Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
19. nov 2009

slni tak som zvedava kedy pojdes
inac ja včera som uz v nemocke videla aj porodnu salu, som mala aj ozvučenie, ked som bola na ctg tak tam jedna zena rodila straaasne zvuky vydavala 😀 a potom plač babatka 😉

katka444
19. nov 2009

a mate zajednanu aj EPI?

zuzub
19. nov 2009

pekný dník 🙂
tini, slniečko vy už o máte ozaj za pár 😅

slniecko4
19. nov 2009

babenky,ozaj za pár.. 🙂 až na ten strach z pôrodu je šecko o.k. 😅
katka444,ja epi nemôžem,mám operovanú kŕčovú žilu a tam nemôžeš mať žiadne cievne problémy.
tini,ty si dávaš epi?

zuzub
19. nov 2009

ja by som tiež chcela epi, len neviem či sa pri tej mojej hemato poruche môže 😒 zatiaľ čo mám kámošky tak mali epi a boli spokojné a hlavne pri šití 😝

janka911
19. nov 2009

ahojte prepačte že vám sem zasahujem ale potrebujem poradiť. od nedele mi meškajú a chcem sa spýtať neviem kedy si mám spraviť test a je lepšie ho robiť ráno alebo je to aj jedno..ďakujem moc

maxii
19. nov 2009

janka ak ti uz meskaju 4 dni, kludne rob test 😉 😉 idealne rano, ale myslim ze uz by ti ukazal hockedy cez den 😅
skus a aj vediet 😅 😅 dzim palce!!!

janka911
19. nov 2009

jaj ale bojím sa...už s toho negatívneho výsledku kolko krát som ho videla🙂) ale ďakujem

slniecko4
19. nov 2009

janka,rob test. 😀

zuzub
19. nov 2009

jani ja som robila test už aj na 27DC a mala som už tienik a potom sa to postupne čorazviac ružovelo 😀

janka911
19. nov 2009

joj babulky asi idem na to..držte palceky.🙂)))

maxii
19. nov 2009

janka daj vediet 😀

juj to je vzruuuso 😀 😀

slniecko4
19. nov 2009

daj hneď vedieť.. 🙂 držím pršteky.. 🙂

janka911
19. nov 2009

ďakujem vám všetkým tak čakáme mminko🙂)a este jedna otázka kedy mam ist lekarovi:??ja asi nedycham

slniecko4
19. nov 2009

janka,suuuuuuupeeeeeeer... 😵 😵 😵 teším sa s tebou.. 😵 😵 😵

zuzub
19. nov 2009

jani supeeer 😉 vitaj medzi tehuľkami 😀

janka911
19. nov 2009

dakujem moc baby...strasne sa tesim🙂)

evus
19. nov 2009

ahojteeeeeeee

jani,gratulujem,k lekarovi sa neponahlaj,tak najskor o dva tyzdne to bude uplne stacit aj na to aby na sone nieco bolo vidno

slniecko4
19. nov 2009

ahoj evus,chcem sa spýtať,vecičky malých perieš v normálnom prášku,alebo kupuješ ten detský? lebo neviem,ja som všetko poprala v normálnom,moja sestra tiež prala všetko v normálnom prášku a malý mal teraz 2 roky a nikdy sa nevyhádzal.Švagriná zas len ten detský kupuje,tak nevím..

evus
19. nov 2009

slniecko,nikdy som neprala v ziadnom prasku pre deti a nikdy neboli vyhadzane...vsak uvidis,ked bude drobec na svete,ci ma z oblecenia nejake vyrazky a potom to budes riesit,inak tie prasky pre deti su podla mna na dve veci,pretoze nic z oblecenia nevyperu a veci potom vyzeraju take zasednute.

slniecko4
19. nov 2009

tiež som toho názoru,ale radšej sa pýtam.. 😉 tiež mám všetko vypraté v klasickom,ako aj naše veci,požehlené a nevidím v tom problém.. 😉

katka444
19. nov 2009

ahojte,

janka to je nadhera. gratulujeeeeem
a k dr. tak 2 tyzdne uplne staci.

janka911
19. nov 2009

oki babulky moc dakujem🙂))

katka444
19. nov 2009

o tom prasku som rozmyslala i ja. ci treba vecicky prat v detskom. ale asi teda nie. mozno aspon tu destsku avivaz pouzivat 😒

vavenka
autor
19. nov 2009

Ahojte,

pozeram ze stale vsetky maminy cakatelky 2V1, pribudla nova tehula - gratulujem 🙂
Zuzi v trombofili zeny pisali ze epidural mozme ked je casovy odstup medzi poslednou injekciou a epi 12 hodin....
Ja som velky zastanca epiduralky 😅

tinika
19. nov 2009

bre ranko 😉

tinika
19. nov 2009

janka gratulujem, ja som sla k dr az v 9tt volala som a povedali mi ze skor zbytočne
a epi si ani ja nedavam, zatial som hrdinka, ale chcem mat vsetko normalne, bojim sa injekcii do chrbta tak radsej bez epi hihi mozno buem este kričat aby mi ju dali hihi

tinika
19. nov 2009

unac moje obe svagriny peru v detskej lovele, ja som si tiez kupila, fajne vonia

katka444
19. nov 2009

tini, ze dobre rano 😀

tinika
19. nov 2009

No kati som prisla o 14:30 uplne grogy tak som si lahla a chrapala do pol 6 tak preto dobre ranko hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre