Lučenec a okolie III

sofik
21. apr 2009

A máte tam novú tému a tu budeme od dnes písat 🙂

petulka_1
6. júl 2010

ahojte... tak ako co je nove? u nas sa zatial nic nedeje

pascalka
6. júl 2010

@petulka_1 no Petka maš to za páár 😉 u nas nove nič,len teplo 😅
@monika0123 ale no nie aj Monika žije 😀

petulka_1
6. júl 2010

@pascalka vsak ved by som bola rada keby to uz aj bolo. 🙂 To teplo ani nevrav, ja sa idem uvarit vo vlastnej stave, ked je tak horuco, ale teraz je super ako poprsalo. Konecne sa aj dychat da.

sofik
autor
6. júl 2010

my chceme ísť zajtra na kúpalisko s malou ale to počasie nám to asi nedopraje, každý den tu večer prší ako z krhly ale aspon je v izbách po daždi príjemne 🙂
@petulka_1 ty to čakáš už každú chvílku 😕 ja si neviem predstaviť byť tehotná a s bruchom v lete 😒 ja som pri malej otehotnela v auguste a to bol dobrý čas 🙂

monika0123
6. júl 2010

žijem, zateplovalo sme a už je to akotek hotové, takže ked pojdete cez vidinú nemusíte odratávať 6 dom, náš je ten jasno zeleny, bije do oči už z dialky ako nám vravia, dnes nás bola kuknuť aj henika, tak bola sranda

monika0123
6. júl 2010

@sofik nebolo času, drahý bol pár týždnou doma, tak sme behali kade tade, do bojnic na svet rozpávok a zoologicka a kadejaké výlety sme absolvovali a ked pride teraz domov trak bude hádam aj dovolenka

monika0123
6. júl 2010

v skutočnosti to vyzerá lepšie 😵

sofik
autor
7. júl 2010

@monika0123 domček ste zmenili na nepoznanie, obrovský rozdiel a je fakt krásny 😉 🙂

henikav
7. júl 2010

.No veru je krasny ten domcek, ja sice osobne zelenu farbu velmi nemam rada, ale tento Monikin domcek je fakt pekny, velmi pekne trafili tu farbu fasady, hned som si ho vsimla ked som prichadzala do Lucenca cez Vidinu a tak som si pomyslela, ze ako sa to tam hodi. A este par inych napadov, vsetko si tam pekne odkukam, ako inspiracie do nasho, aj kupelnu chcem podobne farby

sofik
autor
7. júl 2010

ja mám rada zelenú a uvažujem velmi nad nou že si ju dám do nejakých izieb 🙂
@monika0123 Hod nejaké fotky aj z interiéru aby sme mohli kuknúť ako ste si to poprerábali 😕 🙂

henikav
7. júl 2010

sofik pozri na modru strechu tam ma Monika albumcek s fotkami

petulka_1
7. júl 2010

@sofik no teraz sa ako tak da vydrzat, ale co to zas bude ked ma byt 32 stupnov. sa uvarim ak dovtedy neporodim. ale asi aj v porodke bude riadne horuco. ☹ . ziadna vyhra ani tak ani tak

sofik
autor
7. júl 2010

@henikav tieto fotky som videla, ja som myslela nech priloží dalšie 🙂 už sa ti to kráti čo? užívaš si pohodu doma? pozdrav mamu od nás 😉
@petulka_1 to máš pravdu či sa budeš variť doma alebo v porodnici - nič nie je výhra ale doma máš aspon pokoj a klud a možeš si robiť čo chceš 😉

aj u vás dnes prší celý den? to je hrozné 😒 zajtra asi pojdem s malou kuknúť do cirkusu ak má byť tak ako dnes aspon bude mať zážitok 🙂

petulka_1
7. júl 2010

@sofik len tak poprchavalo rano. teraz uz je prijemne..

sofik
autor
7. júl 2010

@petulka_1 tu prší celý den bez prestania 😠 ani vonku len doma musíme byť 😖

mtsl
7. júl 2010

@monika0123 z teba bude Vidinčanka??? 🙂

monika0123
9. júl 2010

@sofik dakujem sofi, povodne sme chceli nejaky oranzovy alebo tehlovy ale to ma každy, muž chcel potom sivo červeny ale to by sme tu duplom kričali a toto som vybrala ja.každy sa smial, ked videl omietku vo vedrách, ale teraz ked je na dome tak ju každý obdivuje. sofi ešte tam nemám kuchynu pofotenu, dnes mi tam akurát montovali žaluzie, zajtra asi pofotim a nahodim
@mtsl už rok som vidincanka

mtsl
9. júl 2010

🙂 vo Vidinej je super bývanie. tie vaše fotky mi boli povedomé ale nejako mi nedošlo že je to u nás

sofik
autor
10. júl 2010

@monika0123 som zvedavá na nové foto 😉 ale inak zelená je super 🙂

monika0123
10. júl 2010

@mtsl si tiež z vidinej?z kade presne? je to super, sme nadedine ale predsa v meste, povodne sme hladali aj dalej od mesta ako je halič ci panické dravce ale vieš, hoci sme chceli dedinu predsa sme už zvyknutý na mesto a nechcelo by sa mi ist vecer 10 km do mesta len preto, že nie je doma chlieb, takto to mám do tesca autom za minutu,
sme v dedine a máme konfort mesta

mtsl
10. júl 2010

@monika0123 sme takmer susedia záhradami. bývame na Pivovarskej, vlastne teraz už len moji rodičia 🙂
presne pre to mám rada Vidinú super skĺbené výhody mesta a dediny.
ozaj, vás povodeň nezastihla? by ma trafilo, čerstvo porobiť dom a zaplaví ma.

monika0123
10. júl 2010

@mtsl len v záhrade a na dvore sme mali vodu a na dvore v dome nie,nastvaný sme na starostu, nik nás nebudil že sa niečo deje a v okolitých dedinách budili už v nboci ludí, tak to sme fakt susedovci, na pivoverskej su nám susedie vrabcovci tam niekde bývaju tvoji rodicia?

mtsl
10. júl 2010

@monika0123 bývajú až skoro celkom hore za drevenákom (obchodom)
aj mama sa ráno zobudila a dostala šok, voda tesne pred bráničkou

monika0123
11. júl 2010

takže ich nezatopilo? mi máme štastie, dom je postavený cca 80 cm na udrovnou terénu, 😵

sofik
autor
12. júl 2010

Krásne slnečné ránko 🙂

Dnes asi pojdeme na kúpalisko, v týchto horúčavách je tam najlepšie 😉

henikav
12. júl 2010

Ahojte babulky, tak ja uz zas zarezavam v praci, len maleho som nechala v LC. U nas je dnes hrozne sivo a prsi a okolo budovy mame manifestacie, tak sme tu pod dozoropm pozatvarany ako zajace v kralikarni 😀 😀 😀
Inac vsetky skusky mam huraaaaaaaaaa, takze sa mozem teraz biflovat na statnice.
Za cely cas co somp bola v LC sme ani raz neboli na kupku, ani nikde poriadne, bud bolo priliz horuco, na zaciatku aj nejake burky a ku koncu som uz len biflovala, ale aspon maly sa tam dobre citi na zahradke, ziadne povinnosti, iba si hovie a lenivie 😀 😀 😀

mtsl
12. júl 2010

odo dnes mám dovolenku - všetci záviďte- 😀

henikav
12. júl 2010

fiha bmtsl, uz ti aj zavidim 😉
a co budes robit??

henikav
12. júl 2010

mtsl prepac, som ta premenovala,
preklepy si baby nevsimajte, dala som si urobit krasne dlhe umele nechty a teraz som s nimi absolutne nemozna, neviem pisat na pc, smsky uz vobec nie 😀 😀 😀
ale nechty su pekne

mtsl
12. júl 2010

😀 to sa stáva,
konečne sa budem naplno venovať celé dni len malému

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre