Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

livka299
17. máj 2008

Jeeemine moja ty tiez este tu oxidujes??? 😀

aviril
17. máj 2008

gratulujem misanik.
no veru, voľako sa to tu preriedilo, ktovie, kto bude ďalší. Dúfam, že ja 😀 to si asi povie každá z nás, že?

livka299
17. máj 2008

aviril mas este caasu 🙂

hodmon
17. máj 2008

no tak sa nam to zase rozbehlo, gratulujem 🙂

hodmon
17. máj 2008

inak, mne sa to vcera asi tiez zacalo...aspon myslim.....opuchli mi nohy, brucho ma boli ako pri kramoch a navyse som mala vytok s krvou...ale len tak trosku .....ale cely den mam vytok, ale len trosicku sfarbeny, tak to asi bude trosku krok vpred,nie?

kats
17. máj 2008

hej aviril este sa neponahlaj, to anjelikovi nabehne zajtra tusim 42 - budeme tu mat mozno aj rekordmanku so 43kou? Prepaaac anjelok, viem nie je to uz vitipne 😅 ale ja tu budem asi tak isto ako ty... teda uz budem oxidovat u junoviek, lebo tu uz nikto nostane 😀 zajtra mi nabehne len 40 tka... tak este je casu a casu 😉 ale ziadne priznaky, tlaky alebo nieco ine 😒

kats
17. máj 2008

hondom aj ty si este tu 😀

livka299
17. máj 2008

Fii hodmon tato je ako na tom?

hodmon
17. máj 2008

celkom to zvlada ... nema sajnu o otm, co je zatka a pod.
len som zvedava co urobi, ked zahlasim ze ide sa do sace...dnes prisiel na to, ze nam na aute nesvitia zadne svetla 😠

hodmon
17. máj 2008

ale dnes ma celkovo den blbec....prala som, aby mal vsetko, ked tu nebudem....sa ho pytam, ze pozrel si si vrecka....jasne ze pozrel......vyprala som vreckovky, 100 Sk a USB kluc 😠

livka299
17. máj 2008

Hodmon nahodi vystrazne a slapne na to xxixixixi
Moj zacina panikarit 😅 😅

aviril
17. máj 2008

ja viem, ste tu aj také, ktoré majú už po termíne ja mám teoreticky týždeň čas, ale ja už chcem... ☹
hodmon, tak už pôjdeš aj ty

hodmon
17. máj 2008

j amam v pondelok kontrolu v saci, tak si myslim, ze to dovtedy vydrzime....aj ked , miriamka to tahala dost dlho na to ako sa citila....tak neviem neviem

azurmanka
17. máj 2008

aviril a Ty uz mas nejake priznaky?Mne stale poriadne tvrdne brusko a tlaci ma na konecnik,ale nejako to vzdy prejde a nic sa dalej nedeje....ale aj chvalabohu,bo moj lekar je cez vikend odcestovany,tak musime vydrzat aspon dovtedy.... 😲

kats
17. máj 2008

hondom a mas ist v pondlok uz aj zbalena? alebo je to este normalna kontrola?

azurmanka
17. máj 2008

Ozaj Livka a ako vnima Tvoj drobec brusko a prichod surodenca?

livka299
17. máj 2008

Azurmanka on si to asi neuvedomuje, par krat sme mu ukazali ze tu mam babiku, sem tam aj on ukaze tak neviem neviem ci to vnima....predsa tvoja je starsia ako to vnima ona?

aviril
17. máj 2008

azurmanka, aj mne tvrdne brucho každú chvíľu a tiež ma tlačí na konečník, presne ako hovoríš.
ja malému stále hovorím, že v bruškuje bábo, on už aj ukazuje na postieľku, že to je adamkova. a keď sa ho spýtam, či pôjdeme pre adamka, tak povie "NIE".

hodmon
17. máj 2008

kats-normalna kontrola, ale beriem aj tasky, pre istotu

azurmanka
17. máj 2008

Nasa ho zasa stale vola von,aby sa siel s nou hrat 😀 Je to strasne mile,len ci sa bude tak tesit aj ked uz bude drobcek s nami 😀
Ale stale pusinkuje brusko a rozprava o nom,ale neviem,ci si uplne uvedomuje,ze co to tam vlastne je,neviem.....

azurmanka
17. máj 2008

Avirila adruhe babinko si rodila ako,v termine,alebo pred?

hodmon
17. máj 2008

ja som dnes aj pisala rano dr. , ale volala mi az o 4 poobede a to som nebola pri mobile, tak som jej volala spat a zas mne ona nebrala...tak ani neviem co robit...prave som citala na nete, ze ak mam pozitivneho streptokoka, mala by som ist do nemocky hned ako citim, ze to na mna ide....ze ta infuzka sa dava min.4 hod pred porodom.....ale co ja viem? ked nemam kontrakcie,tak asi zbytocne ,nie?

azurmanka
17. máj 2008

Myslim,ze bez kontrakcii tam nemusis ist.Jedine keby Ti odtiekla plodova voda,alebo si uz mala bolesti....Zatial mas iba ten slabo krvavy vytok?

aviril
17. máj 2008

azurmanka, oboch som mala týždeň pred. a teraz mám tiež akurát týždeň do termínu a neviem sa dočkať. ktovie, možno toto budem aj prenášať.
hodmon, skús jej znova zavolať, ja s týmto skúsenosti nemám

azurmanka
17. máj 2008

Aako prvo rodicla by si to mala asi bez problemov stihnut pri pociteni prvych bolesti ist do porodnice....Kamoska teraz tak rodila aj s tou infuziou a ani jej ju nedali hned po prichode,ale az ked sa trosku stupnovali bolesti...

azurmanka
17. máj 2008

Ja som Emmku presne na termin,ale teraz uz som vraj na jeden prst otvorena a maly je uz velmi nizko.A aj to citim ,nenormalne tlaky mam niekedy dolu....a to cikanie 😅
A ako vnima Mario prichod braceka?Ozaj a aky bol druhy porod,rychlejsi ako prvy?

hodmon
17. máj 2008

aj ten vytok uz nie je krvavy, skor ciry....cez den bol trosku hnedasty...akurat niekedy pochybujem , ,ked je ciciry, ci to nieje plod. voda, ale ona by odtekala vo vacsom mnozstve, nie? ja sa len sem- tam citim tak nejako mokro

azurmanka
17. máj 2008

No mne ked odtiekla,tak to bolo dost,neviem ci moze odtekat aj po takych malych mnozstvach....vacsinou co pocujem aj od bab,tak je to vacsia davka,ze sa to neda nevsimnut....Myslim,ze to co Ty mas,je len vytok,aj ja mam ,niekedy sa fakt citim ako pocikana... 😀
A nic Ta neboli,vobec nic?

hodmon
17. máj 2008

neboli...tvrdne mi brucho a sem tam ma pichne...ale nic hrozne

livka299
17. máj 2008

Hodmon kde byvas v Trebisove??? My mame rodinu tam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre