• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
veru....ten porod mi vysiel...rekordna rychlost a minimum bolesti
24. máj 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, hodmon, gratulacia obrovska, no a porod nechapem to akoze uplne sci-fi.... :grinning: :grinning: :grinning:
Idem na kontrolu a rodim? Sa z teba pototo... :grinning:
24. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hodmon super blahozelam, aj ty si mala termin ako ja :sweat_smile: a vidis stale tu strasim :angry:. Neda sa mi poriadne pridavat subory, tak ta hodim do tabulecky zajtra. Vynikajuci porod, vy tam na vychode trhate tento rok rekordy v majovkach. :wink:
24. máj 2008 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, Hodmon blahozelam k super porodu, ja som rodila 18.5., takze sme na tom podobne... :wink:
Ja tiez-kontrakcie 2,5hodky a mala za 8min vonku.. ale to sitie... presne, porod je nic oproti sitiu, vychutnala som si kazdy steh osobitne.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale uz to je za nami a stalo to za to, nemam pravdu?
Anamor, neboj, urcite to bude tak rychlo, ze sa ani nenazdas...
25. máj 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano dievcata. mam tu milu povinnost vam oznamit, ze dnes o 8.21 hod sa Kats narodil Matusko s mierami 2980 g a 48 cm. obaja su v poriadku. Kats isla do porodnice o tretej v noci a rano uz bol maly na svete. epi bohuzial nestihla a mala vraj dost silne a caste kontrakcie a doktor stihol dobehnut len na samotne tlacenie. ale uz su spolu a to je hlavne. viac vam asi porozprava ona. :slight_smile:
25. máj 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, vcera som prisla z o
porodnice. Nas Alex sa nam narodil 19.5. o 20.50 s mierami 51cm a 2800g. Sme zdraví a čoskoro dáme aj foto
25. máj 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blahozelam vsetkym novym maminam aj babatkam.Prajem im vsetko naj... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, co som vravelaaaa.... :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Kast, Matusko, ste supeeeeeeeer.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Blahozelam...
25. máj 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, kats blahozelam a aly tebe tiez /som si myslela, ze uz to mas aj ty za sebou/ pekne ste to rozbehli, tusim tu fakt zostanem sama, hadam to v maji stihnem /uz si davam take dlhodobejsie ciele :sunglasses: ked vidim to nase suchtadlo :grinning: /
25. máj 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
blahozelam novym maminkam :dizzy_face:
Anamor,Ty stale nic?
25. máj 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, konecne som sa prepracovala aj na MK. Tak aj my uz to mame za sebou. Davidko sa nam narodil 17.maja o 3 hodine rano ako 3980gramove a 52cm dlhe babo.
Vidim, ze Anamor, ktoru som uz pokladala za maminu tu este stale zastupuje rady tehuliek. Anamor, malickej sa nechce? Asi ma paradny Hilton v tvojom brusku :wink:
Neviem, kto vsetko je uz maminou - na tejto strane Miriamka a Hodmon, ale vsetkym srdecne gratulujem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. máj 2008 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janca, zmen si profil.... :grinning: :grinning:
a maminy sme uz skoro vsetky, kuk na albumy

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=114486&vImageID=1452214&vMoveINT=-1&vReferer=
25. máj 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
janca este aj ty si ma predbehla, no teda.... ach jaj, no uvidime, kedy to u nas vypukne :sweat_smile:
25. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, ja som tiez stale 2v1 :unamused:
25. máj 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatvarame temu???? :wink: :wink:
26. máj 2008 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, ja idem na sekciu 29.5., tak este nieeeeeee :slight_smile:
26. máj 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luciiiiii.....ty si vies vsetko tak pekne naplanovat... :wink:
tak tema ostava pre teba teda... :slight_smile:
uzivas posledne bruskate dni, ci uz ani nie?
26. máj 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citim sa sice ako netehotna, ziadne naznaky, ze uz by sa patrilo rodit nemam, ale zacinam stresovat, kedze viem datum dopredu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: zajtra idem do poradne v nemocnici a na odbery pred cisarskym , pred tyzdnom v poradni sa primar rozhodol, ze radsej sekciou, kedze mam placentu len 2 cm od vnut. branky a uz jeden cisarsky za sebou..a kedze je na prednej stene, rez vedie priamo cez nu, tak uz studujem na internete pravdaze tie najhorsie mozne komplikacie :rolling_eyes: ...joooj, uz aby som mala princeznicku pri sebe.. :slight_smile:
26. máj 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ja som myslela, ze planovany porod je mensi stres...nesal sa, ty taky vecny optimista a pohodak a ze stres?
neboj sa ty nic, nic sa neskomplikuje.
nas maly mal snuru okolo krku a ani potuchy som o tom nemala, az z prepustacej spravy som vycitala...proste iste veci je lepsie nevediet. aj ked my sme uz take prespekulovane ze az... :wink:
Tak uz len par dni sa vyspis a ste dokonala rodinka...pecka.
26. máj 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aly, kats, hodmon....blahozelam k babätkam, maminky :wink:
aly na teba som akurat vcera myslela ze si sa tu uz dlho neukazala..... neviem ci sa tu o vas vedelo.... :slight_smile:
26. máj 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jankapo, presne to si vravim :slight_smile: keby som nemala internet /ale vdaka zan :wink: /, tak o vela veciach ani neviem a dycha sa mi lahsie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..takto som moc informovana, mudra, najdem aj to, co nemusim s tym, ze to bude urcite moj pripad :confused: :slight_smile: ...ale inak pohoda, leharo :slight_smile:
26. máj 2008 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, konečne som sa nejako zmohla a sadla ku PC, pridala som zopar fotiek nášho Alexíka
26. máj 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
Tak neviem, či už viete alebo nie... V utorok 20.5. o 15-tej sa nám narodil Maťko, mal 3800 g a 51 cm. Dnes nás pustili z nemocnice, tak si pomaly zvykáme.
Blahoželám aj ostatným maminkám.
26. máj 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabi blahozelam k Matkovi :dizzy_face:
26. máj 2008 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pisem za moju manzelku, ktora mi vcera porodila syna Marca, vazi 4120g a ma uctihodnych 54cm. Vsetko v pohode.
26. máj 2008 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teeeeda....aky chlap je to!!! Gratulujeme, prajeme maminke skory navrat domkov a celej rodinke vseeeeetko NAJ....A cakame ju v majovciatkaaach. :wink: :slight_smile:
26. máj 2008 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem novym maminam :slight_smile:
a co zlatik a anamor, este stale 2in1? :grinning:
26. máj 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky,
gratulujem novopecenym maminkam...
:grinning:
26. máj 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute krasky, hlasim sa stale 2v1 a prestante si z nas co sme este neporodili vsetky robit srandu :angry: ja som sucitila s kazdou co tu stresovala uz 1.maja, ze je tu maj a nič... takže žiadne zatváranie témy, ešte nás tu zopár neporodilo /bohužial :pensive: / ale hádam sa dočkáme. Takze klidek kočky, aj posledne majove datumy su pekne :grinning:
Tema sa zatvori, kedc posledna porodi :wink: a to moze byt aj v juni.

malibuu este ze nie som sama.
Inak co sa tyka mna, tak krcok mam uplne spotrebovany, otvaram sa, len sa to akosi nechce rozbehnut porod- ak do stredy nic, tak mi asi pomozu.... uvidime :sunglasses:

blahozelam azurmanke, fabi a vcera som zabudla zablahozelat jance, musim update tabulecku tusim :wink:
26. máj 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok