Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
10. nov 2009

Majulik Peťko je strašne zlatunký 😉

zuzub
10. nov 2009

Petulig ta posl.Miškina fotka nemá chybu 😀

majulienka32
10. nov 2009

jeeej Peti zlata je ta tvoja malinka.. 🙂
Kati tesi ma ze mas dobre vysledky 😉

mum_to_be
10. nov 2009

ahojte ladies!!!! rada vas zase 'vidim'. 😉 dufam, ze sa mavate vsetky fajne, ze maminkam-cakatelkam krasne rastu bruska a snazilkam sa dari a maminky si uzivaju svoje babatka. 🙂 nasa veronika uz bezka sama. jasne, som jej stale v patach, ale uz sa jej podarilo prekonat strach a pekne sa pusta sama, aj si zatoci, kam potrebuje. akurat prahy nam robia este problemy. 😉 pridavam aj novsie fotky.

zuzub
10. nov 2009

ahoj mum 🙂 dneska sa nám tu hlásia samé maminy 😀

slniecko4
10. nov 2009

ahoj mum,akurát som pozerala fotečky malej,šikovná je,že už takto chodí.. 😉

zuzub
10. nov 2009

mum tie fotky z potápania sú super 😉

slniecko4
10. nov 2009

tini a ty čo nové? poradňa kedy?

ingulik
10. nov 2009

tini tak to vyzera 😒
nasa Veronika sa najnovsie naucla kricat, poviem je to hotovy ultrazvuk ked spusti...uz ma z nej normalne hlava boli...

ingulik
10. nov 2009

mum, maju...zlatunke deticky mate 🙂

evus
10. nov 2009

cauteeeeeeee

tu je strasne pocasie,ale to asi vsade 😖

maly buva uz skoro tri hodinky,takze super...inak je maly sarkan,vsade ho je plno,sufliky su jeho,vcera sa dostal ku sladkostiam a vyzuval si cukriky a ja ze co je tak ticho a ked som prisla do obyvacky on na mna s usmevom ze mňam-mňam...toto jedine vie povedat najlepsie na mna krici máááám a ked chce auto povie brm,ale tak chytame sa 🙂

zuzub
10. nov 2009

tak máte Evus aspon doma veselo 😀

tinika
10. nov 2009

slni ja uz na poradnu nemam chodit, len ctg v nemocke a to idem zajtra na 10 waw akoby som včera bola a uz zase idem, tak to letiiiii

tinika
10. nov 2009

ahoj maju, tak vy ste uz velke slečny a uz behate 😉
inac dva tyzdne nahanam po byte jednu malu muchu a nedari za mi ju odstranit, a prideem teraz domov a ona potvora sa ulakomila na moje vinko s kolou čo mi mm včera urobil tak jej treba potvore a uz mam pokoj 😀

tinika
10. nov 2009

som to dobre doplietla, som chcela odpovedat naraz viacery a maju som dala dcerku mum hihi
tak este raz,
mum vy ste uz velke slečny
maju 🙂ahoj

zuzub
10. nov 2009

ja idem zajtra na poradňu, juuj či sa len bojím 😔 ja sa toho strachu asi nezbavím 😖 miesto toho,aby som sa na poradne tešila tak sa bojím

tinika
10. nov 2009

zuzi nebojkaj, držim palce vsetko bude ok 🙂

zuzub
10. nov 2009

dúfam aj tini... 😔

tinika
10. nov 2009

zuzi ver tomu a bude to tak treba mať optimizmus 😉

ingulik
10. nov 2009

zuzub nebojaj....dobre bude 😉
my sme si fajne schrupli poobede, mala spala skoro 4 hodky ja s nou asi dve 🙂 teraz varime masko so syrovou omackou a cestovinky na veceru...mnam sa tesim, nemam cez den skoro casu sa ani najest...a potom ma caka velka kopa na zehlenie....nejaky dobrovolnik? 😀

zuzub
10. nov 2009

ja som tiež varila mäsko na šampionoch a ryžu ešte chcem spraviť mrkvovo-jablkový šalatik.
dnes príde mm z BA, tak sa teším, že zas nebudem celý týžden sama 🙂

ingulik
10. nov 2009

no my sme same, lebo mm isiel daco na dome opravit, slubil sice ze o stvrtej bude doma ale ako ho poznam tak mozno o siestej dorazi 😒
este ze mam Veroniku inak by som sa tu zblaznila...najma teraz ked uz ani hava nemame...ale obcas mi harasi uz aj z malej a potrebovala by som dospelu osobu na pokec...este ze mame mobil a internet, hoci na ten tazko popri tom zivom striebre vedla mna 🙂

slniecko4
10. nov 2009

tak som to tini myslela,k pôrodníkovi.. ja chodím každý pondelok,ty stredami? 🙂

mum_to_be
10. nov 2009

ahojte ladies, dakujeme za komplimenty! slniecko4 a tinika, ved aj vase deticky uz takto o rok budu bezkat. ja som mala vypocitany termin porodu 4.december, to je skoro ako vy!!! aj dnes sme boli na plavani, veronika to tam zboznuje! neuveritelne, ako bez problemov sa deticky naucia ponarat... este chodime aj na hudobnu do materskeho centra, teda aby ste tomu rozumeli - spievame spolu s lektorkou a s doprovodom na CD (pripadne len so syntetizatorom, ktory dava rytmus). no a krpcekovia maju rumba gule, palicky a podobne, velmi sa im tam paci. trva to 45 minut a verca potom super spinka, ju tam znicia, hihi... a aby som nezabudla - katka, velmi sa tesim z tvojich dobrych vysledkov!

slniecko4
10. nov 2009

mum,to si pretiahla termín od 4.12. do 15.12? dobrá si.. 🙂 ale verča má dobrý program od malička,veľmi sa mi páči,keď takéto detičky už plávajú.. 🙂 ide to spontánne a nemajú potom problém.. 🙂

tinika
10. nov 2009

mum tak to pekne mate program bohaty
no ja dufam ze dlhsie ako do 7,12 to tahat nebudeme 🙂

mum_to_be
10. nov 2009

tinika, to som dufala aj ja... 😉 niekde som sa potom docitala, ze priemerne prvorodicky prenasaju o 8 dni. u nas to nakoniec bolo az 11 dni. a ako sa citis? uz asi tak nemotorne a zle sa ti aj spava? lebo ja som bola (az na obcasny nizky tlak) v pohode, az nakoniec ma palila zaha a nemohla som uz dobre spavat.

vavenka
autor
10. nov 2009

Ahojte maminy a tehule 🙂
Ja som bola dnes u kamosky s dvojmesacnymi dvojickami, mam dost 😀 😀 obaja kolikuju tak bolo rusno....
A mam pocit ze mam zo dna na den vacsie brucho 😕

mum_to_be
10. nov 2009

ahoj vavenka! ja mam dve velmi blizke kamaratky - dvojickovske maminky. jedna ma 11 mesacnych chlapcekov - ma co robit, od zaciatku su u nich jej rodicia! teraz zacinaju bezkat za jednu rucku, jasne, ze kazdy do inej strany, hihi... a druhe dvojicky su dievcatka, tie su este v porodnici, narodili sa len tuto nedelu. tejto kamoske bude s nimi pomahat jedna pani. (kamoska uz ma dve vacsie deticky, tak ma tiez co robit...) a ako sa mavas? co nevolnosti?

zuzub
10. nov 2009

ja som tiež zvedavá či som pribrala, zajtra na poradni sa dozviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre