• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
tak to aby si sa uz pomaly nachystala na zajtrajsok... :grinning:
ja mam tiez dnes pocity ako keby som to mala dostat, no ale ja uz neviem, i tak mi to stale pride nejake rovnake..
24. máj 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte kočky, tak ja som tiež stále doma, blahoželám keva, super rýchly pôrod o tretej ešte na nete a o desiatej malá vonku, suuuuuuuper. Aj my chceme, aby to už prišlo. Ja som mala včera bolesti - krížové a menzesové podbruškové, všetko ostalo po starom, ustúpilo po sprche.... zajtra je nedela - pekný dátum k tomu už len tú moju malú potvorku presvedčiť, že aj dnes už môžme ísť :wink:
24. máj 2008 o 17:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, tak sa hlasim zas :wink: dufam ze ked sa tu budem vytesovat tak mi to neprestane :slight_smile: ale uz od pol tretej mam kazdych 20 minut kontrakciu, a zatka stale odchadza - inak fuuuuj :sweat_smile:
24. máj 2008 o 18:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulky, mam spravu od Livky

Sabinka sa narodila vcera, 23.5.08 o 10:30, 49 cm, 3590g....
Ze porod bol rychly, ale museli Livku cistit a stratila im vela krvi, tak je slabunka, ale urcite sa z toho skoro dostane... :dizzy_face:
Gratulujeme im vsetkym, maminke, tatkovi, aj braskovi.
:wink: :slight_smile:
24. máj 2008 o 18:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej Livka, konecne tak teda gratulujeeeeem jej aj tatovi a malinkej Sabinke :wink:
24. máj 2008 o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kats, mne rano odisla zatka a vecer bol maly s nami. Tak vas Matusko pride v nedelne rano...Hm??? :wink: :slight_smile:
24. máj 2008 o 18:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No super teším sa spolu s nimi a prajem im všetko dobré hlavne nech sú zdravučké a čím skôr doma :dizzy_face:
24. máj 2008 o 18:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, kiez by :grinning: uz sa ho nevieme dockat :wink: zeby aj nas Matusko bol taky rychly ako vas? :wink:
24. máj 2008 o 18:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No dufam, ze nenarobi svojmu menu hanbu. :wink:
24. máj 2008 o 18:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj kati. tak drzim palce, aby bol Matusko dnes na svete a aby si mala pohodovy porod :slight_smile:
prenechavam ti dnesny termin, pretoze dnes sme mali rodit my :wink: :grinning:
24. máj 2008 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Evi, ako sa vam doma dari? no dufam ze sa mu do zajtra podari dako vyliezt von :wink:
24. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dievcata, nestvite ma...dnes mam narodky, tak prosim nejake babatko s takym krasnym datumom. ok???
24. máj 2008 o 18:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, tak vsetko najlepsie v takyto krasny den nech sa vam len dari a vsetko je dobre :slight_smile:
24. máj 2008 o 18:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, diky...
:slight_smile:
prave sa smejeme ze aka oslava... :grinning: alcohol-free...xixi...no nic, domaca pohoda. najkrajsi darcek by bol kebyze maly nekolikoval a pekne buval celu noc
ze aka zmena prioriit.... :grinning:
24. máj 2008 o 18:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani vsetko naj, naj.
kati nam sa dari az nadmieru dobre a mam aj trosku strach, ze je malicka az taka dobra. zobudi sa, napapa sa a hned spinka. aj v noci sa budi len raz a potom nadranom. stale len spinka. stale sa o nu len bojim. a dnes som dokonca vyliala mliecko, co sa mi podarilo poodsavat do zasoby, tak som taky rev spustila ze az. :cry:
24. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic kinderka a maminy, idem sa venovat malej. ideme masirovat a potom kupat. pekny a pohodovy vecer prajem.
24. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
maj sa evi, neboj sa mala je len spachtos, pekne papa a to je dobre :wink:
24. máj 2008 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
caute caute,
kats drzim palce nech to pokracuje a do rana ste rozdvojeni, ako pise janka :wink: ale inak ma tu vsetky predbehnete :unamused: ach jaj
janka VSETKO naj k narodkam, som chcela porodit kvoli tebe dnes a uz z toho zjavne dnes nič nebude :confounded: ale nenahnevam sa aj keby to bolo zajtra :wink: apropo na tej oslave a zmene priorit som sa fajn zasmiala :grinning:

a livke blahozelaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a Sabinke tiez
24. máj 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no romi, do polnoci mas este 5 hodin... :wink: ja som to zmakla za 2,5 hodiny, tak nikdy nevies... :grinning:
ale ja som vravela ze do konca tyzdna zatvarame tuto temu...tak este mas nadej... :dizzy_face:
24. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
janka, 2,5 hodiny !!!! tsssss teraz mas najlepsie priority :grinning:
anamorka, este to mozes stihat :wink:
24. máj 2008 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jani, prosim ta ta zatka, je normalne ze uz od vcera zo mna postupne vypadava? vcera hedasty hlien, a dnes uz hlien s jasno cervenou krvou - to ma dost sokovalo...
24. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
juj do kelu nejdu mi pridat tabulecky, boze ten kon je pomaly :angry:
24. máj 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
treba sa postazovat a ide to, len to nezakriknut :wink:
24. máj 2008 o 19:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kats, jasnocervenaaaa???? :astonished: :unamused: no moja, tak to by som balila tasku a sup na kontrolu...nechcem ta plasit,ale sa mi to nezda...mne odchadzalo doobedu take hnedaste hlienovite, potom voda a tesne pred porodom, ale fakt tesne tesne na vlozke krv, ale to uz sa maly doslova tlacil von...
24. máj 2008 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeejda, ja som si nasla toto a teda som sa ako tak ukludnila a teraz ty :sweat_smile: http://www.babetko.sk/user/view_page.php?page_id=381446
24. máj 2008 o 19:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
beriem spat...ukecala si ma... :wink:
aj tak zajtra rodis... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ale aj tak si mi nasadila chrobaka do hlavy :wink:
24. máj 2008 o 19:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
no nič, asi nepridam co som chcela, mozno zajtra, nejako to ide pomaly, vyhadzuje ma to.
kats ja som citala tiez ze krvave pasiky su ok
24. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute kocky,
mna dnes pustili z nemocince domov...porodila som 19.5.2008 malu Barborku s vahou 3170 g a 52 cm
porod som mala suprovy, do porodnice som sla na poradnu tak ako som vam pisala....do mojeje porodnice ma vsak nevzali, koli poruche krvi....zobudili sa, ze u nich nemozem rodit, ze mam ist do fakultnej nemocnice...tam ale nemali miesto, tak ze ma chceli len vysetrit a poslat domov....na to mi zrazu povedali, ze mi natocia EKG....po EKG ma poslali na porodnu sal a do 2 hod bola mala na svete..necitila som ziadne kontrakcie, az ked mi spustili plodovu vodu som mala asi 7-8 kontrakcii a po nich som 3 krat potlacila a bolo to....takze na to ake som mala problemy bol porod vynikajuci, co sa neda povedat o siti
24. máj 2008 o 20:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Hondom suprovy porod :grinning: mala ti chcela asi vynahradit vsetky problemy co si mala pocas tehotenstva :wink:
24. máj 2008 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok