Tini v takto skorych DC ma nikto nedonuti dat si budik cez vikend na 6:15 😉 do ovu mam cas este tyzden 😉
Zdeni neprehanaj to v tej praci, vsetkeho vela skodi, radsej sem tam zavitaj medzi nas 😀

zuzub
8. feb 2009

ja som prave dopozerala film mamma mia, no ale nič moc, akurát tie pesničky su fajn.a vy čo porábate?

vavenka
autor
8. feb 2009

Zuzub ja som to tiez videla a ani mna velmi neuchvatil film, ale hudba super 🙂 bolo komicke vidiet Bonda 007 spievat Abbu hehe 🙂

katka444
9. feb 2009

prva, prva 🙂

a stale rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

katka444
9. feb 2009

tak dnes rano som bola na vyter z hrdla. som zvedava, ci tam nieco najdu. a dala som si aj zobrat krv na urcenie krvnej skupiny, lebo ja doteraz neviem aku mam.
u nas je strasna metelica a v tej som sa trepala autom do roboty 😝

katka444
9. feb 2009

halooo

katka444
9. feb 2009

no co spiace krasky. kedy sa zobudite?

evus
9. feb 2009

ahoj kati...tfu,tfuj,tfuj,nech len teplotka neklesne 😉 ...ja akurat peciem kolac,Karinka maju zajtra v skolke ples a mame priniest bud nieco slane alebo sladke,tak somsa rozhodla,ze im namiesto keksikov radsej upeciem domaci kolacik.

katka444
9. feb 2009

ahoj evus. to maju taky detsky ples? a aky kolacik ides piect?

katka444
9. feb 2009

a dakujem za tfuj tfuj 🙂

vavenka
autor
9. feb 2009

Kati pekne sa drzis 🙂 zajtra testujes?
Ja som dnes mala vyssiu teplotu, neviem ci to uz bola ovulka ci nie, uvidime zajtra rano....
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Evus tak nech sa kolacik vydari 🙂 a Karinka uz ma garderobu? 😉

katka444
9. feb 2009

ahoj vavenka, zeby taka rychla ovu? zajtra chcem testnut, snad budem mat krasny darcek k narodkam, alebo budem aspon moct pokojne pripijat 😒

katka444
9. feb 2009

ale pri takej skorej ovu si uz raz otehu, pamatas ? 🙂

evus
9. feb 2009

kati,hej taky detsky,maju prist pekne poobliekany a idu plesat 🙂 a peciem taky fajnucky pudingovy so smotanou navrchu,inak by si mala naozaj krasny darcek k narodeninam,keby boli na testiku dve palicky

ahoj vaven,jasne ze ma garderobu,mimibazar ma zas raz zachranil a ma odtial krasnucke satocky,zajtra ju ofotim a potom hodim do albumu.

vavenka
autor
9. feb 2009

Kati ano pamatam 🙂

tinika
9. feb 2009

Ahojte ja som do 3 rana nemohla spat, tak so vstala až teraz

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Vaven ty si uz jak vysoko s teplotkou 😉 Ja stale nizko

vavenka
autor
9. feb 2009

Tini hej som, ale priznavam ze vcera sme si dali s drahym aj nejake to vinko, takze aj to mohlo sposobit vystup 🙂
uvidime ako zajtra 😉 Dnes sa vinku pokusim odolat hihi 😀

katka444
9. feb 2009

ahoj tini, noo mali by ste zacat snazilkovat

vavenka
autor
9. feb 2009

Tini ty si zas bez sexu? 😠

tinika
9. feb 2009

Jo vaven, sak som vam písala, ze manzel je indisponovany, včera som sa pýtala, bo prišiel za mnou a tak ma začal bozkávať, ze reku ci snad nema chut na sex a prisiel on sam za mnou. A on ze či mi ani pusu nemoze dat a potom ze ho este bolia tie vyrazky, takze tento mesiac to vidim blede, proste všetko je na h... Aj robota aj toto. Neviem či mam ist do roboty este na tie dva mesiace alebo čo. Možno si dačo najdem.

zuzub
9. feb 2009

pekný pondelok, prajem 🙂

katka444
9. feb 2009

ahoj zuzub ako?

tini, no ale to nemozes na neho zhurta. ze co chces sex, ked ma bozkavas? musis ho aj ty zacat pusinkovat a sup do postielky. ked to bude aj uplne bez slov. 😉

tinika
9. feb 2009

ahoj zuzi

zuzub
9. feb 2009

ja som ešete doma tento týždeň mám v ŕobote poobednú až do 19.hod do večera a tak sa mi nechce 😝
tini a bez sexu som už pekne dlho aj ja 😒 tak si z toho nič nerob

katka444
9. feb 2009

juj zuzi, tak to nem bohvieco kazdy den chodit domov tak neskoro. ja mam dost ked 2x v tyzdni pridem domov z angliny az o pol 8.

ale tinika musi sexikovat, aby bola tehulka 😉

zuzi a ty beres antikoncepciu?

zuzub
9. feb 2009

zacinam brat teraz od 1mrchy po MA, ešte nedorazila a už je to viac ako 6týždňov, tak ju už očakávam nech príde čím skôr.... ale antikoncepciu chcem brať len 3 mesiace

katka444
9. feb 2009

tak aspon si brusko oddychne a po antk. je vraj dost sanca hned otehu. tak uz len aby boli vsetky vysetrenia ok. a brala si nejaky progesteron, ked si ostala tehu?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre